so 5.8.2006 | Lukáš Souček

Junioři v Ústí neuspěli, prohráli 3:1

Junioři v pátek narazili na čerstvě postupujícího soupeře do extraligy, kterým je Ústí nad Labem. Hradečtí odehráli utkání opět se širším kádrem a domácí na tom pravděpodobně byli stejně. Ústeckým se povedlo udeřit hned v první třetině, kterou vyhráli 1:0. Energetici měli velké problémy s fauly. Více jak jednu třetinu odehráli v oslabení, což se na jejich hře muselo promítnout. Ve druhé části přišli další dva góly v podání ústeckých Lvů, kteří si tak do třetí třetiny vypracovali dostačující náskok. Východočeši dokázali už jen výsledek osm minut před závěrečnou sirénou zkorigovat. Zasloužil se o to Tomáš Seidl, asistenci si připsal Petr Chytráček. Odveta se bude konat toto úterý na hradeckém ledě. Začátek utkání je v pravé poledne.