Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "PINQIN" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
23.02.2024, 21:07
Na tyhle zápasy s.

A vypustit ho na tyhle Sedláky, Zohorny, Musily, když dají záminku.

Tím převáží jeho přínos ten jeho kvalitativní deficit. Ať se na jednom z nich vyfauluje.
23.02.2024, 21:04
Za pravdu se neomlouvej, tu si přečtu klidně desetkrát. Dobrej point a tím krosčekem na Perreta před vyloučením...

Zohornu snad někdo už po zásluze pošle do důchodu.
23.02.2024, 20:56
Prouhatci dneska tragický, snad si to ten jejich předseda aspoň pustí ze záznamu. Nechali nás řezat jak siroty, atakovat Paříka, ignorovali různý údery do hlavy navíc, prostě nic. Na Poulíčka za Kalinu poslat podnět, Sedlák byl taky na hranici pozdního dohrání Pavlíka. A teď v prodloužení na Klímu v kontextu třeba písknutýho faulu na Sedláka jasnej faul. A kdyby Okuliar nezvedl a neodlehčil nohu, má nejen po sezoně, ale možná po lepší kariéře - dvojka pro toho zámořského nosiče vody je směšná (toho si ale najde Chujčík). Ať jdou do pr*ele!

Tahle tlupa labilů na titul mentálně nemá. V playoff se rozloží, až do nich soupeř zkušeně zajede.

Našim klukům kredit za nasazení. Rvali se často s většími soupeři, co si beztrestně často pomáhali rukama. Speciálně díky Perretovi, jak šel bránit Jaspera proti dvěma vopicím (držení Willa taky nic...) Hodně dnes chyběl Jank. A pro mě překvapivě i Marcel, ten by měl tu baletku Sedláka smáznout jak ho*no podrážkou.
23.02.2024, 20:47
Ale Sedlák je teda strašnej žebrák. Hokejista výbornej, umí i rozdat, ale vůbec neumí přijmout. Level Lakatoš. Není divu, jak s ním v NHL nakládali
14.02.2024, 14:33
Chujčík tedy překvapil a ten plzeňskej bezmozek dostal, co si zasloužil (nebýt horní hranice, sneslo by to ještě o 2 špíly víc). S odhadem vopičí reakce jsem se ale vůůůůbec nemýlil. Nesoudnost, ukřivděnost, pokrytectví, ukazování jinam, pláááááč. Ty pravé a tradiční jižanské hodnoty. Pěkný počtení na fóru hrdého mančaftu vedoucího extraligu, to se nevomrzí.

Udělejte z toho dobytka kapitána, klauni Smajlík

#hypocrisytown
12.02.2024, 20:28
Je to pro toho Švéda tvrdý (hlavně ať je v pořádku!), ale Plíseň jen ochutnává vlastní medicínu. Tohohle dobytka si vypiplali. Člověku je z těch záběrů fyzicky zle.

Pokud nedostane víc než Bobby za krasobruslaře Machalu (u kterýho si Chujčík ještě dost přibájil), tak je celá disciplinárka zbytečná a k smíchu... Oh wait...

A pardubický dementos se ve svém tradičním pokrytectví jistě budou dál pohoršovat nad Marcelem. Gratulace k téhle špíně z Plzně. Houdek opakovaně prokazuje, že je to největší bezmozek v extralize. Měl by být vyeliminován do pralesa a ještě níž, než někoho fakt pošle na vozejk...

Btw. za kolik si dneska koupil napoleonek pralesní příslušnost vrchlabský licence? Pro Vsetín to musela být neodmítnutelná nabídka (kam až tenhle někdejší šampion klesl...)
11.02.2024, 22:23
Zaplaťbůh že je ten ksindl pryč. Kdekoli, jen pryč z našeho klubu.

Jakkoli ho tu někteří nesoudí jedinci dodnes vyvolávají.

