Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-8-24" |  vypnout filtr
 
24.08.2021, 22:38
Dnešní výsledek bych nijak nepřeceňoval, Vídeň byla slaboučká. Opravdová ostrá příprava začne až ve čtvrtek, tam nám bude nastaveno zrcadlo...
Ale zase bylo dneska na co koukat, Lalancette by mohl být tím centrem, kterého hledáme (nejen) do přesilovek. Hodně tvořivej, umí vymyslet lahůdku až do kuchyně a i přesně zakončit. Ahti začíná pozvolna ukazovat, proč byl v "topfajf" finské ligy, až se rozjede naplno, bude to pecka.
Měl jsem obavy o Smoliho, jak se mu podaří chytit tempo po zranění, přijde mi, že šla kilíčka trochu dolů a on si tam ze své kanceláře zase těch 15-20 gólů došťouchá...
A musím zmínit Koukyho, to je radost sledovat ten jeho zápal a nasazení, dnes okořeněno i góly...
Štohanzla prosím nechat u áčka, ten kluk má velkej potenciál...
Tak uvidíme ve čtvrtek po opravdové prověrce...
24.08.2021, 21:45
Je skvele videt tu herni promenu.Celoplosny hokej a strelbu.Mladaci makaji a perou se o misto.Letos nezavidim trenerum.
Je videt,ze posily se zaclenily a tym je dobre poskladany.Az liga proveri,ale takto joooo
Uz at nam to zacne!
24.08.2021, 20:18
Oksanen má na to, pokud se sehraje, bude šlapat na 110% být MINIMÁLNĚ v TOP10 bodování ligy.
Zemřel Honza Suchý. Smajlík
Zemřel Honza Suchý. Smajlík
24.08.2021, 20:10
Chápu, ale stále je to jen příprava. Uvidíme, ja chci věřit že jo. Mě se kluci libo, ale zároveň je na to snažím dívat nějak reálně.
24.08.2021, 20:07
Jo Štohanzl si říká o místo v sestavě a zaslouženě. Taky mám pocit, že Oksanen ještě pořádně nedupl na plyn a až dupne, tak to bude super. Je to jen příprava, ale více nám ukáže až dvojzápas s Libercem. Orsava bude snad v poho, vůbec jsem nepostřehl ten faul na něj.
Tak, jak to bude stačit nebo ne na Liberec, se uvidí už pozítří, ne?
24.08.2021, 19:53
Ještě jsem zapomněl na Štohanzla.... Ten kluk pokud se nedostane do základní sestavy v lize, tak jsou trenéři blázni. Ten kluk dře, má potenciál, střelu, postavu, bruslení, všechno. Hodně mi připomíná právě Lampera. Je na něm vidět fakt progres.
24.08.2021, 19:48
8:0, dvě bitky. Bude to dobrý. Hokej je jinej, než v minulý sezóně. Víc založenej na bruslení, napadání a hlavně se střílí ze všeho. Dost mi to připomíná styl MB.

Kiwi v bráně je pohyblivej, akční, co viděl, tak to měl. Občas ujel mimo brankoviště, ale beci to stačili uklidit.

Obrana. Bobby s Nedem jsou věže, tvrdý, silný, jen tak je někdo nedostaví a co je hlavní, tak se umí zastat týmu. Vynikal Jereme, přehledem, střelou a svoje a pozor, kvalitně si odehrál Káca. McCormack mi hodně připomíná stylem právě Jerema, ale ten je ještě lepší.

Útok. Stálý hráči, co tady byli loni si odehráli to svoje, nevynikali, nepropadli, drželi systém. Cingy se mi moc líbil. K posílám. Lalancete... To je hráč kterého hokej baví, snaží se střílet, ale čekal jsem trochu větší svižnost. Lamper je komplexní hráč, univerzál. Umí střílet, bránit, bruslit, přitvrdit, to je můj hráč. Ahti je vidět, že i když hraje na půl plynu, tak dominuje. Neskutečný přehled, umí se vrátit, tvrdě vypálit, oči ma všude, střílí z první, nabízí se, naopak to umí i uklidnit.

Celkově spokojenost, ale... Vůbec nevím, zda to bude stačit na Spartu, Brno, Třinec, Liberec... Vídeň nic nehrála, vůbec nás neprověřila, byla to hra na jednu bránu a ono je jiný, když ujede sam noname hráč Vídně a nebo Nestrašil, Růžička, Řepík atd. Vůbec nevím, zda kromě Ahtiho budou naše nový posily na tyhle ligový esa stačit. Uvidíme, furt je to jen příprava a ja se sakra už těším na ligu. Hlavně, aby jsme na ten zimak chodili rádi, viděli hráče hrát na plný koule a užili si to. Styl hokeje... Uz příprava mě baví víc, než ta Ruzickova placana v sezóně loni.
Nebyl to dneska špatný hokej Smajlík
Hlavně správné dresy ..., noví hráči, nová čísla a dresy juniorů ... Smajlík )
Smrtící kombinace ...
24.08.2021, 13:26
Uvidíme Smoliho dnes 👍
24.08.2021, 07:44
Zábranský může být spokojený...
odkaz
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.