Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2024-1-28" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
28.01.2024, 23:30
Tenhle pi*us už dopadl, jak si zasloužil. U repre i ve Švajcu. To, jak se pod ním to liberecký stádo dobytka prezentuje, rozhodně není náhoda nebo překvapení. Navíc je alarmující, jak Liberci tlačej káru rozhodčí (btw. už nám letos ten vandrák Veselej odpískal jeden rovnej zápas...?) Nakonec je to pořád jen ten zoufalec, co dostal v Šumperku na budku od fanouška. Jsem každopádně rád, že tahle arogantní, ufňukaná nula už neztrapňuje střídačku našeho nároďáku.
28.01.2024, 22:33
"Do utkání jsme velmi dobře vstoupili a rychle vedli 3:0. Zápas se pak zastavil extrémně dlouhým videem, stížnostmi a vysvětlováním. To nás úplně vyvedlo z tempa a vůbec jsme nedokázali naskočit zpátky. To byla trochu záchrana pro Hradec, jinak si myslím, že v našem tempu bychom zápas zvládli lépe. Bohužel v oslabení jsme inkasovali a po zbytek utkání byl soupeř lepší. Nakonec jsme rádi za bod." - Filip Pešán

Jak člověk s touhle mentalitou může být trenérém extraligovýho týmu?
28.01.2024, 22:08
Zároveň se dá říci, že vás hokej hodně baví vzhledem k počtu prodloužení, ne?
(usmívá se) „Samozřejmě, že nás hokej baví. O tom by to v prvé řadě mělo být. Těžší období s prohrami přichází, ale každý hráč nebo i fanoušek by se měl z utkání odnést zábavu. Hokej je zkrátka hra. Má bavit lidi i samotné hráče. Pokud se hráči budou bavit, hokej bude parádní.“ - Frigo

To je to... A já musím říct, že poslední zápasy mě osobně hokej fakt baví, byť se třeba nevyhrálo
SMEKÁM ZA TENTO VÝKON PŘED HRÁČI! ale chci vidět, že to nebyla jen náhoda, máme ma čem makat ! Smajlík
Za tenhle výkon smekám a doufám v další vlaštovky....
Vítej a díky za upřímnost Smajlík Já jsem za každého "normálního" přispěvatele tady rád Smajlík Zvláště v tom kontextu, co tu někteří "jiní" nedávno předváděli. Ale tohle blbé období je už snad za námi a zase se tu povede normální fanouškovská diskuze Smajlík
28.01.2024, 21:24
Ze všeho nejhorší ale na tom je, že to je neskutečně sporná událost. Ať už co se týče puku za čárou, nebo nedovolenýho bránění. Jenže my z toho vyjdeme s oslabením díky trenérský výzvě... Ve kterým dostaneme gól. A už jsou to 2 sporný góly. A přitom to jsou fakt situace, který se dají posoudit na obě strany.

Kdyby rozhodčí neměli záznam z ČT? A ještě ho má jen videorozhodčí? To prostě fakt není fér. Za normálních okolností by uznán být nemohl.
28.01.2024, 21:23
Mas recht,me ta vyhra na najezdy nejak rozhodila Smajlík
V třetí dvacetiminutovce ani prodloužení branka nepadla, o bodu navíc pro hosty tak rozhodly samostatné nájezdy, kdy se za Hradec trefili Tamáši a Pavelka, jediný přesný zápach domácích si připsal Kevin Klíma.

odkaz

To, že domácí měli zápach, to bych chápal. I to, že to byl Klíma. Ale Kevin?
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.