Něco mi říká, že Svoboda bude mít v Trončinského "all fallen stars" brzy brankářskou konkurenci Smajlík
08.02.2024, 15:30
no to jsou k nám hosti, až ze vzdáleného jihojihu Smajlík klidně si to v budějcích zkuste, frustráti!
taky jsi v neděli v tom stádečku dobytka v sektoru hostí pokřikoval "smrt Hradci"?
07.02.2024, 22:19
Kučera je skoro stejnej ksindl jako ta jihočeská chátra, co tu v neděli páchala tu ostudu.

Hroznej mravokárce, etalon pravdy a čistoty... A přitom takovej alibistickej vychcanej srábek Smajlík

A dobytek tomu wotworu fandí asi většinově, soudě dle vzorku vyjadřujícího se na jejich fóru, letmý pohled po letech stačil: Hradec si to zasloužil, problém je v autorovi článku. Hovada prašivý.
05.02.2024, 01:22
Tradiční Dušíni z jihojihu se zas ukázali. Mindrák, žluč, seno, sláma, vidle. Dost by mě zajímalo, co na to ta jejich mravokárná marketingová proplešlá vopice. Asi nic, proti Hradci je dovoleno vše. Ubožáci. Vyprovodit ten dobytek 4:0 bylo víc než na místě. Dělají naší staré licenci i po 11 letech jen ostudu.

P.S. Pochvala pro Šťastného je také na místě - ovšem je třeba si rovněž pamatovat, že být to podle mnohých zdejších kritiků všeho a všech, tak už se Šťastný klouže v Kolíně nebo spíš někde úplně jinde.
01.02.2024, 14:55
Leden skončil, kádr je pravděpodobně uzavřený - teda stále samozřejmě věříme ještě v návrat McCormacka, Klímy a Štohanzla. A při tomto optimistickém scénáři mi naše sestava nikterak slabá rozhodně nepřijde (za předpokladu, že se nám vyhnou nějaká větší zranění).

Jediný otazník je branka. Ty rošády se tu už přetřásaly. Opravdu nevidím jasnou jedničku, ve finále to bude na Horynovi s Martincem. Lukáš chytal zkraje výborně a tým podržel, udělá spoustu těžkých zákroků, umí udělat zápas - za mě vyloženě nepohořel. Laurikainen se mi nelíbil, stává se mu, že pustí slabou střelu, v posledních zápasech však předvedl i pár vynikajících zákroků - ty slabší chvilky si ale zatím odpustit neumí. Pařík je velký mladý gólman, co sem přijde na konec sezóny a vrátí se do Liberce, kde má podepsáno na další rok. Fakt těžko odhadovat, jak tady k tomu přistoupí.

Obrana je tedy na můj vkus dost ofenzivně laděná, chybí mi tam velký silný defenzivní bek, co dodá obětavost a tvrdost. To je velký úkol do letní přestávky (zvláště když má odejít Jank). Líbilo by se mi mi to následovně:
Blain - Kalina
McCormack - Jank
Pavelka - Pláněk
Freibergs - Gaspar (Pinkas, Marcel, Piegl)

Útok má papírově pořád sílu, ale střelci jako Okuliar, Jergl nebo Estephan musí gólově přispívat pravidelně. Viděl bych to takto:
Okuliar - Tamáši - Šťastný
Jergl - Klíma - Perret
Jasper - Lalancette - Estephan
Eberle - Miškář - Pavlík
(Chlupa - Štohanzl - Pilař)
28.01.2024, 23:30
Tenhle pi*us už dopadl, jak si zasloužil. U repre i ve Švajcu. To, jak se pod ním to liberecký stádo dobytka prezentuje, rozhodně není náhoda nebo překvapení. Navíc je alarmující, jak Liberci tlačej káru rozhodčí (btw. už nám letos ten vandrák Veselej odpískal jeden rovnej zápas...?) Nakonec je to pořád jen ten zoufalec, co dostal v Šumperku na budku od fanouška. Jsem každopádně rád, že tahle arogantní, ufňukaná nula už neztrapňuje střídačku našeho nároďáku.
18.01.2024, 19:15
Přesně.

