čt 18.8.2005 | Lukáš Souček

Juniorka odvetu s Olomoucí nezvládla

Šestý přípravný zápas je zatím nejhorším výsledkem juniorů v této sezóně. V odvetném zápase s Olomoucí prohráli 8:3, hlavně díky individuálním chybám. Po čtrnácti minutách hry se do vedení dostali domácí. Na první branku stačil reagovat ihned po buly střelou od modré Karel Marša, jenž využil čistě vyhraného vhazování Miloslava Čermáka. Za stavu 2:1 pro domácí se Východočechům podruhé podařilo srovnat stav utkání. Přesnou rozehrávku Martina Dulovce zpracoval Jakub Luštinec a zakončil pod horní tyč olomoucké branky. Pak přišla série oslabení a hrubých chyb, díky nimž se Olomouc dostala do čtyřbrankového vedení. V deváté minutě třetí třetiny ještě snížil Ladislav Lučan, když dorazil střelu Michaela Hanouska. To bylo ale ze strany hradeckých vše. Kohouti ještě přidali dva gólové úspěchy a radovali se z vysokého a zaslouženého vítězství. Už zítra junioři podstoupí další těžké utkání - na svém ledě totiž od 14:00 hostí tým Sparty Praha.