Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "blahic123" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Slušnej prasoloket od Švéda. Tvl s naskočením.
A nebylo tam klepnutí do vajec od Červuse?

A na konci ot, "tohle písknout v to" :-) tvl jako by faul v ot, nebyl faul :-)))
Já se nebudu dohadovat, někde jsem zase četl, že když je faul na golmana proveden, skrze faulovaného obránce útočníkem, dostane útočník menší trest. Ale jestli to platí i u golu, už nebudu řešit. Už je to zahraný, a jedno. A je to prostě nesmysl :-)
Skórováním po faulu na obránce, kdy ho pošlu na golmana, dle mě nemůže být regulérní gól. A pokud se neposuzuje faul útočícího hráče v případě golu, tak je challenge tak trochu zbytečný institut. S tím nemůžu souhlasit, hlavně že jsou schopni vrátit hru klidně o tři minuty v případě ofsajdu.
Jako já tu nechci bejt za brečána ve prospěch Bostonu, ale:
1) ta prasárna na Marchanda, kdy mu dal ho xichtu místo rukavicí hokejkou a zranil ho (ač krysa není žádný svatoušek), zcela bez trestu, a pak o zápas déle, ten samý borec
2) faul před vyrovnáním, nechápu jak tohle, zrovna NHL může uznat. To je dobytčárna nejhoršího kalibru. On ho krosčekem pošle na golmana a v klidu skóruje (on by ten gól třeba dal, i kdyby ho neposlal před sebe).
Jinak Boston potřebuje zejména do útoku přidat. A nesmí dostávat stupidní goly, viz ten dnešní první.
Za USA bude hrát Will Smith :-) věkem junior, ty černoši s náma ale vořou Smajlík Smajlík
Jejich soupiska, jejich boj.
Asi to vidí lépe bez něj. Odpočinek mu pomůže, jezdil na všechny ty b-turnaje, dá se do kupy před kempem.
Hezky Pasta, hezky Boston. Teď je čekají hladoví panteři. Ještě bych zablešence nepodepisoval.
Jsou ve druhým kole. Po výhře 1:0, ten kluk musí mít obrovskou radost, po tolika letech za mořem, konečně play off a postup. A na nedostatek vytížení si stěžovat nemůže :-)
No jestli chytne syndrom přesunu golmana z HK do Vít, tak ho brzo čeká Poruba. I když bych mu to nepřál, naopak vše nej do kariéry. Našim brankářům není třeba nevěřit, takže žádná lítost.
A ani tam nemají napsané jakou formou ho získali, jestli hostovačka, nebo přestup od Líbačů. Slušně s ním vořou, chudák kluk.
To potřebuje Děda udat Koště někam do Německa? Že HK procpal do repre?
Budu koukat, když bude v rosteru, bo bude legrace.
snůška smyšlenek, nicméně v tom "správném gardu" :D ale nejvtipnější je, jako obvykle, diskuze. Tam se najdou opravdové perly :D Těch nickú, ochotných se na sítích, mají Pce opravdu nejvíce, na ně nemají ani borci ze zatáčky, ale tam se nějakou dobu není moc o co prát :-)

Stadion do toho.
a kterýho máš na mysli? Blumu nebo R. Zohornu? Co maji spolecneho s Pce dnesnich dni? Na Zadinu, Sedláka, Zohornu T, Pánika, Dědka, nejspravedlivejsi fans, nakloneny sudi budu nadávat vždy.

R. Zohorna s Pce nemá společného vůbec nic, Bluma jiste.
Vím, že si to tady přečtou sousedi, tak jen pár postřehů.
Naše loňské druhé místo úspěch je, bo to bylo absolutně nečekané, narozdíl od vašeho letošního, byť stejně nečekaného, je neúspěch, vzhledem k tomu, co do toho napoleonek dokázal nasypat (a na mm Pce jsem taky zvědav, až dorazí s fakturkou). Na kecy, machrování a neúctu k soupeři jste neměli konkurenci celý ročník.
A k rozhodčím, nutno vzpomenout, na sérii s vámi, kdy nám zbývalo pouze skřípění zubů a žehrání na vlastní neschopnost dát gól. Mohli jste mít po sezóně i dřív.

A nyní, těším se na období po 1.5., oznámení přáteláků, těšení se na sezonu, nadávání na drahotu permic, jejich nákup a letní tričkoidní přáteláky :D někam blízko bych možná i vyjel :D uvidíme.

Stadion do toho.
Na tohle jméno jsem moc zvědav! Vítej a ať co nejčastěji hrají soupeři "na piču!" Smajlík
A přitom je to tak jednoduchý, celý to bylo o tom, že Šindler připomněl klubům, že nesportovní hra po odpískání, se začne trestat, a to, že se to do té doby nedělo, neznamená, že se to smí :D
Jen ti "chudáci" z jihu v tom vidí změnu pravidel, na základě poznámek žvanila Antoše :D :D
A ještě mu to zaplatí, i když to bylo sdělení od Dědka :D :D :D :D to je neskutečný.
A ještě až po sezoně, ať už dopadne jakkoliv, sečte plus mínus a přispěchá pro 49% z té rakety na magoš :D to budou čumět, konšelé :D :D :D
A ono to nekončí:

Kdyby drzost fackovala, tak mají Pce hráči držky rudý až po lopatky :D

odkaz
Mně přijde naprosto neuvěřitelný, jak si to (čest výjimkám), vztáhli všichni z Pce na sebe. Jako přesně ta potrefená husa :D
Tolik odsouzení Antoše (ač je to opravdu prakokot, a nikdy ho nebudu mít rád) jsem z jejich strany nečetl nikdy :D A to už vyzvracel hromadu nesmyslů. A že by se celá slavná komise usnesla ve smyslu "no jo, on má Milan pravdu, my jsme debilové, pojďme vydat instrukce.", je vskutku úsměvná.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.