Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "fordman" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Mám trochu strach, abychom nezačínali sezónu s nějakým mínusovým stavem bodů. To by se sem tuplem nikdo nehnal.
Stejně mám takový divný pocit, že do toho ty kluky (i klub) někdo záměrně namočil. Hold vyškrábali jsme se hodně vysoko a tam víc fouká. Vždyť mně nepřijde normální ani to první vyjádření ředitele ELH Loukoty: "... Je ale podle mě na místě iniciovat setkání s předsedou Antidopingového výboru ČR na půdě valné hromady APK LH a pokusit se následně zvýšit informovanost v této oblasti v klubech i mezi extraligovými hráči." To je skoro jako by mezi řádky řekl, doteď se v hokeji skoro netestovalo, jel v tom každý, teď už to však bude jiné, tak to ve všech klubech přestaňte brát.
Já bych řekl, že tady exhibují tak cca 2 podivíni a jen doufám, že tady brzo skončí. Patnáct příspěvků za den o ničem a co příspěvek, tak urážka někoho. Mohl by sem admin dát nějaký filtr, ve kterém by si člověk sám nastavil, kteří přispěvatelé by se mu vůbec nezobrazovali. Každému by se navíc skrytě mohlo zobrazovat kolik procent lidí ho sleduje/nesleduje a určitě by se tady našel nějaký adept, který by po čase zjistil, že už ho nesleduje vůbec nikdo.
Tak jako většina rozumných si myslím, že je nutné si počkat na oficiální vyjádření (co to konkrétně bylo) a z toho vyplývající trest. Pak můžeme z pohledu fanouška teprve nějak hodnotit míru přestupku. Jinak pro všechny, kteří hned odsuzují hráče, tak věřte, že ani s těmi antidopingovými pravidly to není tak jednoduché. Jednak se ten seznam látek velmi často mění, některé přibývají, jiné vyřazují, některé lze používat v mimosoutěžním období a jsou zakázané při soutěži, některé látky u některých sportů jsou povolené a některé sportovní svazy řeší dopování minimálně. Jen na doplnění, třeba dřív za požití 3 šálků kávy už by byl distanc, takový arginin je taky na seznamu zakázaných látek a pochybuji, že by s ním tady nikdo ve formě modré tabletky neměl zkušenost. Co takový Red Bull, ten je myslím povolený, krátkodobě pomáhá zvýšit výkon a přesto nepochybuji o škodlivosti na srdce při zvýšeném dávkování.
Takže ano, jsme jako klub v hodně nepříjemné situaci, ale není to kokain, nesněžilo tady. Proto pokud tady někdo plive na klub, tak když se vám tady nelíbí, tak sem nelezte, běžte radši fandit kapr-fotbalu, nebo si fanděte někomu jinému.
Liga už je oficiálně ukončena, tj. včetně definitivních výsledků, takže žádný výsledek se už měnit nemůže. A nemá smysl moc se v tom pitvat, protože míra provinění není ještě stanovena, hráči se k tomu mají právo vyjádřit. To že udělali kolosální hloupost je jasné i kdyby to byl jen Coldrex či Nurofen. Prostě tohle klub určitě nepotřeboval, protože i na něho můžou dopadnout nějaké sankce do nové sezóny. A že se na nás mediálně vyřádí o tom žádná.
Nominace z Varů byla za (velmi sporné) bývalé zásluhy, z Komety tam neměl být absolutně nikdo, ze Sparty líný Sobotka to byl výsměch a jedině proti nominaci hráčů z Pardubic (říkám to nerad), bych nemohl nic namítat. Vzhledem k tomu, že Jalonen objížděl stadiony, tak nevím čím ho třeba tak moc zaujali hráči Brna. V sezóně nic, v playoff nic. Jestli to nechal kompletně na Zábranským, tak ať už jde do domova důchodců, když nemá svůj názor nebo si ho nedokáže prosadit.
Ten chce pouze někde udat Rulíka, určitě má s ním ve smlouvě, že jakmile vezme někde práci, tak ho už nebude muset dál vyplácet.
Reakce na bhawks: ...Myslím si, že tím "finským vo...sem" to určitě není...smiřme se s tím, že náš hokej už není, co býval, protože nedokážeme vychovat kvalitní hokejisty....a dokud mezi 14tým až 18tým rokem věku našich mládežníků nedojde k propojení školy a sportu, pak to bude pořád stejné....když mají kluci trénovat ráno před školou, kdy jsou nevyspalí nebo na druhou stranu místo školy a třeba, protože zrovna hostují z domovského klub v jiném klubu, tak zameškají i celé dny výuky...a dochází ke stresu, že propadají ve škole i když vůbec nejsou hloupí nebo to brzké raní dojíždění a časné tréninky tělu moc neprospívají.... no a pak škola chce lepší výsledky....trenér tlačí na lepší výkon...a doma je ještě z obou důvodů stresují rodiče... tak jak to pak má vypadat...prostě ten mladý organismus, který se navíc potřebuje vyvíjet nemá opravdu kvalitní podmínky pro rozvoj ať po stránce fyzické, tak po stránce psychické....mám ve svém okolí pár příkladů a vše je to o tom, že pak si musí dítě/puberťák vybrat a kolikrát už nezachrání ani školu, ani sport.....fakt člověk je bezmocně přihlíží, jak to jde do kytek a nikdo s tím nic nedělá....pak nám p.Zaáruba s Hostákem ukáží akademií švédského klubu MODO...jak tam sportovní školy pracují...a člověk si říká ano skvělé....ale u nás pořád nic... "sorry za plachtu", ale tohle je to co mě na našem hokeji spolu s "tabuklama" s.re navíc....
