Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-9-4" |  vypnout filtr
 
odkaz
dle JPP dnes ukončil aktivní kariéru.....díky za hru v HK Smajlík
Letos nám ty "TOP" extraligové týmy udělaly v LM pěknou ostudu Smajlík
Kde jsem psal, že mám víc? Trošku mimo ne?

to bhawks: Díky za střízlivý rozbor, který mi dává smysl. Smajlík
Trenére vše nej k narozeninám Smajlík Smajlík Smajlík
04.09.2021, 08:00
..no nevím, on totiž v bodování obránců minulé sezony je v bodování základní části na 36. místě a ve statistice +/- je až 6. od konce mezi všemi obránci (-18 a 311 místo v pořadí a je jedno, že hrál ve slabém týmu tohle je myslím i tak moc špatný výsledek). V bodování je lepší i nově příchozí Nick Leddy a to je už 30 let má více odehráno a jeho plat má roční průměr do plat. stropu 5,5 mil. USD....no a že bez 5ti všichni obránci v lize včetně těch detroitských mají lepší +/-statistiku to Hronkovi také nepomohlo....a příchodem Leddyho a Oesterleho (ve 29 letech má priůmerně jen 1,35 mil. USD) se myslím i jeho ice time trochu sníží...a musíme si přiznat, že mého tu vidíme v lepším světle než za Atlantikem....
04.09.2021, 06:59
..no říkají, že Hronkův kontrakt není zveřejněný, ale na webu "hlídajícím" platové stropy na základě všech kontraktů hráčů daného týmu je již vše uvedeno .... odkaz Tedy za tři roky si včetně podpisového bonusu vydělá 13,2 mil USD průměrný roční výdělek počítaný do platového stropu je 4,4 mil. USD ...první rok si vydělá 2,7 mil. UDS + 0,5 mil. USD jako podpisový bonus, druhým rokem si vydělá 4,5 mil. USD a třetím 5,5 mil. USD....
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.