út 21.8.2007 | Daniel Višňák

S Mladou Boleslaví opět vyrovnaná partie

Jako na houpačce, takový byl průběh odvetného utkání s Mladou Boleslaví. Ambiciózní středočeský celek inkasoval poprvé po rychlé akci na jeden dotek v 15. minutě, kdy se prosadila zahajovací formace hradeckých. Po rychlé kombinaci Zdeňka Toužimského a Jiřího Kadlece mířil přesně kapitán Jaroslav Roubík. Hosté ale ve druhé třetině otočili vývoj utkání na 2:1. Jenže dva rychlé góly Východočechů v závěrečném dějství vzaly soupeři dokonale vítr z plachet. O spravedlivou dělbu bodů se postaral nakonec v 57. minutě mladoboleslavský Josef Lukáč. Premiérový bod vystřelil i přesto domácím jediný úspěšný exekutor samostatných nájezdů Jaroslav Roubík, jenž se prosadil jako jediný v sérii tří samostatných nájezdů.

Příští přípravné utkání je na programu ve čtvrtek v Havířově.