Psal jsem tady k naší výpravě na MS asi 8 negativních komentářů, viděl jsem to špatně už před turnajem. Další ani nevím jestli mám přidávat. Finský dědeček hříbeček je zralý na důchod a Zábranský s Eratem kteří si tam prosadili 6 hráčů z Brna (případně prošli Brnem) tak doufám, že se sbalí a dál už se budou starat pouze o tu svoji Kometu.
Nejtrapnější výkon reprezentace za posledních snad 15 let!
Hrajeme opravdu strašidelně s občasnými záblesky, ale jako celek to nefunguje. Samozřejmě si můžeme přát úspěch ve ČF, ale s tímhle zastaralým stylem hry a kvalitou hráčů zopakovat loňský bronz (díky Bostonu) to vidím jako velmi nepravděpodobné. Zábranský si tam natahal svoje brněnské koně (celkem 6 hráčů s brněnským CV), pak je tam taky pár hráčů z Karlových Varů bůhvíproč, líný Sobotka, s Voženílkem co je herně mimo a s tímhle materiálem teda opravdu zázraky nečekám. A když nám nasadí hlídací psi na Červenku s Kubalíkem, tak už nemáme nic. Přelézt přes ČF bude malý zázrak.
Voženílek má totiž v sobě nějaký zákeřný gen, když vidí soupeře ve zranitelné pozici, tak o to víc do něho jde. Je to prostě pacient.
A bohužel to kamarádičkování Záruby, Pospíšila a spol. s některými kluby a hráči pak ovlivňuje i rozhodování disciplinární komise, která by najednou měla rozhodovat proti "hlavnímu proudu". A všichni tihle se budou jednou divit až tenhle pacient někomu ukončí kariéru. Tady na MS je to (naštěstí) rozhodčím úplně jedno, jestli podobným zákrokům v našem playoff tomu Pospíšil se Zárubou říkají čistý hit.
Oliver teď s Kazachstánem zase na trestné lavici a samozřejmě za zbytečný faul v útočném pásmu. Na tomhle musí chlapec opravdu zapracovat.
Tak Lenc hrál poslední rok SWE ligu i když za tým bez playoff. Takže propadák to nebude, ale žádný nadstandard to taky není. Teď už stejně nemá cenu něco extra vymýšlet, prostě se vezme kdo se udržuje (asi) v kondici. Jediný u koho by si člověk řekl wow, tak to je Vrána. Ale toho si v hlavách škrtli už před přípravnými zápasy, chápu je, na druhou stranu repre zpravidla neodmítal. Letos se teda určitě neřadím se šancemi naší repre mezi "sluníčkáře".
Nebyl jsem spokojený s tím výběrem už před šampionátem a nemohu být tuplem spokojený teď. Prostě když ten tým je poskládaný z průměrných hráčů, z průměrných a neúspěšných týmů (K.Vary, Sparta, Kometa, Arizona, ...), tak tihle hráči asi těžko udělají nějaký úspěch. Vůbec mě to celé připadá jako by Zábranský a spol. chtěl namazat Jalonenovi schody. Už jenom ta nesmyslná šuškanda před MS ohledně trenéra, že chce svaz vyštípat Jalonena, to vše asi není náhoda.
Na nějakou větší kritiku bude čas, ale to jak ti naši hráči jsou vyklepaní že prohrávají se Slovinci, to opravdu pro další vývoj v turnaji nevěští nic dobrého.
Jak se vám líbí hokej?
Přesně tak, řeší tady dokola nesmysl jestli je nějaký český trenér lepší než Jalonen nebo není. Tyhle hypotetické otázky jsou k ničemu. Navíc to tady řeší borci co v listopadu odvolávali naše trenéry a půlku týmu posílali do Kolína. A když náhodou vypadneme na MS už ve ČF, tak ti samí budou vykřikovat jak je Jalonem neschopný.

Takže za mne, koukal jsem na naplánované přípravné zápasy, myslím, že si naši borci užijí hezké prázdniny s kvalitními soupeři z různých lig, swiss, bundesliga, austria, svk a magyar. Takhle má vypadat správná příprava, ne to plácat se Šumperkem a F-M. Věřím, že tohle se opět v sezóně pozitivně projeví.

Co se týče posil, vypadá to na papíře dobře a to ještě tuším, že jeden kvalitní hráč se tady objeví.
Jestli tam máme nějaký nadstandard tak Červenka, Kubalík a Sedlák. V obraně to vidím jako spíš podprůměr.
Přesně tak, taky se nějak nemohu odvázat a nějak fandit. Nominace z Mountfieldu 0 (třeba ten Jank by si to za ty svoje výkony vzadu ale i směrem dopředu zasloužil), naopak účast "charaktera" Voženílka ... snad se do toho nějak dostanu. I když o tom složení týmu mám silné pochybnosti. Třeba se mýlím a ti Sobotkové, Voženílkové, Jordánové, Kundrátkové a Černochové mě přesvědčí o opaku.
Dneska se Záruba překonal, protože hodil v přenosu dokonce omluvu za toho včerejšího Branislava.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.