ne 28.2.2010 | Lukáš Souček

Starší dorostenci deklasovali Tygry z Liberce

Starší dorostenci v závěru sezony stále bojují o svou účast v play-off a dnešní vysokou výhrou nad Libercem se vyřazovacím bojům opět zase o kousek přiblížili. Východočeši vstoupili do zápasu ve velkém stylu a bránící Tygry ostřelovali ze všech pozic. Po prvním dějství vedli svěřenci trenéra Miloše Říhy 2:0. Na začátku druhého dějství si vzali slovo Liberečtí, kteří ve 23. minutě snížili na rozdíl jediné branky. To ale bylo ze strany Liberce vše. Ve zbytku utkání už diktovali tempo hry jen domácí a hosty vyprovodili s velkým debaklem v poměru 9:1. Svým dílem k vítězství přispel i Matěj Drajer, který se postavil do hradeckého brankoviště na poslední minutu zápasu a připsal si tak do statistik první start v extraligovém dorostu. I přes vysoké vítězství nemají hradečtí mladíci účast v play-off stále jistou. Rozhodne se v posledních třech extraligových utkáních.