Mountfield HK

Prodej permanentek
Mladší dorost opanoval třetí třetinu a zvítězil v Přerově 5:2

13.01.2018 | Radek Staněk

Hradecký mladší dorost vyhrál v Přerově a zaznamenal druhé vítězství v řadě. Mountfield vstoupil do utkání lépe a otevřel skóre, ovšem domácí ho dvěma góly otočili. Poslední otočka však patřila Hradci a byla ve velkém stylu. V závěru druhé části srovnal Moravec, třetí pasáž opanovali Lvi jasně třemi brankami. V utkání zazářili především dvougólový Daniel Šedivý a Radim Šlaicher, který zaznamenal hned tři asistence.

25.kolo, sobota 13.1.2018, 13:00, MEO Aréna Přerov
2
Přerov
po zakládní hrací době
5
Třetiny 1:1, 1:1, 0:3
Branky a nahrávky: 16. Ryšavý (Raška, Tarnoczy), 30. Svozil (Ministr) – 2. Šedivý (Hynek, Moravec), 39. Moravec (Naar), 45. Budina (Šlaicher), 49. Šedivý (Šlaicher), 60. Boštík (Souček, Šlaicher). Rozhodčí: Held – Čelechovský, Sedlák. Vyloučení: 5:8, navíc Šedivý (MHK) 10 min. OT. Využití: 1:0. Diváci: 97. Střely na branku: 32:28. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:5.
Přerov: Suchánek – Raška, Svozil, Zábranský, Holík, Zeman, Gréč -Štíbr, Kolařík, Ministr, Ryšavý, Hlávka, Petr, Juřička, Kleniar, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek, Šilhavý.
Mountfield HK: Tichý – Pelda, Králik, Boukal, Havlíček, Naar, Drbal, M. Pinkas – Moravec, Pavlata, Souček, Budina, Beneš, Šlaicher, Daniel Šedivý, Hynek, Boštík.

Ohlasy trenérů

Petr Luštinec (Mountfield HK):
Do utkání jsme vstoupili aktivně a po zásluze vedli 1:0. Ve druhé polovině úvodní části nás soupeř začal aktivně napadat a podařilo se mu vyrovnat. Ve druhé třetině jsme hráli svůj hokej a soupeř přitvrdil hru a šel do vedení. I když se nehrálo moc v pěti a bylo dost vyloučených, nám se podařilo do konce třetiny srovnat na 2:2. Poslední část hrál soupeř na hranici tvrdosti. Klukům patří pochvala, protože všechny osobní souboje se jim podařilo ustát, ve dvou okamžicích šli i do pěstního souboje a nedali se. Naopak jsme po pěkných akcích vstřelili tři branky a z horkého ledu Přerova odvezli vítězství.