so 8.9.2007 | Lukáš Souček

Junioři vezou tři body z Jihlavy, zvítězili 4:2

Po těsné prohře v Třebíči se hradečtí junioři přesunuli do Jihlavy, kde vybojovali první letošní výhru. Do utkání vstoupili bravůrně, když Jiří Šimoníček dvěma góly ve vlastním oslabení poslal Hradec do vedení. Do přestávky Jihlava snížila stav a srovnala i herní projev. Ve druhé dvacetiminutovce se ale ke slovu opět dostal Jiří Šimoníček, který třetím gólem v utkání dovršil čistý hattrick. Domácí se znovu dostali na dostřel ve 26. minutě. Těsné vedení se povedlo hradeckému celku po celou dobu zápasu udržet. V samotném závěru pak ještě pečetil výhru Východočechů střelou do prázdné brány Branislav Bendík.

Podrobná reportáž z utkání není k dispozici.