Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "PINQIN" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
25.05.2023, 22:27
A nakonec přijde nějaká zdejší rychlokvaška z Olešnice a všem to nandá. Sice to není vůbec k věci, ale je nejlepší. Tak určitě. A už to nepij.

Lotyši, to je balzám. Stačí si vážit reprezentačního dresu.
25.05.2023, 17:40
Máš recht, vždyť my pukli i s Lotyšema, Slováky dali jen tak tak... Naprosto nekonkurenceschopný mančaft.

Tyhle trafikanty Nedvědy a Havláty nepotřebuje nároďák vůbec. Úplně lautr k ho*nu.

A na ty strašně super trenéry, co v životě nikoho netrénovali, ještě jim ani po konci kariéry neuschly chrániče a hned jsou protlačeni k repre áčku, na ty mám vyloženě alergii. Tyhle Eraty, Prospaly, Špačky.

Jinak k hokeji: trapnej, odevzdanej výkon. Nebylo tam vůbec nic. Zaslouženej konec. Emoce nula, u hráčů i u mě.
25.05.2023, 15:38
To je taková paráda, ty Eratovy tvrdě natrénovaný přesilovky... Smajlík Bože, jak já tyhle trenérský rychlokvašky u nároďáku nesnáším.
19.05.2023, 20:32
Jak se vám vlastně zatím na MS pozdává naše nová posila? Za mě za jinými svými spoluhráči (i z naší extraligy) výkony dost zaostává...

Jinak Kazaši jsou teda dneska zabijáci, mazec!

Zdejší hrdí fanoušci Slováků dneska asi nějak špatně fandí Smajlík
19.05.2023, 17:03
Btw. do Kolína trenér Šťastný dobře stahuje z Chomutova šikovné mláďáky s potenciálem dorůst i pro náš klub.

Útočník Vrhel a obránce Němec, oba se zkušenostmi z Finska, to se mi líbí a držím jim v Kolíně palce Smajlík

Podobně jako v minulé sezoně Ouřada, jsem zvědav, zda dostane šanci v přípravě Hradce a jak ji využije...

P.S. narozdíl od zdejších plivačů bych tu "podprůměrného" Lence bral, pracovitý hráč, kvalitní dopředu i dozadu. V repre si to uhraje, ale kvality Chytila či Sedláka bohužel nemá. Škoda že nezkusili toho Lauka.
18.05.2023, 18:22
Tvl, ty mobilní sítě...

Tak ještě jednou. Nech to bejt. Anebo k věci, tragéde.

P.S. Opička je možná tak tvoje máti.
17.05.2023, 16:10
Smajlík Smajlík Smajlík

Ajo! Teď jsi mě pobavil...

Ne vážně, Sedlák hrál výborně, má formu, novej první útok s ním byl skvělej, je ho strašná škoda...

No, marodka není ale nic, co by nás letos v Hradci mělo nějak překvapovat, že? Smajlík
12.05.2023, 15:42
Myslel jsem to tak, že když správně načasuješ formu (závěry ZČ se právě musí už začít tahat) a vhodně doplníš kádr před uzávěrkou přestupů, tak můžeš v playoff dokráčet daleko. Viz letos Třinec přes předkolo, vloni Buleslav. Anebo jak letos nebo minulou sezonu tuplem dopadli prezidenti... právě! Do konce přestupního období se dají pošetřit peníze a navíc rozumně ohrávat odchovanci, pokud to výsledky dovolí. Playoff je jiná soutěž, po 52. kolech do něj prostě jen musíš postoupit. A nemá to nic společného s tím, že každý fanoušek chce, aby jeho tým pořád vyhrával a hrál pohledný hokej. To je jasný! Smajlík

P.S. Rosandić gól, ale jakej Smajlík
12.05.2023, 13:10
Taky jsem si to dneska zrovna zkoušel dát na papír... Jak píšeš: gólmani, obrana hotový, útok max. jedno místo (zřejmě na úkor Pajera), ukáže se ještě co Okuliar... S těmi centry je tam pořád trochu otazník, Klímu ani Zachara jako klasické centry nevidím, po Lvovi bude díra, je tam ale Štohanzl, možná bude Miškář. Vím, budu se opakovat, ale postrádám stále velkého power forwarda (tím spíše bez Lva), co přidá důraz před brankou a okolo prken v útočném pásmu... ale proč si nepočkat (a nepošetřit) na opravdovou kvalitu (vzpomínky na Picarda stále nevymizely...). V základní části se hraje fakt jen o postup do playoff, nic moc víc (jak ukázala tahle i minulá sezóna).

Bartošák (Kiviaho)

Pavelka - Pavlík F.
Jank - McCormack
Kalina - Blain
(Gaspar, Marcel, Pinkas, Naar... přece jen je potřeba zapracovávat mladý beky, dost nám tam vzadu naskákaly třicítky)

Šťastný - Lalancette - Jergl
Zachar - Klíma - Perret
Okuliar? - Tamási - Pajer/Pavlík R.
Eberle - Pilař - Smoleňák
(Štohanzl, Miškář?, Chalupa?, Moravec, Ouřada...)

A třeba se podaří pozvedount konečně i přesilovku - beky na to máme náramný - Pavlík F., Pavelka, Blain, McCormack - a i v útoku se najdou jména, co by to měla umět sehrát - Šťastný, Lalancette, Jergl, Okuliar, Klíma, Smoleňák, Pajer...? V oslabení bude chybět jeden velkej silovej bek po Nedomlelovi, rychlonožek, který to ve čtyřech ojezdí, máme ale spoustu (Perret, Pavlík R., Klíma, Zachar, Okuliar), k tomu pracanty jako Eberle nebo Pilař.

No už se zase těším. Přeju Tvrďovi, ať toho do nich během letní přípravy nadupe co možná nejvíc.
10.05.2023, 13:35
přesně tak, naprosto souhlasím, podepisuji v plném rozsahu... a díky, žes to napsal za mě, už jsem se s tím hnojem tady nechtěl dál špinit.

pan pokrytec neustále brečí ohledně invektiv, aniž bych mu jedinou přímo adresoval, a sám si může zpětně počíst, kolik hnoje nasypal naopak třeba jen na mou adresu. a tak je to tu se všemi těmi novými obskurními individui. Nemluvě o tom, jak se předhání, jak nemá smysl reagovat, jak je lepší ignorovat - a pak zas a znovu vystartují jak slepice po flusu Smajlík no je to už nedůstojný. pojďme se věnovat okurkám, MS, stavbě kádru v Kolíně i u nás... aspoň ti, které ještě zajímá hokej, kremlobotská úderka ať se realizuje, kde chce. a tohle zasypat vápnem.

A propos Kolín. Je fakt blbý, že nám mládežníci na hranici dospělýho hokeje houfně prchají za hranice. Přitom mládež se tu vcelku dařila, ale ten přechod mezi chlapy už na můj vkus dost sezon vázne. Byl na tohle téma zajímavý rozhovor s Martincem, co tu přepisovala Lillu.
09.05.2023, 15:04
Jachachachacha Smajlík

Dosáhl jsi jen toho, že tady (konečně!) promazali ty vejblitky tvýho kamaráda dklnl, žalobníčku Smajlík Smajlík Smajlík
08.05.2023, 22:03
Od přespolního poštěváčka tyhle rady a tituly sedí. Chytni se s těmahle dknl, forzama, markama za tlapky a táhněte svými alternativními pravdami obohacovat jiné obecenstvo, ať už je kdekoli.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.