Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-12-10" |  vypnout filtr
 
1234>
Holíka mi není vůbec líto. Vzpomínám na to, jak narazil Koukyho na mantinel a prošlapl mu koleno. Kouky od té doby už nikdy nehrál na 100%..
Mimochodem to se stalo v Brno, hráč Holík nebyl za napadení potrestán.
Tak vzhledem k tomu, že minule dostal za podobnou věc 8 zápasů a bohužel to ještě nejsou dva roky (21.12.2021), tak si myslím, že 4 zápasy jsou hodně optimistický odhad. Nevím, jaký je rozsah možného trestu, ale obávám se, že to bude na horní hranici.
Ten zákrok byl hodně zbytečný, navíc Boby má 189cm a Holík jen 173, takže o to horší to pro menšího hráče je. Co mě štve je to, že u podobných zákroků je často nekonzistence, jednou je to klidně označeno za čistý hit a podruhé za likvidační faul. Podobně to schytal tuším Kevin v nějakém loňském play-off utkání a bylo to úplně bez povšimnutí rozhodčích nebo DK.
A ještě jedna poznámka - k tomu faulu vůbec nemuselo dojít, kdyby předtím dvakrát po sobě David Šťastný nepřišel úplně zbytečně o puk. Pokud máte tu možnost se podívat na záznam, podívejte se na 30 vteřin, které tomu střetu předcházely.
10.12.2023, 22:57
Kruci, to vždycky náramně zahřeje, porazit tu primitivní chátru z brnele. Smajlík Notabene vyprovodit modrobílou šlichtu s búrem. Krása!

S Lukášem to, zdá se, fakt půjde, díky! Mám velikou radostí za zde mnohými zatracovaného Šťastného, jak jsem psal, hokejista jak hrom! Jen tak dál. A jen tak dál i s tou kanonádou, Mr. Estephan! Smajlík

Jank to zkrátka špatně načasoval. U Chujčíka těžko predikovat, co zas ten lempl náhodně vygeneruje za numero. Každopádně bez trestu se to neobejde. Na straně druhé, nevidím v tom nic zákeřného, v těchto soudech bych byl zdrženlivý a nehysterčil. Urážení do idiotů je pak přímo na facku, stejně jako hysterické přání všeho nejhoršího jednomu chudákovi, co se tu nezvládl chovat jako profík - nicméně od rozmazleného pubertálního joudy takovéto přání zase tolik nepřekvapí.

Překvapí ale nesoudnost Antoše se Zárubou. Podívejte se, jak se extraliga za poslední dvě sezóny zaplnila cizinci, kde všude hrajou prim a co k tomu kluby vede. A měřte všem stejným metrem. Tyhle vyžilé nálepky a urban legends jsou na obrazovce tak profesionální jako Bartošák v Hradci. Smajlík
10.12.2023, 22:46
Antoši ty seš ....
Ale karma je dostihla a za chvíli už budou z hokeje vysílat jen nějaká okresní derby, tak jako dopadli s fotbalem.
Jinak jsem dnes na zimáku viděl Kevina snad se brzo vrátí.
Bohužel, Bohouš je a vždycky byl zákeřnej hráč, i když si to někteří nechtějí připustit. Ostatně uvidíme Chujčíka, jak ho osolí. Trest to bude bezpochyby exemplární, jak kvůli recidivě pachatele, tak s ohledem na způsobené následky, ale i s přihlédnutím k tomu, že zrakveným byl klíčový hráč soupeře. A soudný člověk s tím nebude mít problém...
Otřesné hodnocení od Záruby i Antoše, tendenční, neobjektivní, nadzvedlo mě to k vzteku. Co to melou? Připomnělo mně to dikce komentátorů komunistické televize v 70. a 80. letech, když nějaký tým ze Západu porazil mužstvo z východního bloku. Co je jim do našich cizinců! Zvyšují kvalitu a atraktivitu TELH. My jsme tady úspěšný tým s trenérem hradečákem!!! A oni by měli být maximálně objektivní, jsou placeni z peněz nás všech na veřejnoprávní TV. Svoje emoce by si měli vytrubovat doma, ale ne v takovémhle mediu! Být GM, podal bych protest!
Přitom stačilo udělat strom a Holík by do něho narazil stejně, jen s menšími následky. A nebylo by pomalu co posuzovat.
10.12.2023, 21:14
Pardubice - 2
Sparta - 4
Třinec - 10
Hradec - 9
Litvínov - 8
Liberec - 9
Kometa - 10
Motor - 1
Olomouc - 5
Vary - 4
Plzeň - 5
Vítkovice - 10
Kladno - 5
Boleslav - 9

Je to opsaný z Livesportu, kde jsou všichni hráči, který má klub na soupisce, takže to není úplně 100% relevantní, protože někteří hráči (Zhukov v Liberci, atd.) neodehráli třeba žádný zápas. Ale jestli to fakt Antoš v televizi řekl takhle, tak je to teda pěkně lacinej argument. Přeci kdyby tu nebyli cizinci, tak by teda asi nemohli být i v jiných týmech, tím pádem by šla kvalita ligy dolů. A zároveň, kdybychom neměli cizince, tak by tu přeci hráli místo nich jiní čeští hráči, na které by v tu chvíli bylo mnohem víc peněz. Pořád se mluví o tom, že by se sem měli hrát jen ti zahraniční hráči, kteří budou rozdíloví. A když tu jsou opravdu kvalitní cizinci, tak se do nich zase bude někdo strefovat. A když už bychom teda měli smýšlet podobně, tak by Třinec neměl 4 tituly.
10.12.2023, 21:09
Dnešní výkon byl na jedničku Smajlík Ja pevně věřím, že pokud se nám vrátí Kevin a Graeme, tak naše síla obrovsky vzroste a můžeme směle pomýšlet na loňskou jízdu! Smajlík
Petr Holík má otřes mozku a posunutou krční páteř... To se Ujčík vyřádí. Smajlík
10.12.2023, 21:02
...a co byl hrál Třinec nebo Vítkovice bez svých 11-ti cizinců ? ...že jsou naši vidět, no to je přece super, vždyť není to dlouho co tu se Zárubou slintali, že cizinci musí být vidět, být lepší než našinci a ne jen látat díry ve 3. nebo 4. lajně, tam mohou hrát naši mladí a ne průměrní cizinci..... No a když jsou naše importy vidět, tak zase melou tohle, že bychom bez nich nemohli existovat....a co ten Třinec, který má 11 cizinců ano pane Antoši, jak by ten hrál bez nich ?....stejně tak třeba ty Vítkovice....to nemá cenu, on má své škatulky a když narazí na jméno klubu, tak pořád mele to svoje...to samé Záruba....měli by hoši občas udělat upgrade svých zápisků a poznámek...
Jinak koukám, že dneska to musel bejt hodně zajímavej zápas i v Plzni.

Z pozice Třince: "prohráváš 0:3, otočíš to a stejně nakonec nevezeš ani bod" Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.