Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-9-7" |  vypnout filtr
 
Máme pár dní před začátkem, tak zkusím tip kdo bude hrát "spíš dole". A já to vidím především na Moravu :

Zlín - ten určitě
Olomouc - no, nějak mi chybí ke Krejčímu někdo další
Brno - vím, s tímhle tipem jdu silně proti proudu, ale Muller tentokrát taková hvězda nebude
Vítkovice - boj o záchranu asi ne, ale playoff bude daleko

Takže uvidíme ...
Mountfield HK
tdSponSsored3 smo ·
↪🇷🇺 Nejlepší gólman loňského play off Chance liga Maxim ŽUKOV má nově vyřízené střídavé starty z HC Dukla Jihlava do Mountfield HK, kromě toho jsme zrealizovali přestup Matyáše Svobody.
co nám tipovačka napovídá o pátku?

první kolo a trestné střílení:

cca 60 % bez trestného střílení

cca 25 % 1 trestné střílení

cca 12 % 2 trestná střílení

cca 3 % 3 a více trestná střílení

odkaz
jestli za ně ale tahat chtěl,klub bez stadionu kterému dá každý rok město je dobrý flek,až bude stadion tak se bude město snažit klubu zbavit a RJ se musí zalíbit novému majiteli Smajlík
Mám dojem, že se pak změnilo vedení radnice a ta původní dohodu nectila. Sice vyhrál jakýsi konkurz, ale to je tak vše. Nic papírově nepodloženo - neslíbeno. Nicméně pokud tu bude majitelem FC HK Ivo Ulich, pak tu budeme mít pouze srdcaře. Ta jeho skupina zase tolik peněz do klubů nenasype. Chtělo by to Ivo Ulicha s kontem p. Dědka. Smajlík Ale kde brát a nekrást.

Speciálně pro diskutéra Kosáčka - ne, ty prachy taky nemám. Abys v tom zase nehledal, že mám nějaký ranec, či co...
07.09.2021, 14:09
Koukám, že v Liberci na pátek je do sektoru hostů ještě mraky volných míst. Na to, že se půjde na hokej po roce a něco je to docela slabota, tak se proberte a jedem....Nebo se tady už jen tlachá na fóru?
Za mě by byl dobrý majitel pro fotbal Ivo Ulich a ta skupina kolem něho. Proč to s mím vlastně tehdy nedopadlo?
Takhle vidí favority extraligy Radim Vrbata:

A kdo by se podle vás měl pohybovat nahoře?
„Sparta, Třinec, Liberec… Týmy, které tam jsou vždycky. Ambice budou mít určitě Pardubice, výš bude chtít Brno, pak tam je Hradec."

První šestku, možná trochu nesměle, vidím podobně Smajlík Asi i ta Bolka a letos také polokobyly budou zlobit. Pokud tedy jde o TOP 8, mám celkem jasno, přijde mi, že za těmihle týmy je slušná výkonnostní propast...
07.09.2021, 12:34
Za mě nebrat.

Jednak dobře vidíme v rokli, jak tam vedení města chytil za koule a vytahal z nich ještě víc peněz, než do té doby na tamní hokej dávali (a to i takové lahůdky, jako kompenzaci za covid). Město by se výdajů na fotbal nezbavilo, ani částečně, spíš by dříve nebo později muselo ještě přitlačit. (viz jeho rozhovor v Deníku odkaz : "Já nejsem z těch, kdo by se někde nabízel. Fotbal v Hradci není žádné zlaté vejce. Tady nestojí fronta opravdu silných partnerů. Lidé z hradeckého fotbalu a města by měli být rádi, že přijde někdo, kdo má o klub zájem a je třeba mu také vytvořit adekvátní podmínky.")

A jednak je jasný, že si bude hledět jen a pouze svého byznysu, o nějaký sport nebo dobro města a jeho obyvatel mu nejde. Což taky logicky znamená, že by na město tlačil, aby veřejné finance na sport lilo na úkor hokeje jen do "jeho" fotbalu - a to samozřejmě i s ohledem na to, že on dělá konkurenční hokej o 25 kilometrů vedle. To je za mě zcela reálné a relevantní riziko.

Dědek je vatař, ale taky žádnej filantrop - spíš pěkná svině, která umí počítat, kouká jen na sebe a svůj prospěch a nebere si servítky. A já bych se mu vyhnul. (ostatně hokej nám tu už jednou zachraňoval... i když prej by jinam nikdy nešel - viz opět rozhovor: "Nikdy bych například nešel do jiného hokejového klubu, než jsou Pardubice. Mají bohatou historii, vychovaly řadu legendy, což v Hradci až tak není, má jeden titul a za posledních dvacet let se jen pohyboval mezi první a druhou ligou, ale klub má dobrý základ i fanouškovskou základnu. Nyní bude nový stadion.")

