Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2024-1-18" |  vypnout filtr
 
12345>
To by bylo završení příběhu! Ale teda Růžu bych nepřál ani Pard... vlastně za tu jejich nafoukanost a nepřejícnost je Růža přesně to, co potřebují Smajlík
Očividně tam neproběhly hezké věci. Přijde mi jako samozřejmost poděkovat za odvedenou práci a tak dále, i když je jasné, že se ty dvě strany nerozchází úplně v dobrém, ale původně to chtěli dokonce odbýt jen s "život jde dál" Smajlík Pokud to je pokus prezentovat Varaďu jako flákače, který nic neplnil, aby mu nemuseli platit odstupné, tak to je po odstřelení Rulíka další skvělá pozvánka pro další trenéry...

Jinak jsem osobně zvědavý i na to, kam půjde Varaďa. Jiný už asi nebude a kdo ho angažuje, ten mu musí prakticky odevzdat klub Smajlík
18.01.2024, 21:12
…vas slzy = nase radost, smradlavi kaspari😂😂😂

Na titul muzou zapomenout - Varada byla jejich “posledni” nadeje, ten jejich “pradedek” je privede do zahuby😂😂😂
Komentátor Záruba psal něco o vytýkacích dopisech Varaďovi od Dědka. Na "Hockey clown" píšou, že od smlouvy odstoupili kvůli tomu, že opakovaně porušoval její podmínky. Je to trochu slovíčkaření, ale myslím, že Dědek pochopitelně nechce mít 5 let Varaďu na výplatní listině a spíš mu nechce dát ani korunu. Takže něco ve stylu hrubé porušení pracovní kázně a odchod bez zlatého padáku. Typický Dědek.
18.01.2024, 20:29
Hlavně naházet špínu, já nic, já muzikant Smajlík Nepoděkovat, nic! Opravdu charakter!


odkaz
Na stránkách Pardubic vyšlo podrobnější zdůvodnění, dá se shrnout pod "Varaďa byl Varaďa, to jsme upřímně nečekali".
Proti kvalitním týmům umíme zahrát, takže zítra očekávám minimálně lepší hokej než proti MB. A nedivil bych se, kdybychom překvapivě získali nějaké body. Bylo by fajn, kdyby Laurikainen pokračoval v trendu a postupně se zlepšoval. Poslední dva zápasy nechytal špatně, ale potřeboval by i nějakou výhru, respektive probuzení útočníků a zlepšení obrany.
Nepůjde si na střídačku stoupnout sám Dědek? Ten přece všemu rozumí sám nejlíp. Třeba se zhlédnul v Zábranovi. Smajlík
Zatímco venku získáváme vcelku dost bodů (17 zápasů/25), tak doma bohužel málo (20z./29). A k tomu to byly kolikrát dost upracované výhry, mnohdy nás navíc řezali rozhodčí. Takže té radosti bylo málo a pak když přijede někdo z chvostu tabulky a není to zrovna JJ68, navíc nepřijede ani Lillu z Prahy kvůli náledí, hraje se v běžný pracovní den, tak je to kombinace pro nízkou návštěvu jak vyšitá. Na Pražáky 5 tisíc bude.
Naopak rozpaky nyní objímají hradecký soubor. Na klub se po loňském stříbru a i dřívějších úspěších (finále CHL, Prezidentský pohár) logicky zvedla očekávání. Realita je docela ponurá a nejlíp ji dokumentuje čím dál menší zájem fanoušků navštěvovat mistrovské bitvy.

Východočeské derby vyprodáte pokaždé, ale jinak jde zájem dolů. Kdy naposledy nedorazily ani tři tisícovky jako ve středu? Z výrazů i hlášek tradičních diváků poznáte, že na ledě se odehrává cosi, co je moc nebaví a nechytá za srdce. Namísto gradace výkonů však přichází stagnace a menší počet lepších výkonů než těch tuctových.

Po odchodu výrazných tváří Jakuba Lva, Radka Smoleňáka a i tří hráčů postavených mimo kvůli dopingu vídáváme jiný Hradec než dřív. Mnohdy působí zadrženě, bez jiskry, méně hladově.

Fanoušci Mountfieldu jsou známí trvajícím vděkem za někdejší příchod týmu do města, překypují trpělivostí a posunutým prahem bolesti, někteří už však ve středu nevydrželi mlčet. Po druhé třetině se ozvali a rozhodně nešlo o pár ojedinělých hvizdů. Kdysi napěchovaný kotel je už také řidší. Místní těžko přijímají, že z šesti posledních domácích duelů pětkrát prohráli, z celkových desíti už osm.

V pátek dorazí Sparta. Ideální oponent na potřebný restart.
Já jsem zvědav co bude s tou novou halou hlavně co chce stavět Dědek Smajlík snad mu to radnice neprodá celý ať je prdel Smajlík
To je prdeeeel Smajlík Smajlík Smajlík To se to dělaj ztráty když se musi vyplácet odstupný, jen tak dál Dědouši, zadluž je co nejvíc Smajlík však ona to za tebe radnice zatáhne Smajlík smrt perníku už se zase blíží Smajlík Smajlík Smajlík
18.01.2024, 19:15
Přesně.

Výjimečně přerušuji bobříka mlčení (tomuhle se totiž nedá odolat) a strašlivě nehorázně se směju. Přišlo to ještě dřív, než jsme čekali - a že už jsme to ku*va čekali, vy tradiční Smajlík Smajlík

A vopice jsou tuze neklidné Smajlík

#napoleonrulezz #hockeyclown
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.