Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "fordman" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Švéd, který se potuluje po finské a švýcarské lize posilou? Neznám, ale McDavid to není.
To je přesně ono. Pro novináře na začátku samé kecy jaká jsou parta a trenéři fantastický a pak skutek utek. Každý pěkně za sebe, hráči, trenéři. Jak jsem tady psal už na začátku MS, tři trenéři a každý si dodal své koně (byť své nejlepší) a výsledkem bylo papírově silné družstvo, ale bez nějakého charakteru. A když ještě porovnám radost z důležitého gólu kapitána Kováře a před lety Rolinkův úsměv přes celou šišku po vstřeleném gólu - to bylo něco. Nebe a dudy.
Nejhorší odpověď jakou člověk mohl od Pešána slyšet. Vím že budu v totální menšině, ale za mne bych to dal na rok Hadamczikovi. Žádná provázanost s nějakým klubem a hráče si vybrat uměl. Letos se to podělalo vlastně jenom kvůli tomu, že si tam celý ten trenérský štáb natahal hráče, kteří na to absolutně neměli.
Švédsko stejně vypadne, Rusové je nenechají vyhrát za 3 body. Ty jejich problémy s Brity a Slováky nejsou náhoda.
Hronek paráda !!!
Švédsko překvapilo, dostali jeden gól a sesypali se jak nazdárci z Kadaně. Nepamatuji, že bychom na MS někdy dali ve třetí třetině Švédům čtyři góly.
Pohodička na výletě párty stan, steaky a taky zákusky byly no tak o co jde. Někteří hráči, kdyby hráli takhle na půl plynu v klubu, tak jsou na tribuně. Zlatej šišla.
Nepochybuji o tom, že Colton Hargrova rovnocenně nahradíme. Ale tohle je právě o té celoroční práci SM, který tu bohužel není a vlastně jen pasivně čekáme co nám agenti podstrčí. No ještě můžeme být rádi, že to řekl teď a ne až v půlce října.
Pokud ve čtvrtek nevyhrajeme aspoň za dva body, tak už to nemáme ve svých rukou. A když se podívám na dnešní herní projev Švédů a náš včerejší proti Bělorusům, tak nevím nevím, ale vypadá to na brzký návrat domů. No ale budu pozitivní a proto věřím ...
Sestava byla dělaná ve stylu 5 lidí Pešán, 5 Straka, 5 Špaček, pár lidí co nominuje svaz a pak co případně propadne sítem NHL. A to máme štěstí že tam máme Detroit.
Doufám, že dnes už konečně zabereme. Protože jinak je to podle vývoje ve skupině konečná.
Zpátky k Pešánovi:
Zatím na co při MS sáhl, tak špatně. Dva zápasy a už máme v bráně dvě brankářské dvojky plus jednu trojku na tribuně. Útoky rozhozené a další mix útoků podle jeho rozhovoru plánuje. Nechci si tady hrát na trenéra, ale tak pasivně hrát oslabení, to přeci musel vidět každý, že to nemůže dopadnout dobře. Nedopadne to jednou, ok stane se, další gól v oslabení, tak to přeci vidím a musím to hrát jinak. A né čtyři fíky v oslabení. Od toho tam ten žvejkal je.
Zatím totální chaos. A čím dál víc si myslím, že je hlavní problém až moc velká sehranost týmu na úplně jiném rozměru kluziště. To co fungovalo v přípravě tady najednou nefunguje a je z toho akorát frustrace. No ale proč se hráli České hokejové hry na jiném typu kluziště než se hraje tady? Tyhle letiště jsou přeci i u nás, např. tuším ve Vítkovicích?
Zítra se Švýcary už to bude první zápas o postup. O Rusech a Švédech nepochybuji a na další dvě místa jsou minimálně tři zájemci - mimo nás právě Švýcarsko a Slováci. S těmi hrajeme až poslední zápas a opravdu bych se nechtěl nervovat až do poslední minuty.
Do těch permic by se měl vložit Schön, vždyť musí vidět jak se nálada fans s permicemi začíná měnit od podpory k deziluzi vůči klubu. Férově to vidím na 50% slevu na novou permici, nebo 25% cash back. Ztráty budou vždy na obou stranách, na to nemusí zasedat a bez výsledku.
Sice permici letos nemám, ale souhlasím s tím, že tohle je totální alibismus. Protože vláda skutečně neví co bude za 14 dní, natož aby někdo s výhledem x-měsíců vyhlásil, že na 100% otevře stadióny pro diváky. A nové permice chtějí jako prodávat kdy? V půlce října?
Na druhou ligu bobr dobrý. Trochu vypadá jako bojový pes, což taky není od věci jen v té šedé variantě loga se mi to moc nezdá. Nejvíc za mně kombinace bílá a modrá, pěkný.
S permicemi je to dost složité. Kdo si ji pořizoval, tak svým způsobem musel zároveň počítat s rizikem, že se liga vůbec nemusí rozjet. A tak to vlastně i pro fanoušky dopadlo. Myslím, že kompenzace bude v nějaké % výši na pořízení nové, sorry jako, víc si myslím že klub neudělá. Jestli někdo čeká na novou permici zadarmo, tak se asi nedočká. V životě jsem taky už párkrát investoval s těžkým mínusem, tak vím jak to bolí.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.