Výjimečně přerušuji bobříka mlčení (tomuhle se totiž nedá odolat) a strašlivě nehorázně se směju. Přišlo to ještě dřív, než jsme čekali - a že už jsme to ku*va čekali, vy tradiční Smajlík Smajlík

A vopice jsou tuze neklidné Smajlík

#napoleonrulezz #hockeyclown
06.01.2024, 15:51
Jak píšeš, za manželku dceru zdejšího trenéra Martina Stehna, v Hradci mají barák a rodina zázemí, školu (ne každej to zjevně ví). Proto jsem věřil, že už vždycky Hradec, zvláště potom, jak si tehdá zazelena tím odchodem do Třince nabil čumák. I když teď je to samozřejmě jinej hráč a hlavně člověk. Z hlediska ekonomického a lákavé vidiny ještě před koncem kariéry zarobit to samozřejmě také chápu, ač se mi na to jako Hradečákovi nekouká dobře (a jak píšu níže, bude to problém i z hlediska sportovního). Hlavně by mě zajímalo, kde mu v rámci extraligy byli ochotní nasypat takovou raketu, kterou mu nemohli dát u nás. Aby ještě neskončil vedle v opičí rokli (to by s ohledem na rodinu dávalo větší smyslu, než daleké skoropolsko...) Smajlík
06.01.2024, 14:08
Já jsem dost zklamanej. Myslel jsem, že to hradecký srdíčko má teda větší a že i s ohledem na věk to tady dotáhne a bude pilířem defenzivy. A na druhé straně že i pro vedení bude Jank v našem dresu priorita. Velkej silnej bek, co je poctivej dozadu, umí přitvrdit i vystřelit, má dlouhodobě dobrý +-, navíc klubista, Hradečák.

Z té naší dlouhodobě solidní obrany tu mnoho defenzivní jistoty bohužel nezbude. Nedomlel v tahu, tím spíše narostla Jankova důležitost. Teď nám zkrátka velký silný obránce bude chybět, což je ze sportovního hlediska velká chyba. Ostatně i těch poctivých defenzivních beků máme pomálu, napadá mě už jen Kalina. Marcel na extraligu při vší úctě nemá, pohybem ani herní inteligencí. Blain, Freibergs, Pavelka jsou ofenzivně laděný beci, který riskujou a více chybujou a tím spíš potřebujou, aby za nima někdo defenzivní byl. To samé případně McCormack, za kterým právě Jank hrál. Navíc všichni jmenovaní taky stárnou. Pláněk býval defenzivnější s dobrou přihrávkou i střelou, jenže býval - dosavadní výkony naznačují, že zenit má za sebou, bohužel. Tím spíš nechápu, že stabilně neohrávají někdejšího mládežnického reprezentanta Gaspara, popř. Pinkase.

Velkýho, tvrdýho, obětavýho beka bude někde potřeba sehnat. Hrádek ani Bučko jím případně nejsou. Přinejhorším tu roli bude muset zastat Piegl. O tu naši obranu bez Janka mám tedy trochu obavy...
05.01.2024, 16:51
Klobouk dolů před všemi - fanoušky, sportovci, novináři, hráči či funkcionáři - co udrží rovnou páteř, morální sílu a nesoudným či pomýleným nastaví zrcadlo a připomenou, jaké jsou ještě pořád hodnoty.

U nás se to povedlo zavčasu, na Kladně to chvilku poněkud amatérsky trvalo, v takovém Třinci to nezvládli vůbec.

P.S. Speciální díky bílému psovi. Za jeho příspěvky, názory, trpělivost (s jakou diskutuje se zdejší dezolé sebrankou, ať už na téma hokej, nebo na téma hodnoty) a hlavně soudnost. Především díky němu sem ještě občas nakouknu!
31.12.2023, 12:01
Bral jsem to tak, že ten člověk má stále své démony, a přál mu, ať najde klid a ještě se sebere.

