Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gate" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
16.08.2019, 14:32
Reakce na Jirka003: Ach jo, to jsou kecy. Hrajeme o 5.místo, takže hned "turnaj na nic", "příště už nepřijedeme", "stačilo jen jezdit nájezdy", "příště místo takového turnaje kvalitní přípravný zápas", atd... Jo, kdybychom hráli o první místo, to by byla jiná a komentáře by se nesly v tomto nebo podobném duchu: "naši borci smázli kde koho!", "polooslíci opět na kolenou", "naše skvělá hra nás přivedla až do finále (k vítězství - podle situace)" atd. Je mi z těch kydů některých moralistických přispívatelů na nic. Mně turnaj ukázal, že občas šlápne vedle i naše vedení s trenéry dohromady. Hrubé podcenění (ať už z jakékoliv příčiny) derby a nasazení "B" hráčů nebo hráčů na hraně sestavy je toho jasným příkladem. A následné ospravedlňování ze strany přispívatelů fóra je snad ještě větší šlápnutí do lejna... Jsem proto zvědavý na dnešní zápas s ebelkým Znojmem. Pojedou naši v plné palbě a naplno anebo to bude zase dopředu domluvené zkoušení nějakých variant, kterými se bude ospravedlňovat případný neúspěch v tomto zápase? Znovu kladu řečnickou otázku, zda-li budou naši hrát naplno a v plné sestavě i v pohárových utkáních anebo se to opět ošolichá hráči druhého sledu? Nemysleme si totiž, že hra bude jako mávnutím kouzelného proutku průzračně přímočará a efektivní ihned s prvním vhazováním v prvním zápase ELH. P.S. ty nájezdy fakt raději v zápasech nedopustit - je to tragédie. Možná by příště stálo za to zlanařit nějakého specialistu, protože pár let je tato činnost doslova tragédie... Hezký den všem, kteří mi jistě fundovaně vrátí argumenty...
Máš pravdu opět máš kecy a hodně blby. Šáhni jsi do trenek jestli jsi se z proher a nevyhraných nájezdu nepo…
Stále platí má nabídka na setkaní v Praze. Aby jsi mě vysvětli hokejové strategie a správné postupy s vedením hokeje...
16.08.2019, 07:39
Nedá mi nenapsat něco na Snížek cup jihu. Opravdu stačí vyhrát nájezdy a jste ve finále. Každý účastník jednou vyhrál a jednou prohrál a finále je opravdu parádní.) Košice a i kůň si po náročném programu vybojoval finále))
Doufám, že za rok už nebudeme přítomni této frašce. A ať si udělají třeba 11 skupin. Ale bez nás. Co nám tento turnaj ukázal ? Vůbec nic. Raději si zahrát běžnou přípravu. Bylo to klasické když vy MTF cup tak teprve uvidíte. A opravdu vidíme.....
15.08.2019, 09:51
Máš pravdu. Ono je věc říct svůj názor a nebo jen kritika. A pokud neřídíš firmu nebo klub nevíš jaké úsilí musíš tomu dát a pak někdo jen tak od boku bez znalosti věcí vypálí. Ten je na výměnu tan nemůže trénovat atd.. A ten tady po dvou zápasech nemá co dělat. Tohle jsou názory, které neakceptuji.
Řada rádoby diskutujících si pak na fórech vylévají vlastní zlost.
A když se podíváš na toto fórum před 4 lety, tak uvidíš jak se radikálně změnilo a už se neradujeme, že je tu liga. A hledají se blechy tam kde nejsou. Je jasné, že se vše jde dopředu, ale brečet, že na zápas jede do PCE B tým nebo odvolání trenéra je dle mého úpě mimo.
A ten člověk to snad ani nemůže myslet vážně!
15.08.2019, 09:44
No mě spíš přijde, že stačilo ten turnaj hrát jen nájezdy. Jinak byl o ničem.
14.08.2019, 15:27
Reakce na PINQIN: Teda odvolávat trenéra po prohraném přípravném utkání (zvlášť když jsme o den dřív vyhráli nad týmem KHL 7:0) a ještě vzývat Růžičku, to je na svěrací kazajku... Tohle jirkování po kdejaký prohře mi tu už hodně leze krkem, takoví "fanoušci" jsou pro ostudu. Trochu se vzpamatujte! Příprava je zhruba v polovině, proto bych se zatím ještě zdržel nějakých soudů či dokonce hloupého radování se, kdo "konečně" skončí... Bohužel tu některým nedochází že máme v přípravě hodně hráčů, i dost našich mladých kluků (to je přece super!), které je potřeba ohrát a vidět na této úrovni. Proto prostě hrají - a budou hrát více, než osvědčení Zámci, Rudové atd. A za mě je důstojnější hrát v silnější sestavě s týmem KHL, který se sem kodrcá za přípravou kus světa, a nováčky a hráče na hraně sestavy hrát proti zpožděnejm koněpůlím v jejich prvním zápase bez komparzu. Tedy opak toho, co předtím vrahovy vopice nedůstojně předvedly se Spartakem... Přesto si neodpustím pár komentářů ke konkrétním jménům: Jakkoliv je sestava v útoku zatím nejasná a zamotaná, nepřesvědčil mě Perret, že by tam měl patřit. Místo jeho neefektivního bruslení tam radši uvidím bojovníka Vopelku, byť to od něj v přípravě zatím taky nebyla žádná sláva. Chalupa mě zkraje dost zklamal, teď se rozstřílel, uvidíme, jak bude pokračovat. A Šaldu vidím tedy ještě spíš na zámořskou juniorku, mezi chlapy příliš jančí. Naopak pochválím Nedomlela, jsem jeho kritik, ale zatím hraje s přehledem a bez excesů, pro mě příjemné překvapení! A obzvláště se Spartakem se mi moc líbil R. Pavlík, všestranný hráč, zase poskočil!
Smajlík To víš po pár zápasech už každý odborník. Posílá na farmu a vidí kdo je dobrý a kdo ne!

