st 24.8.2022 | Jan Brůna

Juniorka po týdnu v akci. Těsně nestačila proti Kometě

Hradečtí junioři nastoupili do zápasu po devíti dnech od posledního utkání na turnaji ve Varech. Mladí Lvi tentokrát vyrazili na led Komety, průběžné vedení jim ale nevydrželo. Brňané skóre otočili a vyhráli těsně 3:2. Družina Jiřího Janouška ml. nastoupí znovu ve čtvrtek, kdy přivítá Olomouc.

Brno vstoupilo do utkání velmi aktivně a bylo silnější v osobních soubojích. My jsme v první třetině zaostávali, nicméně si myslím, že jsme hráli celkem konsolidovaně ve všech zónách hřiště. Když jsme se dostali do vedení, vždy nás po stabilní pasáži utkání srazila neuvěřitelná individuální chyba, která by se na téhle úrovni už neměla objevovat. Tím pádem soupeř vyrovnal. Jsme rádi, že jsme do druhé třetiny zlepšili pohyb a Brnu jsme se vyrovnali. Bohužel poté co jsme šli do vedení, rychle jsme inkasovali nešťastnou branku na závěr třetiny. Do třetí části jsme šli s tím, že chceme zápas zlomit v náš prospěch. Hráči pro to udělali maximum, měli jsme dost šancí, abychom utkání minimálně vyrovnali. Soupeř i s přispěním výkonu brankáře výsledek udržel.