Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "fordman" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Žádnýho slušnýho playera neseženou, kdo by se tam jako posila-spása hrnul. Seženou pár českých trosek plus nějakýho odloženýho z Gambie apod. a to bude všechno. Divil bych se jestli tam vydrží dýl než dvě sezóny.
Před týdnem všichni nadávají na Krále, dneska je drtivou většinou zvolen. Jsem taky zvědav na novou komisi rozhodčích a disciplinárku. Připadá mi, že na tomto poli jsme jako MHK málo aktivní a pak s námi každý zamete (nasazování rozhodčích, řešení faulů, ... kauza Žejdl).
No asi to tak jednoduché nebude s tom jeho smlouvou. Něco tam bylo ve smyslu, že pokud tu zůstane, tak se smlouva automaticky prodlužuje. Jde mu jen o to co nejvíc podojit klub. Tam jde o víc než 1-2 nezaplacené měsíce. Proto klub poslal druhou výpověď na smlouvu 20/21. (taky zamítnutou)
Když se s ním nelze dohodnout a ani smlouvu ukončit, tak to dát k civilnímu soudu, jeho nechat čekat na verdikt dva roky na tribuně a pak může zkusit jestli ho vezmou aspoň v Kadani. Ale tohle jsou vždycky krajní řešení.
Pokud má jednocestnou smlouvu, tak si celou sezónu může chodit sedat na tribunu "Jéčko", 5.řada".
Jen dotaz do fóra:
U Žejdla jde o to že chce peníze za celou další sezónu na kterou měl opci, proto se dohoda nedaří? Jestli ano a k dohodě nedojde, tak to bude mít Kolín hvězdnou posilu,
Jasně, na papíře jsou už teď nejsilnější. 150 mega nemají ani šanci za nějaké nadstandardní hráče utratit. Většina je totiž dávno pod smlouvou. Ve finále to bude jen další tunel do městské kasy přes polooslí klub. Fiktivní mega už létají.
JJ+VS+K2 v MHK, krásná představa.
K2 v MHK asi realita
Hodně štěstí Chajdo!

A že ho bude potřebovat dost, aby se dostal do NHL. Jak tu psali mnozí přede mnou, po setkání s Volkem a zástupci Chicaga hodně ubral z výkonu. Osobně si myslím, že tu měl ještě rok dát, šance na NHL by byla větší. Ale doufejme, že bude mít příležitost se ukázat jako Hronek.
Reakce na Lokos92: Ale joo, to máš pravdu, já tomu rozumím. Ale Bedna tam třeba říkal, že Mueller přistoupil na podmínky HK. A Bedna musel mít instrukce o Schona ohledně peněz, co si může a nemůže dovolit, takže pochybuju, že mu nabízel mega, protože musel vědět že to by mu neprošlo. Už několik let čteme, že potřebujeme TOP útočníka, prvního centra a že ho sháníme, na druhou stranu stále dokola čteme, že trh je přebrany a žádný takový hráč není, což není tak úplně pravda. A přece musí počítat s tím, že takový hráč něco stojí, tudíž na něj musí mít případně peníze. Jinak by mohli psát rovnou, že nehledaji nikoho takového, protože na něj nemají a budou hrát s tím co mají, spokojí se s průměrnými výsledky a časem si takové hráče vychovame. Respektive, toto se vlastně řeklo před dvěma lety a jak to dopadlo.. Ono je to taky těžký, když tomu šéfuje někdo jako Schon, který nejdřív prohlásí že za každou cenu chce Červenku, pak zas že ne, že se utrácet nebude a půjdeme jinou cestou, vydrží mu to sezónu a pár zápasu a najednou zase chce tituly hned a přivede do rozjeté sezóny a rozjeté koncepce Růžu, který rozhodně nehraje za párek a možná by tady místo něho mohl být právě Mueller, nebo i ten Vondrka. To