čt 5.8.2021 | Jan Brůna

Poslední třetina rozhodla. Kometa vrátila juniorům porážku

Výborný vstup, nakonec však domů s prázdnou. Junioři šli proti Kometě do vedení již ve 2. minutě, soupeř ale otočil a dokázal odskočit i po vyrovnání Lvů. Jako rozhodující se ukázala třetí perioda, v níž Brňané vstřelili dvě branky, a vrátili tak hradeckým mladíkům nedávnou porážku 2:4 stejnou měrou. Zápas se navíc může chlubit velkým unikátem – po celých 60 minut se hrálo bez jediného vyloučení!

Jsme spokojeni s předvedenou hrou, ale výsledek nás mrzí, protože už taky potřebujeme vyhrát. Jsme rádi, jak k tomu kluci přistoupili, protože v předchozích zápasech jsme měli problémy se vstupy do utkání. Tentokrát se nám to povedlo. Ukázalo se nám, že ani na chvilku nemůžeme ztratit koncentraci. To se nám stalo během pěti minut ve třetí třetině, během kterých soupeř rozhodl. Zápas ale celkově hodnotíme kladně.