ne 2.2.2014 | Martin Voltr

Mladší dorostenci jasně ovládli zápas tabulkových sousedů na Slavii

Už pět z posledních šesti zápasů zvládli vyhrát mladší dorostenci Královských lvů! Na ledě pražské Slavie byl k vidění nervózní duel plný vyloučení, Hradečtí ale vedli už od 16. sekundy až do samotného konce. Po dvou gólech zařídili Radovan Pavlík a Štěpán Matějček, Lvi svého soupeře jednoznačně přestříleli a vítězstvím 5:1 mu v tabulce utekli. Díky prohře Žďáru nad Sázavou jsou zase na čtvrtém místě, ještě navíc se zápasem k dobru!

Tomáš Martinec (Královští lvi Hradec Králové):
Na Slavii jsme odehráli jeden z našich nejlepších zápasů v sezoně. Kluci hráli jeden pro druhého, útočníci pomáhali obráncům, výborně chytal brankář. Teď nás čeká reprezentační přestávka, ve které musíme hodně a dobře potrénovat, abychom se připravili na poslední čtvrtinu soutěže. Pokud budeme hrát jako na Slavii, tak věřím, že tenhle tým má na to, aby byl na konci sezóny mezi čtyřmi nejlepšími, kteří budou hrát o dvě místa na mistrovství republiky.