Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-8-5" |  vypnout filtr
 
12345>
Takže dojmy z fotbalu: Gólů bylo dost, pivo v našem sektoru "Účko" roznášeli velmi pravidelně sličné děvy v oblečení na aerobic. Jako bonus beru, že se to pivo dalo pít, výhled na plochu všude luxusní, choreo, dýmovnice, pyrotechnika, budiž, výpadek elektřiny beru jako tu drobnou pihu krásy na obličeji, záchody o poločase přeplněné, ale nerez dobrý, opuštění stadionu třeba o poločase a návrat zatím není možný, ale prý jde jen o sw nedokonalost, světelná tabule bez replay důležitých situací a gólů, ok, někdo říkal něco o vysílacích právech, uvidíme.

Takže zážitek ok, ale fandit budu i nadále především hokeji, na tom se nic nemění. A slibuji, že další fotbalové příspěvky už si tady odpustím. Viděl jsem, slyšel jsem, howk.
05.08.2023, 22:02
Souhlas, osobně bych se taky nebál točit lajnu mladejch odchovanců v základní části, kdy vesměs o prd jde, notabene když odpadla CHL. A pošetřil prostředky na posily až před play off.

Čekatelé jsou. Pajer, Moravec, Klíma, ale i další Kolíňáci jako Ouřada, Lang...
05.08.2023, 21:58
Tak nějak Smajlík Klíma se ze 4. lajny předvedl moc pěkně. Tenhle borec by měl rozhodně dostat šanci u nás v Ačku. Bohužel tam zase bude přetlak, a budeme rádi, když občas nakoukne Pajer.
05.08.2023, 21:48
Tak všechno je to o penězích, když chceš prodat nový produkt, tak prostě tomu dáš prostor a hlavně ty finance, a máš pravdu, v hokeji u nás tohle je silně podceněný.
05.08.2023, 21:40
Jinak Aleš Havel,za marketing velký palec nahoru,nevím proč za 10 let marketing tady stojí na místě a Sweet Caroline., otázka proč to nešlo u MTFHk?.jinak dobře hozená rukavice..bylo dost obličejů že zimaku
05.08.2023, 21:36
Tak proč se na to ptá matka Tereza z Prahy?mě taky nezajímá jak hrál Xaverov nebo Dolní Měcholupy!!
Pilka je potvrzenej host do pondělního Tiki-taka. Něco mi říká, že pošle omluvenku, Svěceného grilování se mu asi nebude moc chtít poslouchat? Smajlík
05.08.2023, 21:25
Natož kdo dostal na Malšáku u kterýho vookýnka delší klobásu... A takovýho Klímy na Hlinka Gretzky Cupu si tu nevšiml ve všem tom fotbalovém poblouznění zhola nikdo Smajlík
Kvůli nemoci jsem nemohl přijet a hodně mně to mrzi,když si vzpomenu na staré lízatka a zapasy s Prešovem atd.Krasný to bylo.Bajza za stavu 0-0 podržel a ne jednou.Penalta ? Pilka uměl vždy padat🙂toto Penalta nebyla,ale na to se historie ptát nebude.Nic než Hradec !
05.08.2023, 21:22
Jsem podobnýho názoru. Pár těch fotbalových věcí tu snesu, ale bavit se tady o dojmu z konkrétního zápasu už sem nepatří.
Do příště vylepšit platby kartou, já jsem to po 10 minutách vzdal fronty jak na Vaclavaku, ale hlavní je parádní hra od kluků Smajlík
05.08.2023, 21:15
Znají zdejší fotbaloví nadšenci adresu fotbalového fóra? Vyměňovat si své průběžné dojmy na tom hokejovém mi přijde dost mimo... a to mě fotbal taky zajímá
Tohle bylo uplne nejvic Smajlík Smajlík
05.08.2023, 20:37
Fronty na celou pauzu, platby jen v hotovosti...Cooll team nezklamal
05.08.2023, 20:36
Jinak Bronxi tahle výhra je pro tebe,ODS.. Jirka Bláha, bývalý náměstek pro finance
05.08.2023, 20:35
Příspěvek porušil pravidla diskusního fóra a byl vymazán.
05.08.2023, 20:31
A co ty klobasy ? A pivo okénka Ok?
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.