Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "bhawks" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
17.03.2022, 21:20
Zajímavé dvojice...líbí se mi, že Sparta má Liberec...ti jim to nedají zadarmo Spartu to bude bolet...
12.03.2022, 08:55
...za mě rozhodně lepší v 19h než ve 13 h... Smajlík
12.03.2022, 08:53
odkaz

...tak jestli je tohle pravda, že se výzva nemůže vzít v poslední minutě zápasu anebo v prodloužení, pak by toho Micku s Hejdukem měli poslat okamžitě na dovolenou....to je regulérní poškození týmu neznalostí pravidel a rozhodčí na nejvyšší úrovni by je znát měl...
10.03.2022, 07:35
....no obrana je komplet podepsaná...to by se muselo jednat o ukončení smlouvy (což by klub něco stálo) nebo její přerušení, že by třeba Šalda nebo Gaspar chtěl zkusit rok venku a pak návrat nebo vyplacení...a nebo pak nějaký trade...
05.03.2022, 14:27
odkaz

..snad tohle video bude možné přehrát
...je to přesilovkový gól Draisaitla, ta kombinace s McDavidem je super nápad....úplně místo něho vidím Oksanena, jak to z první pálí... Smajlík Smajlík Smajlík
01.03.2022, 13:44
/Users/Apple/Desktop/Snímek obrazovky 2022-03-01 v 13.40.48.png

...tak prý královští lvi..... Smajlík
26.02.2022, 13:35
Dobré podpisy....tedy obranu máme komplet podepsanou nebo opce...a v útoku na příští sezonu nemá kontrakt nebo nedržíme opci už jen u Koukala, Orsiho a Ščerbaka s Oksanenem....tak jestli je zájem o Koukala..ten podepíše...kam by se jinam hnal tady to má kousek do Srchu. Pak už jen Oksanen !!! a ty dva zbývající uvidíme, jestli je vedení bude chtít podepsat nebo má už někoho připraveného je nahradit. No a chybí gólman....koukal jsem, jak jsou na tom s těmi brankáři ostatní...a myslím, že asi téměř všichni mají gólmany vcelku vyřešeny (myslím tím i to, co se proslýchá)...tak asi nebude o ně takový boj...a co se nabízí už jsem tu i psal..Kašík..zkušenost a s Kivim myslím dobrá dvojice....
23.02.2022, 21:45
Co Kořenář ?
23.02.2022, 20:45
Musíme mít někoho kdo už není cizinec....protože mít dva gólman považované za cizince by nám znemožnilo mít někoho ze současných hráčů v poli...a všechny další případné posily musí být místní nebo cizinci hrající zde 3 a více let...
23.02.2022, 17:43
..to by mu mohl Jordi vyjednat předsezonní přípravu v HK...:-)...jestli to je takový šikula jako on...tak šup šup.... Smajlík Smajlík
23.02.2022, 13:21
GM mluví o rozhlížení se na trhu po brankáři na příští sezonu...škoda, že Novas už to má někde podepsané...ale co vzít Kašíka.?..co myslíte, mohl by to být s Kivim good tandem ?... :-), už si to myslím v hlavě srovnal a je týmový hráč ...no a kdybychom přibalili ze Zlína ještě Gazdu pak super..
Po těchto dvou hráčích určitě někdo skočí...a proč né třeba my...že ?
23.02.2022, 12:50
...asi tak...a tenhle hajzlík, co tu vůbec nic nepřevedl a pak se tu s námi soudil a špinil klub za pomoci toho právníka a zastánce "chudáků" hráčů, kterému nějak nemohu přijít na jméno...
...no snad už ho tady v ELH nikdy neuvidíme...
18.02.2022, 16:12
EXTRALIGA

Fanoušci pořád budou chodit na svůj klub. Tady nehrozí žádný úbytek kvůli nevýrazným výkonům na mezinárodní scéně, to spíš kvůli covidu, inflaci a velkému zdražování, ovšem to je jiný příběh. Každopádně postupně skončí hráči jako Gulaš , Pech, Plekanec ... Jednou odejdou do důchodu. A náhrada? Máte tady pravidlo, že po třech sezonách v extralize není cizinec cizincem. Výchova drhne, kluby postupně objeví, že příchody z druhých švédských lig nebo z Rakouska mohou dělat rozdíl. Takže na špici produktivity nebudou veteráni, hlavními tahouny se stanou cizinci, kteří by ve své zemi takové role nikdy neměli. Připravte se na německý model a učte se jazyky.