byla vražda prostě. Růži si vážím a věřím mu, když to teď bude celé vést on od začátku, ale loni to byla prostě hovadina. Ale abych se k tomu vrátil, rozhodně se Bedny nechci zastávat a taky jsem vůbec nebyl rád že tady dělal SM, ale v tomhle konkrétním případě věřím tomu že mu Aleš házel klacky pod nohy až ho nakonec vystipal a že Bednovi nakonec bylo umožněno přivést tak akorát právě Šidlika, Žejdla atd., že měl svázané ruce a zmohl stejně hovno. Samozřejmě že pak do médií neřekne "No, chtěl jsem rozhodně lepší hrače, než tyhle nymandy, peníze by na ně byly, ale bylo Kmonicek mi to zarazil, takže nic lepšího nebylo".. Jen vlastně nechápu, proč vůbec Jardu i Jardu obsazovali na pozici SM, s tím že mají kontakty po Evropě i po světě, v hokeji se vyznaji a budou mít za úkol sestavit silný kádr a přivést nějakého top hráče, když nakonec jejich práce stejně byla smetena ze stolu a byli tam vlastně úplně na hovno. Aleš je sympaťák, dobrej manažer, umí v tom chodit, ale rozhodně bych mu vše nevěřil. Potvrdilo se mi to jak u kudrnky, tak u několika bývalých hráčů, miláčků publika co byli odejiti, že Aleš není tak růžovej jak se tváří. A někteří tu z něho dělají Boha. Chtěl jsem jen říct že nic není jenom černý, nebo bílý. Ale doufám a budu tomu věřit že všechno zlý je k něčemu dobrý a hlavně prospěšný pro náš hokej! 😉Omlouvám se za plachtu.
Mueller si řekl o kolik chce víc než má v Brně, JB to bral v pohodě a nasliboval a Kmoňda zatrhl. Kdyby ho za ty prachy pan Pěkný chtěl, tak tady byl i proti vůli GM.
Na druhou stranu bych na JB neházel Žejdla se Šidlíkem, to je velká práce VR.
Možná je ve hře stále ten Červus. Ve Švýcarsku hrál přeci jen v nejslabším týmu+jeho věk, tak tam zájem velký nebude. Ledaže by ho chtěl Bakala do týmu.
Podle toho co píší, tak se Šidlíkem to šlo do smíru. Trochu jsem to očekával, jen jsem myslel, že to přijde dřív. Myslím, že nakonec dopadne smír i se Žejdlem. Když v tom totiž zůstane sám, tak bude za nenažrance a ještě nedostane nic.
Tak VR mladší prý už u nás podepsal. V nejbližší době by měla přijít zpráva z klubu.
Možná je v přestupové hře i Červenka.
Růža junior myslím řeší i jiné nabídky. Proti MHK určitě nic nemá, ale chápu že se mu moc nechce pod křídla táty.
Jen ať si polooslíci Dědka, teď i s vrchlabskou bábou, užijí. Dědek se k tomu dostane skoro zadarmo, nasypat tam chce taky málo a proto jim to na radnici za dva tři roky vrátí vyždímané ještě víc. Dědek to nikde nikdy výrazně nepozvedl.
Zatím to vypadá, že se bude šetřit...všude. Většina hlavních bossů klubů má koronem narušený obchod. Bolka- míň prodaných aut, Třinec, Vítek-míň poptávaného železa, LB - vycouvání ruské banky, Litvínov - rafinérie, pád cen ropy, Plzeň- nový velký investiční akce odloženy, ostatní týmy jako Brno DRFGHXYZ apod. taky budou šetřit, Polooslíci zadlužení až za ušima a snad jedině Madetě Budějky obchod kvete pořád, ale ti teprve teď musí dorovnat rozdíl ELH proti Chance, aby byli konkurenceschopní. To že se teď už opravdu vážně uvažuje o uzavření ELH je jeden z důvodů proč se čeká s podpisy nových hráčů. Proč kupovat drahého hráče, když mě to může nějak "uplácat" i Šidlík, že?
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli.