Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "94adamoravec" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Bohužel, zajímá mě jak to bude klub řešit protože nejspíše při té lepší možnosti nebudou půl roku hrát. Jestli přijdou za ně nějaké posily protože hlavně Graeme ale i Klíma budou opravdu velké ztráty a nebo jestli se dá prostor juniorům.
Arber Xhehaj by mohl tvrdit muziku, otázkou je jestli vůbec za čr může nastoupit ale pokud vím má české i kanadské občanství
Souhlas Voženílek dnes skvělý, nedivil bych se kdyby mu zavolala NHL
odkaz někdo prosím celé?
Štastný potvrzen
Doufám že nám dá Třinec za Nedomlela nějaké peníze
Zkusil bych Estephana v Litvínově má skvělá čísla a na jiné rozdílové hráče nemáme finance. Bohužel bych se nedivil kdyby tu skončil Frolík Smajlík
Vypadá to že se dnes žádná posila neoznámí
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.