Cíle jsou jasné a postupné: Postavit stadion. Což přiláká lidi. Lepší zázemí i více sponzorů a lepší hráče. A logicky i zájemce o klub. Dědek nebude jediný, jen je zatím nejhlasitější a nejagresivnější. Nenechal bych se hned utáhnout na špagetě prvních spekulantů. Navíc těch různých zaručených majitelů z Itálie už tu bylo... Smajlík
Dle mě ne zcela, PD nebude chtít halb und halb ... on bude chtít klub, aby byl jeho (s nějakým poměrem vlastnictví).
Já bych rozhodně nikam nespěchal.
Nejdřív postavit stadion, pak nechat klub nacenit, nechat seběhnout nabídky (budou-li), a pak vyjednávat. Tady to zase spíše vypadá na turbo prodej (nebo se to tak tváří), kde radnice, v časovém presu, přistoupí na něco, na což by třeba obvykle nepřistoupila.
A dle mě, není PD žádný mesiáš nebo filantrop typu Křéti, který protopí za sezonu někoik desítek mega a je mu to "fuk". PD chce vlastnit, ovládat a rozhodovat. Já z toho nadšený rozhodně nebudu, i když se třeba pletu.
07.09.2021, 11:37
...to mi připadá špatně vyložené....když přece najde město partnera...ať jakéhokoliv, tak by snad radnice měla ušetřit...nyní je v tom sama a stojí to město se vším všudy cca 50M...a když by měl někdo přijít pomoci, tak by snad měl něco přinésti a městu ulevit....o to přece při prodeji jakkoliv velké části vždy jde....
07.09.2021, 11:17
Co si myslíte o tom Dědkoj, kdyby vstoupil do FCHK? Myslíte že by to pro hokej mohla být hrozba, že by radnice nechtěla sypat do dvou klubů ?

A jeden by upozadila...
Velký třesk se rozjíždí.Bodejť ne máme už září a lidský svět potřebuje mutovat a tak se to daří díky netu prakticky ve všem. Smajlík K lepšímu horšímu???Každý ať si odpoví sám.
Daleko důležitější bude ale náš hokejový velký třesk na ledě.Příprava určitě zle nevypadala.Byla to ovšem jen příprava.A až první tuhé boje opravdu ukáží jak to s náma bude vypadat.Doplnění podle mě je dobrý a do placu sílu máme.Produktivita se zvedne.Otázka stále je co se bude odehrávat vzadu.A největší otazník budou střážci svatyně.Osobně očekávám,že se budeme pohybovat kolem sedmého osmého fleku a vše vejš budu brát za lepší.Chlapákům věřím,že PO v poklidu ubouchají a uvidíme zda s předkolem a nebo do něj rovnou naskočíme.V osmičce se ale držet musíme s naším kádrem prakticky neustále celou ZČ.
Jinak ať žijí zvědavé kvízy a soutěže!!Jen houšť. Smajlík Tak se držte lidi jak to jen půjde a HRADEC OLÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!! Smajlík Smajlík
07.09.2021, 08:03
Reakce na michalak73: TŘI hlavní události léta 1. Konec Růžičky a konec Růžičky Jedna éra v Hradci skončila, začíná další. Nebo pokračuje ta předminulá? Vladimír Růžička v klubu jako hlavní kouč skončil, vrátil se Tomáš Martinec, jenž měl tým na povel před ním. Není tajemství, že v pohledu na hokej se dost liší. Kontrakt klub pak rozvázal i s útočníkem Vladimírem Růžičkou. 2. Ako sa máš? Klidně mohli poslat na Slovensko auto, naskládat do něj všechny posily a dovézt je do Hradce. U sousedů lovil Mountfield slušně, ukořistil čtyři borce (Kiviaho, McCormack, Lalancette a Lamper). Ušetřil. Kdybyste hráče na podobné úrovni brali z Česka, stojí vás to přes 4 miliony na tabulkách. 3. Bombarďák z Finska V přípravě Ahti Oksanen sítě netrhal. Ale to nic nemění na tom, že v sezoně od něj čekáte opravdu hodně. On, Thorell ve Spartě a Mueller v Kometě by měli být nejvýraznějšími cizinci v Česku. Je mu 28 let, ve Finsku nastřílel v sezoně 20 gólů. Podobný kousek od něj čekáte i v extralize. Přišel jako zbraň. KLÍČOVÝ HRÁČ Radek Smoleňák Je po zranění, takže možná přijde pomalejší rozjezd. V prosinci mu bude pětatřicet, nepatří ke krasobrulařům a už nezrychlí. Na druhou stranu, nikdo v Hradci nemá buňky na střílení gólů jako on. K tomu připočtěte schopnost dráždit beky soupeře jen bezzubým úsměvem. Pořád bude mít důležitou roli. Když udýchá náročný hokej v pohybu, měl by jít přes 25 branek. Hradec si šance vytvoří, od něj čekáte, že je promění.
Dík!!! 👌
Dneska si připomínáme 10 výročí od leteckého neštěstí v Rusku.J.Marek,K.Rachůnek,J.Vašíček Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.