pá 1.8.2008 | Daniel Višňák

Na úvod přípravy porážka s Vrchlabím

Hradečtí hokejisté v pátek odehráli své první přátelské utkání před nadcházející sezónou. Na východ Čech přijelo Vrchlabí, které si do Podkrkonoší veze vítězství 2:1. Všechny důležité momenty zápasu se odehrály ve druhé třetině. Hosté šli nejprve ve 27. minutě do vedení Gajovským. Hubený náskok modrobílých smazali hradečtí vzápětí gólem Milana Karlíčka. Jenže další rychlá odpověď svěřenců trenéra Jeřábka nakonec znamenala definitivní podobu výsledku. Vítěznou branku si připsal Galvas. Fotbalový výsledek nezměnila ani závěrečná dvacetiminutovka, ve které se na ledě objevila druhá část hradecké sestavy složená převážně z mladíků bojujících o místo v sestavě HC VCES.

Příští přípravné utkání sehrají hradečtí hokejisté v úterý 5. 8. Čeká je první zápas letošního Tipsport Hockey Cupu, do kterého vstoupí duelem v sousedních Pardubicích.