út 2.8.2022 | Petr Koval

Znovu s čistým štítem! Junioři porazili Litvínov 2:0

Junioři podruhé ze tří zápasů nedostali branku a v přípravě zůstávají stoprocentní. Přesně měsíc před startem ostré sezóny potvrdil střeleckou formu útočník Jan Nevšímal, jenž se prosadil potřetí v řadě. Ještě v první třetině stihl na jeho trefu navázat Vito Idžan, čímž stanovil skóre na konečných 2:0 pro Lvy.

Do zápasu jsme nevstoupili dobře. Myslím, že první třetinu nám nešly nohy a domácí byli aktivnější, přesto jsme dali dva góly. Ve druhé třetině se to všechno otočilo, trošku jsme se rozjeli a byli jsme aktivnější. Třetí třetina byla vyrovnaná, hra se přelévala sem a tam a obě mužstva měla dost šancí. Celkově jsme spokojeni, samozřejmě jsme rádi za výhru. Kluci pracovali dobře a náš brankář podal výborný výkon.