Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Karl_HK" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Už to čtu. Konečně také nějaká velmi pozitivní zpráva z našeho klubu. Vítej zpět doma Frigo!!! Smajlík
To je ten "Čecho-Lotyš" z letošního MS, že? Smajlík Smajlík
Aby nám mohly být odebrány medaile, tak by podle mě musela být prokázána přímá souvislost mezi aplikací té látky, jejím vlivem na zvýšení výkonu hráče a následně i výsledkem utkání. Vzhledem k tomu, že se mluví o tom, že ten test proběhl v souvislosti s utkáním, které jsme prohráli, a žádné další testy pokud vím neproběhly, tak si takový trest osobně představit neumím. Ale samozřejmě jde jen o můj názor. Mimochodem, byla řada utkání, kde sudí svými chybnými výroky přímo ovlivnily výsledek ve prospěch jednoho klubu, a přesto se výsledek utkání také dodatečně neanuloval.
Jinak vedle na fóru mě pobavili. Prý pokud zůstane Jalonen, můžeme se těšit na hnusný hokej. OK, názor. Ale proč si pak sami vyhodili Rulíka a berou si do vlastního klubu vrchního betonáře Varaďu? Smajlík
Reakce na hradeceklvi: Srovnáváš nesrovnatelné, navíc si myslím, že postup ČR je v tomto ohledu správný. Dovolím si připomenout příspěvek jiného zdejšího diskutéra, s nímž se ztotožňuji: "Já se musím přiznat, že to chápu. Dle mého názoru je myšlenka taková, že tu šílenou, agresivní válku, vedenou ze strany Ruska můžou (s ohledem na to, že země disponuje silným jaderným arzenálem) ukončit jen sami Rusové, a to tím, že se proti současnému režimu postaví. Proto neudělování víz, proto vyloučení ze sportovních soutěží, proto odchody většiny zahraničních renomovaných podniků. Vůči velké většině lidí ruské státní příslušnosti se to může jevit jako nespravedlivé, ale osobně jsem toho přesvědčení, že pokud se v zemi s téměř 150 000 000 obyvatel objeví pouze pár jednotek tisíc protestujících, přestože tamní propaganda neustále mění argumenty, které používá, otevřeně (ve veřejnoprávních médiích) hlásá, že chce Ukrajině způsobit co největší škody na civilní infrastruktuře, resp. co nejvíce Ukrajinců zlikvidovat, ať se Ruska více bojí, tudíž i těm jednodušším už musí být zřejmé, že jim režim nestydatě lže a u sousedů páchá zvěrstva, nic účinnějšího vůči nim uplatnit nelze, než jim život v Rusku a příslušnost k tamnímu režimu znechutit..." Co také jiného dělat s jadernou velmocí, jejíž vedení se zbláznilo, než se snažit docílit jejích vnitřních změn.
Nemyslím si, že jde o nesrovnatelné. Nadto, když si jako příklad vemzeme našeho Nikitu. Ten žije v Kanadě, minulou sezónu hrál v pohodě na Slovensku. A teď mi řekni, jaký je rozdíl v tom, že hraje u sousedů, ale ne u nás. Jak to Rusko poškodí? Poškozuje to akorát náš Hradec, který by takovou posilu zoufale potřeboval a chtěl. A my si to necháváme líbit....

Jistou logiku by ta tvou uváděná argumentace možná měla v tom případě, pokud by se celý demokratický svět sjednotil a neumožnil Rusům hrát nikde, tj. např. ani v tom NHL. Ale za situace, kdy ani sama EU není schopná zajistit v daném směru stejné podmínky ve všech jejích členských státech, je takový paušální postup naší vlády nejen nedemokratický, ale v zásadě i k ničemu - Nikita bude hrát na Slovensku a jinak se nic nezmění.

Nadto, tento krvavý a bezohledný konflikt trvá již více než rok, už je možné bilancovat. Došlo v důsledku paušálního zamítání víz obyčejným Rusům k nějakému mnohanásobnému nárůstu protestujících. I když bych si to přál, tak jsem si toho bohužel nevšiml :(

Takže když to shrnu, s omezením udělování víz Rusům v souvislosti se zajištění bezpečnosti naší země souhlasím, nicméně s paušálním postupem za dané situace prostě logicky nemůžu.
Souhlasím v té části, která se týká paušálního zamítání víz všem rusům bez rozdílu. Takové nedemokratické praktiky a svévoli naší vlády dávám naroveň tomu, když někdo odchází pro krvavé prachy do Ruska. Oboje je zavrženíhodné a mělo by veřejně odsouzeno.
Odhlédnu-li úplně od postoje ČR, tak i v tebou zmiňovaných civilizovaných zemích jako je Švédsko a Finsko už nesmějí dotyční jedinci svou zemi reprezentovat, z čehož je jasně patrné, co si tamní demokratické společnosti o takových morálně pokřivených jedincích myslí.
Koukám už i Gernát k Rusovi, L. Hudáček zřejmě taktéž. Za mě opravdu nepochopitelný, že někteří jedinci jsou za větší peníz schopni zaprodat se takovému režimu :(
Já jsem i s tou novou variantou opláštění ok. Jinak taková změna jistě musela projít a být posvěcena i autorem - architektem stavby, který by byl asi nejkompetentnější se k tomu vyjádřit.
Jinak koukám, že ten Koch nakonec ani Vítek, ani Třinec, ale rovnou NHL Smajlík
Přesně jak říkáš Smajlík Nedávno jsem tu psal,
že osobní invektiva níže uvedených jedinců tady nikoho z hokejových fanoušků OPRAVDU nezajímají a dotyční pokud jim jen trochu jde o hradecký hokej a jeho kulturu by se měli zklidnit, případně přesunout na jinou platformu, nebo si to vyříkat v reálu. Bohužel zřejmě nepochopili zhola nic :(
Není potřeba zavírat forum. Stačí zabanovat pár tu neustále exhibujících jedinců z jedné i druhé strany a ponechat tu příspěvky s věcným obsahem. Vůbec nechápu, že dotyčné tu admin nadále toleruje, přestože obsah jejich příspěvků je co do informační hodnoty nulový, nebo spíše záporný Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.