Mountfield HK

Diskusní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlašte se, nebo si vytvořete nový účet
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gate" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
19.03.2019, 14:48
Takže vše je sluníčkové a nic se nestalo.
Jak se říká. Na každou svini se vaří voda....
19.03.2019, 13:03
To musíš psát jak idiot??? Názor ti neberu, ale ten slovník....
19.03.2019, 13:03
Reakce na Hugos: Nebudu se tu před Vámi skrývat. Jsem fanoušek Komety a přišel jsem v "dobré víře." Teď si jistě říkáte, ať táhnu na našem fórum, nicméně také fandím svému milovanému klubu, tak jako Vy a rád bych probral pocity i s fanoušky protivníka. Narozdíl od některých jsem se sem nepřišel hádat, ale rozumně a klidně diskutovat. Samozřejmě tu s plno názory nesouhlasím, nicméně každý z nás ty různé zákroky a situace vnímá jinak, protože si stojí za svým klubem. Jen bych se Vás chtěl zeptat... Co říkáte na výroky Radka Smoleňáka do médií? Nepřijde Vám to na jednu stranu zbytečné se takto "předvádět?" Jistě, má svůj názor a chtěl ho říct, nicméně PlayOff je emotivní hra. To, co se děje v prvním zápase se hned v tom druhém oplácí. Proč to Radek tedy neoplatí svému soupeři v zítřejším utkání, ale žaluje hned do médií a útočí přes ně? Copak Vám přijde hrdinské, že si takto stěžuje? Jistě, pár zákroku se mělo pískat, ale PlayOff se nehraje v "bílých rukavičkách." To by to pak nemělo cenu hrát. Co mě také zaráží je to, že hned chcete podávat stížnosti na disciplinárku. :| Proč? Žádný likvidační zákrok tam nikde nebyl. Náš trenér Libor Zábranský v PlayOff NIKDY nepodal v minulosti žádný podnět, ikdyž to několikrát udělat mohl. Když se ho redaktor zeptal, proč to neudělal, tak řekl, že je PlayOff nejtvrdší část extraligy a hráči musí být připraveni na drsné zákroky (samozřejmě ne likvidační) Díky za přečtení a uvidíme, jak to dopadne zítra ;) Nechť vyhraje ten lepší *2*
Ahoj, diskuze samozřejmě může být. A je jasné, že každý vždy stojí za svým klubem. Za mě u Smoliho se to nasčítalo za poslední dobu a opravdu ho v zápasech nikdo nešetřil. A Malec, Mallet, který ho opravdu nehezky sejmul v zápase u Vás může být rád, že nedostal větší trest.
Smolda je bojovník a vždy bude. To co řekl ví proč, protože ví co se děje v zákulisí. Prostě to řekl na plnou pusu. Za mě ok.

Co za mě nebylo ok faul na Smoliho v první třetině. Naschvál do něj vlétl helmou. Proto ta tržná rána.
18.03.2019, 21:15
Děkuji Schonovi v TV a Smoldovi, že řeknou co si myslí. Zábranský určuje pravidla.
K čemu je VV a atd.. O ničem.
I kdyby jsme vypadli tak budu nadšený, že kluci do toho dali vše a snažili se. Než hrát profesorsky a nečetně. Pokud srovnám faul Smoldy a ta sekera atd... nechápu rozhodčí. A ať mi nikdo netvrdí, že hlavička na Smoldu v první třetině nebyla úmyslem.
18.03.2019, 20:53
Myslel jsme si, že jsi inteligenčně jinde. Ale je vidět , že jsi kretén webu. Raduj se u vás. Ale to ne máš slabé seběvědomí a dělá ti to dobře. TAk si to užij a běž si udělat dobře, Hold brno kometa koko. vedle koko..
18.03.2019, 20:50
Dnes velká škoda. Tento ým se nemá za co stydět. Žádné nudné PO. Prostě útok a to co jsme hráli celou sezónu. Kometa dobře takticky. Jinak zklamala. Nic nepředvedla. Orsava to prostě trefil. Zítra vyhrajeme dávam sázku. A stále si stojím, že 4:2 bude nakonec pro nás.
18.03.2019, 11:43
Tohle je dnes také hodně důležité!!!

V platnosti stále zůstává podmínečný trest uzavření části stadionu, který Mountfield HK obdržel od Disciplinární komice ELH po posledním domácím derby. Hokejový klub proto žádá fanoušky, aby se vyvarovali jakéhokoliv nesportovního chování včetně vulgárních pokřiků a v žádném případě nevhazovali jakékoliv předměty na ledovou plochu, do hlediště či na účastníky utkání. Děkujeme!
18.03.2019, 08:55
Mm můžeme oni musí.
Kluci ukažte co ve vás je a celou sezónu jste hráli. Byl to parádní hokej a nejhezčí co se tu kdy hrál. Teď ještě ukázat to nejhezčí play off.))

Můj tip 4:2 na zápasy pro nás.

Zvědavej letos soutěž nebude))
17.03.2019, 10:32
Tak ti, že Spa vypadne vyšel. Dnes to vidím na Zlín.
Plzeň a Brno..
Včera Jihlava pěkně šlapala a bylo vidět, že Jarda je v hájí z dechem. Měl by se na to již vykašlat. Překvapil Wotvor jsem nečekal.
Každopádně zítra konečně začínáme.
16.03.2019, 06:46
Trola zabiješ tím, když si bude povídat sám se sebou. Tak prosím na ně nereagovat.
Vzpomeň si na některá jména tu z minulosti a teď je klid. Mirek z Nechanic, Lindros a další.. Jako, že nejsou .)
Vím přejmenovali se, ale už je větší klid co nemají karmu. Jejich život ztratil smysl.)
15.03.2019, 20:33
Nevím o čem mluvíš. Když vlastníš licenci můžeš s ní jít třeba do západního německá. Takže u mě Erat provokatér posera co neumí za své činy pikat. Tohle je poslední reakce na tebe. Za to mi nestojíš. Piš si co chceš.
15.03.2019, 17:55
Každý může udělat chybu. ale když se k tomu postaví jako on a dá v prohlášení kdyby tam byl Skuhravý bylo by jinak tak je to zmetek.. Nikde nenapsal moc se omlouvám atd. Jen nesouhlasím s rozhodnutím. asi tak.
15.03.2019, 17:42
Má to jednu vadu opravdu všichni měří stejně? Někdo prodané vstupenky druhý opravdu lidi na stadionu....

odkaz
15.03.2019, 17:41
Ukázka, že s nepoctivostí nejdál dojdeš...
15.03.2019, 17:40
K čemu je svaz. Nejdřív šest utkání pak se jde Erat obhájít. Potvrdí šest a pak m to odpustí. Jste banda šašků.
Proč máme svaz , který je na h.... a nestojí si za svým??!!!
A to se ten Erat ani neomluvit fakt super.
14.03.2019, 13:55
odkaz

Smajlík Smajlík Smajlík autorům
12.03.2019, 21:40
Tak nám začala PO a Play out.
Vítkovice pěkně jedou. Na ty kdo narazí si ještě užije. Druhá dvojice Zlín dnes umořil MB. A je vyrovnáno.
Play out Litvínov už má klid a Pce taky)
Nedovolím si tipovat KV i Chomutov jsou na tom stejně.
A zespodu tipuju Jihlavu a Vsetín do baráže.
Letos opravdu hodně zajímavé.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.