Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-9-19" |  vypnout filtr
 
123>
19.09.2021, 19:03
Dulezite dva body.Ve Zline se nam moc nikdy nedarilo.
Je zacate sezony a na hodnoceni hracu je jeste dostatek casu. Nejlepsi hraci se teprve zahrivaji, na konci listopadu uz bude jasno jak kdo hraje.Super je,ze jsme chytli zacatek sezony a mame 8 bodu ze ctyr zapasu.
Ahtimu bych dal ještě čas, u něj ten potenciál fakt je. Jen si musí zvyknout na naší soutěž, Finská liga je přeci jen uplně jiná a spoluhráči byli asi taky o něco kvalitnější.
Kvalita hráče se zpravidla nejvíc ukazuje až v těžkých a kvalitních zápasech. V takovém betonu co umíchal dneska Zlín (navíc s pomocí prouhatců), nemá šanci vyniknout žádný tvořivý útočník. Hrálo se na jednu branku a že to tam nenapadalo, ok, ale dva body nakonec jsou. Hrajeme nahoře, takže já bych s těmi odsuzujícími soudy opravdu počkal.
19.09.2021, 18:35
Na druhou stranu u Perníků se taky trápí Camara, nebo Kousal Smajlík To nic nemění na tom, že by to tam mohlo padat. Zatím kromě McCormaca dávali góli kluci co tady byli loni. Dobrý je, že to nestojí na jednom hráči, ale vždy každý zápas dá góly jiná pětka.
19.09.2021, 18:33
Měl by se chytit, čekám tyto, čísla měl skvělá, ten tlak a ty očekávání v něm prostě jsou. Ale nepředbíhejme. Může dát jeden gól a spustí se mašina, nebo taky ne Smajlík Ovšem s pověstí produktivního hráče z finské ligy přišel i R. "TULÁK" POTULNY a všichni víme, jak to vypadalo! Smajlík
Na Hokejce je mimochodem finální výsledek 3:2 pro Zlín s vítězným nájezdem Kohlera :-D
Zatím bohužel jo, nechápu, přitom vloni v nejvyšší finské taková mašina a letos ho tady přehrávají Slováci. Snad se ještě chytí Smajlík
Já furt čekám a doufám, ale zatím mi jde spíše dolů než nahoru. Na začátku přípravy mi přišel lepší, od té doby nic moc. No, nevím. Z posil zatím nejlepší asi oba obránci, útočníci za očekáváním. Ach jo.
19.09.2021, 18:23
Sorry za zdvojení
Oksanen zatím fakt neukazuje na co papírově má. Dávám mu ještě dva zápasy, pak by mohl jít dál Smajlík
19.09.2021, 18:22
Tak dva body, kluci díky za ně, za nasazení, ale ještě nás čeká mnoho práce. Káca se sice po nájezdu smál, ale bojím se, že proti Polákům by to asi nestačilo. DÍKY A S POKOROU JDEME DÁL! Těžký zápasy teprve přijdou!
19.09.2021, 18:22
Tak dva body, kluci díky za ně, za nasazení, ale ještě nás čeká mnoho práce. Káca se sice po nájezdu smál, ale bojím se, že proti Polákům by to asi nestačilo. DÍKY A S POKOROU JDEME DÁL! Těžký zápasy teprve přijdou!
Ty nájezdy, až na dva, absolutní hrůza. Zaplať pánbůh za dva body. Výjezdníkům šťastnou cestu.
Káca to rozsekl Smajlík
Proč jezdí nájezdy Smoleňák?
Tak snad ztratíme jen ten 1 bod ....
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.