pá 15.1.2010 | Michal Luňák

Starší dorost nadělil Panterům šestku

Starší dorostenci bojující o jedno ze čtyř postupových míst do play-off přivítali v ČEZ Stadionu havířovské Pantery a svého soupeře přehráli jednoznačně 6:0. Svěřenci Miloše Říhy předvedli koncentrovaný a vydařený výkon. Gólový příděl rozdělili poctivě po dvou do každé dvacetiminutovky. Skóre načal přesnou dorážkou Tomáš Havelka a v závěru třetiny prostřelil Krkošku Čáp. Od druhé třetiny nastoupil do branky hostů Hrachovina a postupně nestačil na zakončení Světlíka, Bartoně, Valáška a Filipa. Tradiční oporou byl brankář Jaroslav Pavelka, který si za devětadvacet úspěšných zákroků připsal letošní první vychytanou nulu. V sobotu extraliga pokračuje a Hradec se opět představí v domácím prostředí, tentokrát přijede lídr skupiny ze Vsetína. Utkání bude zahájeno ve 13:00.