so 27.11.2004 | Daniel Višňák

Junioři vezou z Kobry pouze bod za remízu 3:3

Překvapivé problémy měli hradečtí junioři v utkání s Kobrou Praha, která je v aktuální tabulce na posledním místě. Na začátku druhé třetiny to ale vypadalo dobře, Východočeši už vedli 2:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že by se mohlo konat nějaké překvapení, Kobra ale do konce 40. minuty stav otočila a Energetici v poslední části hry stačili jen vyrovnat na konečných 3:3. Díky porážce Mostu v Ústí nad Labem se Hradec vrátil zpátky na první místo se stejným počtem bodů právě jako Most. V neděli je na programu pro hradecké velmi důležitý zápas o špici tabulky s Ústím, které na Energetiky ztrácí 5 bodů. Zápas na hradeckém zimním stadionu začíná ve 14:30 a pokud nemáte ještě stanovený nedělní plán, přijďte se určitě podívat.