čt 30.8.2007 | Daniel Višňák

Tomáš Dušek podruhé za sebou s nulou, Hradec zvítězil

V předposledním domácím přátelském utkání se museli hradečtí hokejisté obejít bez znovu zraněného Patrika Fořta, přesto dokázali Havlíčkův Brod porazit. V první třetině otevřel skóre zápasu ze sóla Martin Koudelka. V prostředním dějství měl o něco více práce i domácí brankář Dušek, ale do černého se trefili pouze Východočeši. Prudké nahození Aleše Pazdery z přesilové hry znamenalo vedení 2:0. V závěrečném dějství přidal ještě třetí gól Pavel Suchý, jenž dotlačil puk po střele Domina do Suchanovy branky. Hrdinou utkání byl domácí brankář Tomáš Dušek, který si na své konto připsal druhé čisté konto v řadě.

V dalším přípravném zápase přijede příští úterý na východ Čech Vrchlabí s ním hradečtí hokejisté v prvním přátelském utkání sezóny prohráli 1:2.

Na konci třetí třetiny zápasu s Havlíčkovým Brodem odešel do šaten s bolestivou grimasou po naražení do mantinelu Roman Vondráček. Podle posledních zpráv by se ale nemělo jednat o nic vážného a jeden z nejproduktivnějších útočníků by tam měl být v pořádku.