čt 14.3.2013 | Martin Voltr

Mladší dorostenci vyhráli počtvrté v řadě, zvládli emotivní zápas v Táboře

Mladší dorostenci protáhli svou sérii výher a z posledních deseti utkání extraligy jich už ovládli plných osm! Na led posledního Tábora se vydali jako favorit, ovšem čekala je nesmírně těžká partie. Zvládli ji však vítězně, když za vyrovnaného stavu 2:2 soupeři odskočili a připsali si trumf v poměru 4:2, díky němuž vystřídali České Budějovice na čtvrtém místě tabulky. Třemi body za dva góly a jednu asistenci se blýskl Radovan Pavlík. Zápas už tak dost protkaný řadou vyloučení vyvrcholil v poslední třetině několika šarvátkami a rozhodčí nakonec udělili 173 trestných minut.

Tomáš Martinec (Královští lvi Hradec Králové):
Po výborném výkonu v derby jsme tentokrát neodehráli dobrý zápas. Nedokázali jsme se srovnat se zákeřně hrajícím Táborem, navíc svým výkonem nepřispěli k dobrému průběhu zápasu ani rozhodčí. Spokojeni tak můžeme být jen se třemi body, díky nimž jsme se posunuli na čtvrté místo tabulky.