Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-9-2" |  vypnout filtr
 
nikdo nikoho neposíla jen nám tady roste zajímavý mladák tak proč ho nezkusit do A týmu.Když by hrál tady musí někdo vypomáhat Kolínu.Nemužeš po něm chtít aby jezdil pořád z Kolína do HK a zpět .
Ještě ani nezačala sezóna a už se tady zase posílá do Kolína??
Kdo je sakra u naší juniorky Novotný Adam ? Ten kluk je zvíře… jako už teď má v 15 letech bod na zápas v U20… očividně se nám tady něco rýsuje Smajlík Smajlík
Ethan je už napsán v odchodech
Každej zápas, kdy nenastoupí za áčko, bude škoda jak pro nás, tak pro něj. Ale otázka je, kolik útočníků má dvoucestnou smlouvu.
Ondřej Ridl
@OndrejRidl
Hradecký kotel chystá pro utkání se Sigmou choreografii, která by měla být zahájena při nástupu fotbalistů na hrací plochu. Ultras Hradec tak prosí další fanoušky (především ze sektorů F, G a H), aby na svá místa dorazili s jistým předstihem a pomohli s touto prezentací.🖤🤍
Ouřada taky good Smajlík
Moravec zatím dnes 2 goly za Kolín Smajlík za mě si říká o místo v A-mužstvu.
odkaz

Bartošák
Zdravím bude se konat aukce dresů z připravných zápasů? Díky moc
02.09.2023, 06:35
Ze streamu mi to tak taky přišlo. Podle mě se pak i nejvíc radoval Pavelka, jak kdyby ten gól dal on Smajlík V článku na webu to ale popisují takhle: "Matěj Chalupa před prázdnou brankou ještě pálil do tyče, po odrazu už uklidil puk do odkryté sítě Aleš Jergl – 4:0.", tak to asi byl fakt Jerglis.

Je to nakonec asi jedno Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.