Orli Znojmo

Prodej vstupenek
Třetí výhra v řadě. Mladší dorost porazil také Letňany

17.08.2017 | Radek Staněk

Mladší dorostenci nastoupili ve středu k dalšímu přátelskému utkání jen dva dny po vítězné přípravě proti Pardubicím. A opět si připsali vítězství, navzdory první inkasované brance už ve 2. minutě. Hradeckým se ale podařilo zápas otočit, především díky třem brankám ve druhé třetině.

přát., středa 16.8.2017
3
Letňany
po zakládní hrací době
5
Třetiny 1:1, 1:3, 1:1
Branky a nahrávky: 2. Tůma (Václavík), 30. Václavík (Klatt), 48. Hlaváč (Klatt, Cichoň) – 8. Hynek (Beneš), 26. Boukal (Havlíček, Lang), 37. Pajer (Šlaicher, Králík), 39. Budina (Lang), 50. Beneš (Šedivý). Rozhodčí: Kedra – Sekera, Hnát. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:2. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:5.
Mountfield HK: Sajdl – Havlíček, Drbal, Králík, Boukal, Táborský, Němec, Grauer – Lang, Šedivý, Boštík, Beneš, Šlaicher, Hynek, Pajer, Moravec, Budina, Souček.