čtvrtek 20.9.2018 v 17:30Aukro Berani Zlín
Mountfield HK

Prodej vstupenek
Návrat na vítěznou vlnu. Junioři porazili Havlíčkův Brod 6:2

17.08.2018 | Radek Staněk

Příprava juniorů pokračuje v plném proudu, po dni volna je čekal zápas proti Havlíčkovu Brodu. Zatímco v úterý přišla po sedmi výhrách v řadě první porážka na ledě Slavie, doma se Hradečtí opět naladili na vítěznou vlnu a zdolali Brod 6:2. Základ vysoké výhře postavili ve druhé třetině, kterou ovládli v poměru 5:1. V prodloužení se z jediné trefy naopak radovali hosté.

přát., čtvrtek 16.8.2018, 13:15, ČPP Aréna
6
BK Havlíčkův Brod
po zakládní hrací době
2
Třetiny 1:1, 5:1, 0:0
Branky a nahrávky: 3. Jakubec (Kašpar, Jušta), 27. Šedivý (Ďuriš, Kašpar), 32. Kašpar (Hrabčák, Poppel), 34. Síla (Řehák, Kukla), 36. Hrabčák (Kukla), 40. Řehák (Kukla) - 13. Kulhánek (Kohout), 32. Tecl (Kopic, Cachnín). Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Střely na branku: 37:22. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 6:2.
Mountfield HK: Ševců – Perička, Kukla, Müller, Voňka, Řehák, Pěnčík, Kynčl – Šedivý, Kašpar, Ďuriš, Hrabčák, V. Síla, Poppel, Šlaicher, Jušta, Jakubec
BK Havlíčkův Brod: Arbelovský (31. – 36. Rachůnek) – Dudycha, Dvořák, Krejčí, Adam, Najman, Škareda, Kerber – Tecl, Cachnín, Kopic – Vyvial, Hromádka, Petržilka – Kulhánek, Kohout, Fiala – Pokorný, Vaňous, Košťál