út 30.8.2005 | Daniel Višňák

Medvědi přemohli hradecké Energetiky i napodruhé, tentokrát 6:3

Berounu se podařila v úterý na domácím ledě i odveta s hradeckými Energetiky, které porazil poměrně přesvědčivě 6:3. Východočeši výsledek korigovali prakticky až v závěrečných minutách po brankách Lukáše Valka a Ondřeje Potůčka. Po první třetině prohrávali červenožlutí už 4:1, za Hradec zaznamenal v této části branku pouze Tomáš Kolafa, který opět nastoupil v dresu Východočechů. Kladenský obránce ale tentokrát stihl odehrát za Hradec pouze necelých 5 minut, poté dostal trest 5 minut + do konce utkání, Hradec tedy dohrával zápas zbylých 55 minut pouze na pět obránců. Beroun ve druhé dvacetiminutovce náskok zvýšil zásluhou přesné Jechovy trefy a v poslední třetině přidal ještě šestou branku Medvědů Václav Eiselt. Poslední přípravné utkání hradeckých je na programu ve čtvrtek na ledě Ústí nad Labem.