ne 18.10.2009 | Lukáš Souček

Mladší dorostenci přišli o vítězství v zápase s Kometou

Mladší dorostenci měli v neděli odpoledne na programu extraligové utkání proti Kometě Brno. Domácí celek šel do vedení hned ve třetí minutě po brance Martina Bartoně. Kometa sice ještě do přestávky vyrovnala, ale Hradec si vzal své vedení zpět na začátku druhého dějství díky teči Lukáše Nedvídka. A když Martin Bartoň svou druhou brankou v utkání zvýšil ve 44. minutě na 3:1 pro domácí, vypadalo to, že Hradec bude brát tři body. Jenže Kometa se nadechla k velkému náporu a během neuvěřitelných pěti minut vstřelila tři branky a poprvé v nedělním střetnutí tak šla do vedení. Východočeši ještě sahali po vyrovnání, ale toho se nakonec nedočkali. Hosté pojistili své vítězství ještě gólem do prázdné branky při power-play domácích a z Hradce Králové odvezli plný počet bodů.