Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-5-19" |  vypnout filtr
 
12>
19.05.2023, 22:34
Viděl jsem všechny zápasy Slovenska na MS a Alexe jsem většinou postřehl jen při čtení soupisky....na turnaji hodně neviditelný. To samozřejmě neznamená, že to nebude do další sezóny určitý přínos pro Hradec. A Oliver ať přestane myslet na NHL, tomu zase asi zblbnul nějakej agent hlavu jako kdysi Volek Chajdovi.
19.05.2023, 22:23
… Okuliar byl u nas v play-off vyborny, na MS ale prumer a nevim, jestli takovy vykon bude stacit na NHL. To tam sli borci s jinymi vykony a skoncili na farme.
Toz uvidime - penize asi rozhodnou Smajlík
To ano, krásné mazácké góly. Chudák Hlavaj...
Kazaši paráda nájezdy.Pěkné góly.
Oliver😬
odkaz
19.05.2023, 20:32
Jak se vám vlastně zatím na MS pozdává naše nová posila? Za mě za jinými svými spoluhráči (i z naší extraligy) výkony dost zaostává...

Jinak Kazaši jsou teda dneska zabijáci, mazec!

Zdejší hrdí fanoušci Slováků dneska asi nějak špatně fandí Smajlík
Jim tam primontujeme háčky na oblečení, jen do sprchy to budou mít dál Smajlík ))
Oliver teď s Kazachstánem zase na trestné lavici a samozřejmě za zbytečný faul v útočném pásmu. Na tomhle musí chlapec opravdu zapracovat.
odkaz
držím palce Smajlík
Tak Lenc hrál poslední rok SWE ligu i když za tým bez playoff. Takže propadák to nebude, ale žádný nadstandard to taky není. Teď už stejně nemá cenu něco extra vymýšlet, prostě se vezme kdo se udržuje (asi) v kondici. Jediný u koho by si člověk řekl wow, tak to je Vrána. Ale toho si v hlavách škrtli už před přípravnými zápasy, chápu je, na druhou stranu repre zpravidla neodmítal. Letos se teda určitě neřadím se šancemi naší repre mezi "sluníčkáře".
19.05.2023, 17:03
Btw. do Kolína trenér Šťastný dobře stahuje z Chomutova šikovné mláďáky s potenciálem dorůst i pro náš klub.

Útočník Vrhel a obránce Němec, oba se zkušenostmi z Finska, to se mi líbí a držím jim v Kolíně palce Smajlík

Podobně jako v minulé sezoně Ouřada, jsem zvědav, zda dostane šanci v přípravě Hradce a jak ji využije...

P.S. narozdíl od zdejších plivačů bych tu "podprůměrného" Lence bral, pracovitý hráč, kvalitní dopředu i dozadu. V repre si to uhraje, ale kvality Chytila či Sedláka bohužel nemá. Škoda že nezkusili toho Lauka.
Mohli vzit novacka roku v extralize, ne?!? Smajlík
Chytil a Sedlak byli dva ze ctyrech hracu, na ktere se dalo fakt koukat (Cervenka a Kubalik jsou ti druzi dva). Bez nich to vidim blede. Bud se protrapime ke konci max ve CF, nebo to tym naopak semkne. Pral bych jim to druhe, ale obavam se, ze nastane to prvni.
Místo podprůměrnýho Lence by mohli vzít nějakýho juniora nebo oslovit Vránu.
Místo Sedláka by měl právě dorazit Hynek Zohorna.Je jich velká škoda.
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.