Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "blahic123" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Nápad chválím, provedení ne. Ani se nechci dívat kdo to tak zprasil.
Z celého zápasu, proti poměrně marnému motoru, máme hodně šťastný bod.
Hele já to tu nechtěl načínat, ale nevím co se stalo, ale takový fronty, co se vlastně nehejbaly, to jsem tam ještě nikdy nezažil, a to tam ani nebylo plno. přitom co jsem viděl, tak proti hl. vchodu je i stejná obsluha.
Řekl bych, že hromada lidí odtud, by si měla nejdřív třikrát přečíst a rozmyslet, jestli chce opravdu uveřejnit ty snůšky urážek (ať už na kohokoliv). Chybí nám (napříč společností) elementární slušnost, tolerance a respekt k názoru druhých. Nezaměňovat za úmyslné lhaní a trolling.

Jinak k hokeji, lajna s OO8, to je koncert, sem tam se chybky objeví, a ty dvě velmi zbytečné (Jordi a Jerglis) vedly ke golům v naší síti.
Pumelice Štastného - TVL jak se to tam třepetalo ve vinglu, než to vypadlo ven.

A nezapomenout na Ráďu, ten včera řádil jak černá ruka, toho byl vždy plný led (neuvěřitelný množství černý práce, zejména při přesilovkách soupeře).
Koukám že Čížek už sčítá účet, ale bez hostinského. Asi rozumím tomu jak to myslel, že nejnižší možná sazba, při prokázání je 2 roky, navrhovaná (maximální) je 4 roky. Ale nepředjímal bych rozhodnutí.
Stadion do toho :-)
třeba se nám časem povede oslovit společnost Modrý slon :D když Vary mají nad řití Erotic city :D :D :D

Modrý slon Mountfield HK

A podkres na dresu by nebyl lev, ale netopejr a vocas :D :D :D
Testují se právě tři, ani více ani méně. Tři. Tečka. Vše ostatní jsou domněnky.
Hele v pátek, v suchým triku tři punkty ze zatáčky. Plná BFLMPSVZ bude koukat, jak to válíme, po druhý třetině jich 1/4 uteče raději někam na starobahno.
V neděli dostane Pešán redku a odchod kabin po opětovném házení lahví na led a vulgaritách adresovaných na zebry. Následná kontrola na emergency nepotrvdí šlak miokardu, pouze potvrzení mentální nestability.

A teď vážně. Bude mi stačit šest bodů a 2 + 2 goly od OO8 :-) ať je co slavit.
Pro Čížka je to hodinky nebo holinky, jedno jest. Prostě zakázaná látka. On není od toho aby rozhodoval výši trestu. On navrhuje. Jejich max hranice je 4 roky natvrdo pro hráče, kdyby mohl navrhnout oprátku, tak ji navrhne a Mandát by asi už hokej nehrál (nebrát vážně doslova) :-)
Od toho je ten "soud", který rozhodne o výši trestu, a zřejmě i pro klub.
Nechme se překvapit.
Výkřiky frustrátů z jihu a jihojihu nelze brát jakkoliv vážně, tam hovoří pouze zakomplexovanost jednotlivce.
Tak podle mě, pokud bude fakt vůle, a love, tak tu od zimy může být. Samozřejmě nejvíc záleží na tom, jestli to CZ legislativa dovolí nebo ne. V takhle nastaveném chaosu lze jen těžko něco předpovídat.
Nemusí, ale Dědek je jak smrt, bere vše, a spokojí se jen s tím nejlepším, takže logicky Vomajda Smajlík
Vomajda zůstal defacto doma.
Tady místo nebylo, přišel pozdě s tím, že je volnej. Uvidí se co bude za rok, u nás, i jak to půjde jemu v Dědkovicích B.
Přeju mu jen to nejlepší, a třeba někdy příště.
Protože jsi kůže, na krkok, líná :D
Jinak je to boží hra, až uzdravím kotníky, hned se na to, zase, vrhnu.

Jinak netuším, proč by se nemělo hrát ve velký hale. Jen nevím, jak to budu ve čtvertek stíhat.
Tak kéž by tu byl Šťastný šťastný, a činil šťastnými i nás fanoušky, i ty co již šťastní jsou (tak víc), a i ty co šťastní nejsou, tak aby byli.
Ty si věř, čemu chceš, je jasně napsáno, a i to tak bude, že při záchytu 2 a více hráčů z jednoho testování - ať už byl výběr jakkoliv "náhodný", dostane nějaký trest i klub - tomu se vyhnout nedá. Teď už je jen v rukách nadřízených orgánů, jaký ten trest bude.
Takže 3 ze 3 testovaných pozitiv, má se za to že dopovali všichni, nicméně nikdo jiný individuálně trestán nebude (a ani nelze jinak).

Jsem vážně zvědavý, jak se k testování přistoupí v nadcházející sezoně. Přece jen hrát si na čistou soutěž při frekvenci testování tří hráčů jednoho klubu za kalendářní měsíc, se na to můžou vykašlat rovnou. Na druhou stranu s tím, že v ČR není laborka, je to vždy jen a jen s křížkem po funuse, bo výsledky obdržíš za dva měsíce nejdřív.

Sorry za plachtu.
Btw. kdo je ten hříšník z hokeje, kontrolovaný 16.10.2022?? ... nikde jsem na rychlo nic nenašel. Ale v soupisu výsledků na stránkách AV, je pozitivní výsledek.
¨Docela by se mi líbilo, kdybych mohl nějaké nicky umístit na ignore list.
Jestli jde o to, jen zaplatit kilo, tak to snad udělám.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.