Ale tohle nejsou démoni, to je prosté zm*dství.

Bylo nás dost, co jsme kroutili hlavou nad angažováním tohohle jména. Nutno uznat, že nám svými výkony dokonale zavřel ústa. Přesto se té hrubé neprofesionality nevyvaroval a musel jít, nebylo jiného dobrého řešení. To, co předvádí nyní, je zoufalost a důkaz toho, že byla chyba, že v hradeckém dresu vůbec kdy byl. A je to taky potvrzení toho, že za své chyby hledá vinu u jiných. Takhle ale nemá šanci se z toho dostat a ještě někdy mít kariéru a život profesionálního sportovce. O osobním životě nemluvě. V tomto směru ho tedy již karma úspěšně stíhá. Tipuji, že dopadne jako podobný zm*di, v lepším případě jako Trončinskej, v horším jako Lubina. Ale obojí po zásluze a především svou vlastní vinou.

Příběh má ještě sportovní rovinu, a sice že jednak jeho angažování znemožnilo prodloužení Machovského (kterému se u nás povedlo playoff, nicméně dle mého to dlouhodobě takový zázrak není) a především vytlačil za brány solidně chytajícího Kiviaha (přičemž je ale na místě říci, že ten měl zaječí úmysly, hledal si angažmá jinde a tady prodloužit nechtěl, to vzal až potom jako z nouze ctnost s vědomím, že jedničkou nebude - a pak už jen trucoval a nechytal svůj standard).

Osobně si myslím, že Lukáš na jedničku má, včera naskakoval v hrozně těžký situaci. A ve svých prvních třech utkáních nás několikrát parádně podržel. Laurikainen mi naopak přijde nejistej, vypadávají z něj jednoduchý puky, včera ta haluz na 2-2 v podstatě rozhodla do té doby parádní zápas, kde bychom brali bod(y). Toto si extraligová jednička dovolit nemůže, v tom s Hamarou nesouhlasím. Chce to teď prostě klid, potrénovat a zaměřit si na obrannou hru celého týmu. A zejména aby začali něco hrát obránci. Pavelka je úplně otřesnej, úplně mimo. Pláněk bohužel nestíhá, je těžkopádnej a hraje hůř než Káca, když byl z formy. Freibergs dozadu hoří a kupí jednu minelu za druhou, snad hůř než Rosandić blahé paměti. K tomu Marcel, který zkrátka pohybem a herní inteligencí na extraligu nemá. A co teď sleduju Blaina, ten je psychicky úplně vykolejenej. Pořád prcá hráče okolo sebe, mlátí si hokejkou o přihrávku jak vzteklej, i když je obsazenej, pálí z beznadějných pozic. To musí radost být s ním na ledě. Navíc se nechává snadno vyprovokovat k faulům. Byla tak citelně znát absence Janka.

No nic, tak ať přinese nový rok zase návrat k poctivé obraně a jejím dobrým výkonům v čele s gólmany. A nějaké góly k tomu. My, co jsme s hradeckým hokejem zažili druholigové časy, se z těchto pár současných zaváhání hroutit nebudeme, natož urážet hráče nebo odvolávat trenéra, a totéž bych doporučil tomu rostoucímu stádu zdejších frustrovaných koko*ů - taková koncentrace jako letos jich tu od přesunu extraligy nebyla, bohužel (viz včerejšek - do stavu 2:2 tady ticho po pěšině a jediný, navíc pozitivní příspěvek Barda - a pak se poklop žumpy mocně otevřel...)
28.12.2023, 21:14
Ty-seš-*urák-nanánananánana!

(Přerušuji výjimečně bobříka mlčení, už je toho moc, zejména od tebe, papoušku hloupej)
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.