Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-10-20" |  vypnout filtr
 
1234>
Martinec by se měl s Kmoníčkem zamyslet, že odchod Smoliho byla naprostá hloupost, a taky hloupost byla zvolit kapitána Eberleho. Já ho nevidím na ledě ani, že by často byl u rozhodčích a provokace nějaký. To Smoleňákovi nešáhá ani po kotníky to byl kapitán velký C. BTW poslední 3 body byli naposled před 6 zápasy, a byl u toho ještě Smoli náhoda? Smajlík Smajlík
20.10.2023, 21:32
No, ono to šlo po ledě, dokonce oba góly, asi 32 se špatně oholil před zápasem.... Smajlík
V neděli přijede pan Laky a to bude jinej kolotoč než marná Plzeň Smajlík Snad pan Estephan do té doby dožene fyzyčku, aby stačil tempu zápasu Smajlík
20.10.2023, 20:35
Ten třetí gól...Bartez úplně uvolnil bránu, že by reakce na chybu 92...
20.10.2023, 20:21
Nic přímo proti tobě, píšu to obecně. Od některých zdejších hysterek mě to nepřekvapí a přejdu to...

Beru nějakou momentální na$ranost, rozčarování, zklamání... Ale tohle je přesně ve stylu posměšků z vopičí rokle.

S permicí si dělej, co uznáš za vhodný. Jen mi to teda nepřijde nic ke chlubení. Ale urážet hráče v našem dresu je přes čáru, zvlášť pokud jsi na bruslích vratkej. Navíc mi nepřijde, že by to někdo vyloženě vypouštěl.

To je sport a kdo očekává, že se bude pořád dařit, herně i výsledkově, tak je na omylu.
Produktivita je fakt mizerná a jmenovat jednotlivce nemá smysl, hraje tým. Když je někdo sám před brankářem, tak z toho prostě ty góly padat musí. Od toho tady ty útočníky máme. A Eberle jako kapitán musí být na ledě cítit, jinak ať to předá Blainovi, ten na to vlohy určitě má. Dál ještě, nechci se moc týmu zastávat, ale to neustálé držení oběma rukama u mantinelu ze strany Plzně jsem tam viděl mnohokrát a píšťalka rozhodčího mlčela. To dokáže rozbít hru jakéhokoliv aktivního týmu. Za mne Plzeň snad nejslabší tým letos a to že vyhráli na tom nic nemění, akorát o to víc naštve.
Doufám tedy, že veškerou munici jsme si nechali právě na zápas s Vítkama, tam by to pro nás mělo být jako playoff.
A v neděli tu máme přemotivovanýho Lakatoše to bude taky skvělý …
20.10.2023, 20:08
Herně to zas taková bída rozhodně není, byť naše schopnost přizpůsobit se levelu hry zoufalého soupeře, namísto abychom ho přejeli, je alarmující. Jádro pudla je v žalostné koncovce, je to pořád ta samá písnička. Nepochybuji o tom, že když to do očí bije nás, sprostý lid (ku*va!), tak to vidí i trenéři a něco se s tím snaží dělat. Střel a aktivity v útočném pásmu je dost, ale těch opravdu nebezpečných či dokonce gólových bohužel pomálu. A co teprve nějaký důraz a odvaha jít do branky a porvat se tam o gól. V tom ten typologický silný Smoleňák chybí a chybět bude. Chybí zápal, hec, to je bohužel vidět. Ale vliv má i ta deka.

Je to škoda, protože si letos zatím překvapivě umíme pomoct v přesilovkách, tam jsou kvalitní hráči.

Klidně bych zkusil postavit zase Kiviaha, pro impulz, pro změnu. Aby se něco dělo.

Nicméně nadávat tu extraligovým hráčům do zoufalců a prodávat permice je směšné, trapné, nedůstojné. Sorryjako. Smajlík
Nejhorší na tom je, že reálně nám těch 15-20 bodů fakt vezmou a budeme zralí na baráž. Proto mě to sere
Snad ten Estephan pomůže zkusil bych k němu dát Šťávu. Ten ale bohužel není jediný co hraje tužku, více čekám taky od Eberleho Tamášiho a Jergla
20.10.2023, 20:03
Neřekl bych špatný projev. Ale prostě nedáváme góly. Věřím, že bude lépe.
20.10.2023, 19:59
Tak hovno. Předávám permici kamarádovi. Nevadí mi když prohrajem , ale musí mne to bavit. A to se neděje. Snad se ta duše a chemie zase vrátí a já taky. Asi nejsem totální patriot, ale to je můj problém.
Není střela jako střela, bohužel. V naší situaci Bach snad ani oower play nezkoušel.
Dostat ze 14ti střel 3ks a ze 40+ střel jeden, hovoří za vše
20.10.2023, 19:45
Tak taky by to chtělo aby mu někdo pořádně přihrál že jo aby to mohl pálit na bránu ono toho je víc co by se mělo změnit
14-43 střely zamyslete se tvle
20.10.2023, 19:39
Šťastný je zoufalec a už se asi nerozjede. Špatný nákup. Adept na pryč. Celkově to vypadá, že s tímhle projevem budem rádi za cokoli do 10fleku. Jak psal Hlavataci tým je bez duše, nápadu, lídra. Na prd .
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.