Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "fordman" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Já bych Perreta naopak pochválil, postavil se pardubické mlátičce Musilovi se ctí a ten nakonec skončil na ledě pod ním. Škoda, že u toho nebyl Kevin a jeho sestava spodních háků.
Dneska chyběl v obraně Jank, ten většinou umí hrát čistě ale důrazně. Každopádně na jihojihu to hodně stojí na Sedlákovi. Takže tam je recept. Tomuhle hráči je nutné v rámci pravidel ten hokej otrávit a ti ostatní labilové budou marní.
Vcelku dost důležitý moment byl první vyrovnávací gól Sedláka, Blain tam byl podle mne nedovoleně bráněn, proto vznikla i ta gólová situace a proto následně reagoval jak reagoval a dostal za to navíc dvojku.
Rozhodčí v rámci toho co už letos pískali za mne vcelku solidní. To že mohli písknout jihojihu nějaký faul navíc asi ano, ale celkové vyznění jejich pískání beru. Za nás škoda promarněné přesilovky, ve které šel navíc ještě na trestnou Blain. A přesilovka 5 na 3 s tím, že hokejku od nich mají jen dva musí končit gólem. Jinak se štěstěna může urazit.
Dnes jeden z našich nejlepších týmových výkonů. Škoda toho závěru, ale i tak velká pochvala.
Dneska mimo našeho zápasu se hraje také super zajímavé MS 2024 "3.divize B" v Bosně a to mezi Hong Kong - KLDR, zatím 6:5. Přitom Hong Kong vedl už 5:1. Tak nevím jestli jim o přestávce náhodou nevolal Kim, že pokud prohrají tak jdou na nucené práce. Smajlík
S poslední větou souhlas. Jinak to, že i po lobotomii umí rozeznávat barvy neznamená, že je vtipný. Když uvidím na někom červený dres, tak taky hned nezačnu vykřikovat "jééé rusák..."
Fotbal, to je nějaká hra nebo sport, nebo tak něco? Smajlík
Jo a do toho je vlastně údajně podepsaný Škorvánek, tak už nic.
Machovský má smlouvu i na 24/25, leda že bychom jim výměnou poslali Lukáše, což by určitou logiku mohlo mít. Protože jinak bych GM nechápal, když máme Lukáše pod smlouvou, o Paříka máme prý také zájem a do toho jednáme s dalším vratárem co by mohl být jedničkou.
Podle dnešní odpovědi GM si myslím, že Soukup do Áčka nepůjde. Máme tu podepsaného Lukáše, pak je vcelku reálná možnost, že tu zůstane Pařík a do toho jednají s brankářem co by mohl být jednička. Napadá mě Furch odkaz , ale má v Brně smlouvu i na další rok, nebo gólmana z Třince kde asi oba dva nezůstanou a minimálně jeden z nich bude k dispozici.
Tak ono je skoro jisté, že předkolo bude s Olmíkem nebo Vítkem, ať dohrajeme zbývající zápasy jakkoliv. A pokud se dostaneme do ČF, tak je zase velká pravděpodobnost, že dostaneme Dědka. Pokud tabulka zůstane tak jak je a my přejdeme přes Olmík, tak jediná "šance" na změnu by nastala, kdyby třeba ty Vítky porazily v předkole někoho nad námi, pak by na nás zbyla Sparta. Vybírat si soupeře nemá smysl, ve čtvrtfinále je už každý dobrý.
Nějak ale tuším naši cestu postupně přes Vítkovice, pak Dědkov, Kometu a ... Smajlík
Tipnul bych Kometu. Do Vítek bych mu to snad ani nepřál, aby na něho nějaký degen s IQ dřevěné hokejky v kabině pokřikoval, že je feťák jako to udělali Machovskému? A Plzeň je na něho zase málo ambiciózní.
Dneska Minnesota Wild - Vancouver Canucks 10:7, takhle si představuji správný hokej.
Dnes byla Energie bez energie. Jejich včerejší zápas navíc byl v jejich pohybu znát a pro nás to tak byl zápas na pohodu.
Dnes jsem hodně zvědavý jak se ukáže druhá lajna Oliver, Kevin a Jerglík. To by mohlo fungovat.
Autobus v plamenech...
odkaz
Koukám na to video. Nevím z čeho se dá jednoznačně usoudit zda to přifilmoval či nikoliv. Nebylo tam nic teatrálního, pokračoval normálně ve hře bez symbolického zastavení že byl fakt faulován. A kdyby tam nebyl výrazný kontakt s hokejkou soupeře, tak by ji třinecký hráč určitě nepouštěl. Tohle ví jedině Oliver jak to bylo. Ale komise to z těch záběrů mohla vyčíst velmi těžko.
Dneska solidní výkon, Třinec hrál ten svůj "buz..." hokej a bohužel mu to stačilo. V obranné činnosti máme ještě dost rezerv, moc nám nejde přepnutí hráčů na defenzívu. Marcel pochopitelně vypadal jako ten co mohl za ten jeden z gólů, což je skoro pravda, ale ani on nepokryje dva hráče naráz. V tomhle je naopak Třinec mistr nad mistry. Stáhnou se v pěti lidech a čekají na puk. Dnes jsme si za výkon minimálně jeden bod zasloužili, ale soupeř prostě tu kvalitu, zkušenosti a sehranost má, takže to ustál.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.