Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-9-15" |  vypnout filtr
 
12>
15.09.2021, 22:08
…ještě jeden postřeh…myslim, ze T. Knotek bude brzy zpět v extralize…Zlínu nebo Kladnu, by se zkušený centr, který i boduje velice hodil….
15.09.2021, 21:11
Kolín ten tým na záchranu má, ale musí zatím zlepšit defenzivu. Šalda musí hrábnout, člen širší reprezentace si musí I. ligu namazat na chleba Smajlík Vše začíná dole, od podlahy, tam se ukáže charakter, s pokorou a dřinou nejdál dojdeš.
Podle mě je to o hlavě.Zraněný během přípravy podle mě nebyl a asi si myslel že má místo mezi šesti obránci jasné a on je najednou sotva mezi osmi.Pokud nezačne makat v Kolíně tak se může vrátit jen jako záskok když se někdo zraní.A to by byla podle mě škoda.Je to na něm...
15.09.2021, 20:56
Já odešel před vyrovnávacím gólem Kolína. Ale přišel mi zkrátka nejistej a góly laciný. Slabší článek, ale viděl jsem jeden zápas, druhý v sezóně. Na soudy je brzo.
15.09.2021, 20:46
Ja mu nechci sahat do svědomí, nevím co za tím je, ale tak jsem to dnes viděl. Jinak kousek ode mě stál starej Hemskej, dědek 100 let, na sobě slim-fit kalhoty. Vypadal jak Kikina-Klaus Smajlík
15.09.2021, 20:31
Dnes jsem byl v Kolíně. Hrajou hokej podobný nám, založený na bruslení a agresivním stylu. Celkově na záchranu tým mají, ale jejich gólman je vážně špatný. Sice kolíňák, ale v I. lize těžce nestíhá. Pozorně jsem sledoval Šaldu. Vedle mě stál Svoboda a ve skyboxu Koníček. Šaldič zcela průměrný hráč, absolutně nevynikal. Nevím jestli hrál naplno, nebo ne, ale byl to šedý průměr. Narozdíl od Čapína, Váchala, nebo Čížka. Toho tady pamatuju z dob minulých. Ne, chci říct, že se nedivím, že Šaldič není ZATÍM v Áčku. A lidi z HK se koukat jezdí...
Deník Sport
@DenikSport
·
7 h
Pyro je zločin, říká přestupková novela, kterou dnes schválila Sněmovna.

odkaz
Věřím i já no ono celkově útočníci jsou nic moc 😏😏ale od něj se asi čeká nejvíc což je asi normální😉😉
Škoda, že jsem měl odpolko.

Druhé lízátko dole.
Trenérům se asi zatím moc nezamlouvá, z útočníků za dva zápasy dostal na ledě času nejméně...
15.09.2021, 09:07
Ještě si to pořádně nesedlo, třeba zkusit jiný spoluhráče do lajny, trenéři si poradí. Já věřím, že se rozjede.
Tyjo co ten Oksanen, včera na ledě jen necelých 13 minut
Já jsem teda po včerejšku hodně spokojenej. Jaroušci si ani neprdli - Luky (kterýho jsem favorizoval i před Mazancem) za nulu, Smolda se prosadil, náš bek číslo jedna to táhne - co víc si přát Smajlík
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
VELKÝ VÝLET DO ZLÍNA A ROVNOU S NEDĚLNÍM OBĚDEM!

Druhý výjezd sezóny je tu – nedělní výlet do Zlína.
Výjezd i s nedělním obědem v Moravské Třebové v naší oblíbené restauraci 🙂


směr Zlín 19.9. 2021, zápas od 15:30!
Bus pro FC: 300,- Kč
Bus pro nečleny: 370,- Kč
Cena lístku: 180,- (FANCLUB LÍSTKY NEZAJIŠŤUJE)
Online prodej: - odkaz (SEKTOR – STÁNÍ HOSTÉ)
Sraz: 10:15
Odjezd: 10:30 – v čase výjezdu se počítá s hodinovou zastávkou na oběd

Přihlašovat se můžete na tomto odkazu - odkaz

nebo přímo na webu v článku - odkaz
Já jsem právě moc velkou explozi nečekal - především proto, že ji každý čekal :-) A taky proto, že bylo jasné, že po dvou porážkách budou Kladeňáci nepříjemní a my naopak po jedné smolné porážce nervózní. Nakonec jsem si vsadil na to, že vyhrajeme každou třetinu, což se mi splnilo a na pivko to dalo :-)
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.