pá 31.7.2015 | Martin Voltr

Junioři uspěli v tygřím výběhu a mají první výhru

Zatímco oba předešlé zápasy hradecké mládeže v prvním týdnu přípravy rozhodovaly až nájezdy, tentokrát nebyly potřeba. Junioři v pátek zamířili do Liberce, kde zásluhou gólů Daniela Liera s Drahošem Jebavým zvítězili 2:1. První zápas v dresu Mountfieldu odchytal brankář Daniel Bechný, jenž přišel pod Bílou věž ze Vsetína. A jeho výkon byl velkým důvodem, proč se loňští semifinalisté DHL extraligy nedostali lví partě na kobylku!

Aleš Krátoška (Mountfield HK):
Bylo to hodně bojovné utkání. Myslím, že v první třetině jsme hráli velmi dobře, hodně aktivně a zasloužili jsme si vedení. Druhá už z naší strany nebyla taková, jakou jsme si představovali, Liberec byl daleko lepší. Ve třetí třetině se hodně bojovalo, od některých našich hráčů přišly zbytečné fauly, které nás stály hodně sil. Ale nakonec jsme jednobrankový náskok uhájili. Brankář podal velmi nadprůměrný výkon, hlavně ve druhé třetině vytáhl skvělé zákroky.