Teď to nemá cenu řešit je to příprava. Pro ty kdo nevědí ano je to příprava! Včera jsme bohužel dostali od jihu naloženo, ale kdyby nám včera dal stejným výsledkem někdo jiny mávneme nad tím rukou. Hold byla to ta spodina z jihu.

Většinou až se odehraje první čtvrtina ligy se ukazuje jak kdo hraje. Pro mě trenér velké pozitivní překvapení jak se s tím loni vypořádal a letos určitě potvrdí.
07.08.2019, 09:21
O.
06.08.2019, 10:30
Smajlík Smajlík
Trhač Jirka 003 nedá nic jen tak. Už psal, že nemáme jít do prodloužení a nájezdů. On to přece ví...
06.08.2019, 09:52
Ano udělal jsem chybu. Ještě, že to tu vše hlídáš...
06.08.2019, 08:45
Borci gratulace k druhému vítězství. Je vidět vaše dobrá nálada na ledě i mimo led. Ať vám to dlouho vydrží. Máme hodně super hráčů a nechtěl bych být trenérem, který určí do bude a nebude hrát.

K jihu nemá cenu cokoli psát jen snad to, že pokud jsem jede Dynamo tak očekávám, že si nechtějí pokazit jméno, ale jim je to jedno.Sepíší si etický kodex a vše je ok. Jen zapomněli říct pro Časy nemá řidičák, Lubka je vrah atd.. Tohle je v tom kodexu asi zaevidováno jako přípustné. Vaše slzy naše radost. Smrtka už jede...
05.08.2019, 10:17
Včera za mě musím říct celkem pěkný zápas na-to, že byl první co borci odehráli.
Je předčasné hodnotit, ale v brance ja pan brankář. Rozehrávka hokejkou a přehled!
Adam Kubík velice sympatický výkon. Potenciál v něm je. Perret když do toho šlápne to je rychlost!
A Jergl trefa do černého. Je na něm vidět, že moc chce a ještě nám ukáže.
29.07.2019, 13:27
Tak konečně nám to tento týden začne. Už bylo na čase..
03.07.2019, 08:32
Kuko Smajlík Smajlík Smajlík
30.06.2019, 09:31
Reakce na bhawks: ...no tak aspoň všichni víme, jak příště volit...že p. Vrbický a další ? ....město za třicet let tak úspěšně pomáhalo sportu, to je až neuvěřitelné, že ? ..judo i kulturistika asi snad zmizelo úplně...dlouhodobě úspěšné lvice se tísní v nevyhovující sokolovně, muži basketbalisté jsou sice v nové hale, ale v profesionálnímu sportu nevyhovujících podmínkách a fotbal, no to je perla, kterou se už jen hořce "bavíme"...fotbal se tu hraje na plácku mezi rozvalinami a ty sliby o výstavbě už nikdo nebere,... že vlastně město zůstalo stoprocentním vlastníkem.a klub mu zbyl..no kdo by za těchto podmínek chtěl do něj něco dávat...prakticky bez možnosti postupu..tak za to si může opravdu jen a jen samo.... ....a hokej, jediný kolektivní sport, který tu dá se snad říci trochu profesionálně funguje a a táhne lidi a snad dělá i reklamu městu (lidé z Nottinghamu jsem asi nikdy jindy nepřijedou ..zůstanou v Praze..sem se dostali stejně jako Francouzi z Rouenu a další, jen kvůli hokeji....)...ale nekteří politici si prostě chtějí dělat body stůj, co stůj...ať jsme vidět, že ? Tak jestli se chtějí ubírat podobným směrem jako ve fotbale, tak opravdu se pak nemůžeme divit, že se tu nikdy žádného sportovního úspěchu nedočkáme a ti, co do něj peníze dávají půjdou jinam..... už i primátor PU by rád prosadil model fungování hokeje jako u rivalů z HK.....tak naši konšelé jestli se chcete vrátit k době kdy v HK nebylo kam chodit na vrcholový profesionální sport, navíc úspěšný...byly to dekády, kdy jsme opravdu záviděli PU nebo i menším městům jako Jablonec nebo Zlín, kde se sport podporoval....a my si tu hráli na salooooon republiky, že to je nejvíc...HK miluji, krásné město....rád bych však, aby bylo i městem sportu. Sorry za plachtu, ale nějak to muselo ven.... kdyby Vrbický a jeho nohsledy si vzali za úkol vybojovat fotbalový stadion...a snažili se na něj sehnat peníze a třeba i nějaké dotace....to by bylo něco....ale néééé ...rozvrtejme, co se dá, že ? Vím, asi jsem naivní a moc fanoušek..
Smajlík Smajlík Smajlík
30.06.2019, 09:30
Po několikáté kdy se potkáme? Se bojíš konfrontaci.
V tvé komunikaci a naprostém nepřehledu o věcech jen ukazuješ jak malý člověk jsi. Škoda měl jsi smutné dětství a tvůj život v tomto duchu pokračuje. Užij si tvé negace. Ono tě to jednou doběhne. A opravdu jsem udělal chybu ne tebe reagovat.

Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.