Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Filtr: výpis příspěvků uživatele "blahic123" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Tak budou hrát mladý, když bude potřeba, bez hraní - a chyb s tím spojených, se nikam neposunou. Než nějakou "náhradu" za zraněný, to ať tam hoří šalina a gaspi ...
začínáme druhý rok z pěti. někteří tady to vidí každý rok jasně, že neprohrajeme jediný špíl a všichni pojedou na allstars soutěže.
čímž neříkám, že bych obránce navíc bral, ale musí to být chlap který bude lepší než to co máme teď.
Asi nějaký kolorit jižní Moravy, přivézt si buben, který spolehlivě přehluší jakékoliv fandění. Tragédie.
Ale že tu s náma cvičí, že? :-)

Raději kliky, místo reakce na trolla :-)
To ej fakt, za rok by šel zdarma, no uvidíme, necháme se překvapit :/
Jinak jasný základ, řekl bych: Mazanec, Káca, Cibule, možná Gaspar, Šalina hodně na hraně. A útok: Kubík, Perret?, Rákos, Chajda?, Miškář, Bič? Na hraně Vopi, za mě zklamání, a Bergis asi kopec.
I tak, pěkná nálož, asi to chlapci čekali lehčí, aspoň z hrušky na zem.
Ale jinak souhlas, v tuhle zápase, ať už v jakékoliv části sezóny, se takovýhle příděl kouše jen těžko. Ale co, jde jen o přípravu, osobně bych taky prohodil sestavy proti Rusům a tu dnešní. Žádná tragédie se neděje, sousedům naprostou křídla a budouit po dlouhý době veselou náladu i po zápase Smajlík
Jirka už je tady, tohle je voda na jeho mlýnek (pardon, kolovratek), tož vitej. Vím, že z toho tady zase uděláš nečitelnou žumpu. Díky
Skoro bych vsadil, ale proti našim nikdy. Smajlík

Nevíte jestli bude tipáč dávat přenos?
Tak je to správně, tak to má být. Seřezat je na place i výsledkově. Ať si účastníci pamatují už od mládí, že tady to není zdarma Smajlík
S tím kádrem, co sem Půlkaři pošlou, očekávám, že ovarová hlava taky raději nedorazí a nechá to na Bělohlava, koučink týmu úrovně Kadaně.
Příště už je nezvat, je těch "derby" až moc.
Bude Slovan, bude Kuko, bude Lefa, bude vodka Smajlík
Sejk v Pcich? Ano, je, má působit u mládeže, takže je bafunar, jinak řečeno funkcionář.
Už jen chvilku a budou přáteláky :-) jen vydržet.
Já se nedivím, potřebují z toho, z hlediska PR, vytřískat co nejvíc. Novej GŘ je bývalý PO z Opatovické elektrárny, o nich jsem naposledy slyšel, že tam má trafiku - chlap z gulema - Topol. Jinak kde nic, tu nic.
Ad Kolář a Pce, já jim ho přeju, kvalitní defenzivní bek, prověřená kvalita, na gambáč ligu bude mít s velkým přehledem. Srovnání S Linhartem? Proč ne, jen Kolář je o dva levely vejš, jinak typově vlastně ano.
Jen aby Jenda nebyl brzo překvapen, jak to tam chodí a funguje. Ale co, třeba to v sezoně bude znamenat více vyrovnaných derby. A že jich za těch 6 let mnoho nebylo.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.