Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-5-25" |  vypnout filtr
 
1234>
odkaz

Ten Napoleon je fakt člověk bez kouska sebereflexe. Sám staví načerno, se svým All Stars týmem neproleze ani do finále extraligy a namísto toho, aby sklopil uši a zametl si před vlastním prahem, teď bude ještě VEŘEJNĚ (tj. nikoliv jen na svém soukromém profilu) kázat něco ostudě v českém hokeji Smajlík
25.05.2023, 22:27
A nakonec přijde nějaká zdejší rychlokvaška z Olešnice a všem to nandá. Sice to není vůbec k věci, ale je nejlepší. Tak určitě. A už to nepij.

Lotyši, to je balzám. Stačí si vážit reprezentačního dresu.
Nominace z Varů byla za (velmi sporné) bývalé zásluhy, z Komety tam neměl být absolutně nikdo, ze Sparty líný Sobotka to byl výsměch a jedině proti nominaci hráčů z Pardubic (říkám to nerad), bych nemohl nic namítat. Vzhledem k tomu, že Jalonen objížděl stadiony, tak nevím čím ho třeba tak moc zaujali hráči Brna. V sezóně nic, v playoff nic. Jestli to nechal kompletně na Zábranským, tak ať už jde do domova důchodců, když nemá svůj názor nebo si ho nedokáže prosadit.
Nejlepší týmy z Evropy na MS Lotyšsko a Německo 1🙂
Darina z ČT mu to tam taky pěkně vpálila Smajlík

Za mě problém není v osobě Kariho jako takového, jakož spíš jeho nohsledů z českých luhů a hájů alá Zábranský, kteří si tam akorát prosazují své koně. Výběr hráčů by podle mě měl dělat někdo nezatížený z venku, tedy ne s vazbou na konkrétní kluby z ELH.
To je panečku nasazení Smajlík Zaslouží si to!
Německo,Lotyšsko v semifinále to vypadá.Seveřani taky k.o.Hodně dobrý.
Lotyši neskutečně Smajlík
No, mozna by fakt pomohlo neskladat tym primarne z luzru, co vypadnou hned v play off. Kdo tam ma mit tu viteznou mentalitu? Tenhle vyber Varu, Brna, Sparty a Pardubic je proste takovy, jaky je. Bez Kubalika s Cervusem by nebylo ani to CF. A kdyz uz se zranili Chytil se Sedlakem, tak tam meli byt hraci, kteri sezerou led. Moc jsem jich tam nevidel. Ale treba uz ani zadne takove v Cesku nemame. Kazdopadne, letosni vysledek me neprekvapuje. A za celou dobu jsem se do toho fakt nebyl schopen dostat. Chladne mistrovstvi.
25.05.2023, 19:24
Proč hodnotit toho ... ..?ten se přece vždycky ozve...ať to vezme místo Havlata,
25.05.2023, 19:23
A nepiš,že seš Zvědavej,že z toho máš plný Gatě?a přijde Karls vajíčkem , rychlokvašky🐧 a Lilla zítra vydá článek a Bronx se na magistrátu posere,že Votroci už prodávají permice....
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.