so 3.9.2005 | Lukáš Souček

Poslední příprava juniorů před domácím publikem skončila výhrou

V sobotu odopledne čekal na Energetiky poslední přípravný zápas, po dlouhé době na domácí půdě. První třetinu utkání si oba týmy spravedlivě rozdělily. První polovinu měli ze hry rozhodně více hosté a tu druhou zase domácí. Po dvaceti minutách byl stav utkání rovněž vyrovnaný - 1:1. O branku hradeckých se postaral sérií dorážek Ladislav Lučan, asistenci si připsal Martin Petruřálek. Druhá dvacetiminutovka byla hodně bohatá na branky, Dukla se trefila dvakrát a Východočeši hned čtyřikrát. Postupně se ze vstřelené branky radovali Petr, Petružálek, Jirousek a znovu Petružálek. Dvoubrankové manko namotivovalo jihlavské hráče do třetí třetiny a to bylo na ledě znát. Měli více ze hry, dokázali snížit na 5:4, ale jejich naději na remízu pohřbil dvě minuty před koncem utkání Martin Dulovec po přihrávce Miloslava Čermáka.