HRÁČI V 1. KOLE DRAFTU

ČESKO

6. Filip Zadina (Detroit, 201 Smajlík
12. Martin Nečas (Carolina, 2017)
16. Martin Kaut (Colorado, 201 Smajlík
21. Filip Chytil (NY Rangers, 2017)

NĚMECKO

3. Tim Stützle (Ottawa, 2020)
6. Moritz Seider (Detroit, 2019)
17. Lukas Reichel (Chicago, 2020)
25. Dominik Bokk (St. Louis, 201 Smajlík

SLOVENSKO

nikdo

ŠVÝCARSKO

1. Nico Hischier (New Jersey, 2017)
9. Marco Rossi (Minnesota, 2020)
18.02.2022, 16:11
Jenže potíž je, že skupina lidí kolem něho usiluje, aby se žádné volby nekonaly. Za žádnou cenu. Svaz povedou oficiálně viceprezidenti Aleš Pavlík a Petr Bříza. Současný prezident by si udržel vliv a postupně by se nachystaly prezidentské volby 2024 třeba pro Milana Hniličku .

Takže začátek doby temna s Královou družinou? Vypadá to tak. Ovšem pořád existuje malá šance, že se věci začnou lámat jinak. Nezáleží na trenérovi reprezentačního A týmu, ten problémy nevyřeší. Neudělá to ani jedna medaile z velké akce.

Klíčem je svědomí a myšlení současných viceprezidentů. Třeba bude chtít Petr Bříza vystoupit z Králova týmu. To samé Libor Zábranský. Dokud tahle naděje aspoň doutná, neumřela.

Kam může český hokej klesat

VEDENÍ SVAZU

Řídit hokej jako firmu? Splněno. Od roku 2008 to Tomáš Král rozjel, firma vydělává. Jen je zde podstatný detail, hokeji se nedaří, sport upadá. Prezident svazu v létě skončí kvůli své estébácké kauze. Skupina lidí s ním spojená plánuje, aby se v žádném případě nezměnila letní hodnotící konference na volební, ať hlavně dál svaz vedou současní členové Králova výkonného výboru Pavlík, Bříza a Zábranský. Jednou by v klidu na pozici šéfa vplul Milan Hnilička. Schválně, čekali byste od lidí, kteří jedou v Králově vleku, nějaké změny? Správná odpověď zní, že ne. Tím se nezmění ani klima, ani myšlení. Ano, je to hodně práce, jenže takhle se ani nezačne.

REPREZENTACE U18 A U20

Osmnáctka už spadla z elitní kategorie v roce 2007, hned se vrátila zpátky. Nyní je legitimní se obávat, že podobný scénář v blízké budoucnosti hrozí zase. Vedení svazu se strachovalo, že se tak stane v roce 2020, proto odvolalo trenéra Karla Berana a vyslala k osmnáctce Jakuba Petra. Šampionát se nakonec nehrál kvůli covidu, ale příště už takové štěstí Česko spasit nemusí. Navíc na síle může pokračovat trend, který vidíte v minulých letech. Hráči MS U20 odmítají. Nic jim nedá, zkazí si kariéru a sebere pozici v klubu. Kvalitní borci chybí v každé kategorii 30, číslo spíš už není ani dvouciferné. Pokud se spadne, návrat nemusí být tak bleskový.

REPREZENTACE A

Rýsuje se jeden problém, národní tým má držet generace, která vyrostla v Králově systému bez konkurenčního prostředí a kdy v mládeži bylo metou čtvrtfinále. Schválně, proč by se teď mělo najednou jezdit pro medaile? Jen tak? Česko se trápí se sehraným soupeřem, individuálně nedovede překonat precizní systém. Všechno míří do éry, že začne vyrovnané zápasy prohrávat, a pravidelně. Ztráty s Dánskem, Norskem a spol. se mohou stát obvyklou součástí MS, to bude teď česká kategorie. Tím pádem hrozí i éra, kdy se v osmičlenné skupině neprojde do čtvrtfinále. Nadějí je přechod na „outsider mód“, vytvoříme individuálně horší, ale extrémně sehranou skupinu.

OLYMPIÁDA

Na předchozí bod se váže další. Pro příští olympiádu 2026 v Itálii hrozí stejný problém, jaký nachystala Čína. Účast na Hrách by si mělo zajistit nejlepších 9 zemí ze světového žebříčku. Jenže Itálie se do top 9 rozhodně nedostane. Jistou účast tedy má osmička nejlepších, Itálie a o další tři místa si to ostatní rozdají v kvalifikaci. Ano, i tohle Česku najednou začne hrozit, pokud ve skupině MS začne končit mimo čtvrtfinále. „Hokejový svět se vyrovnal, už nejsou slabí soupeři.“ Kolikrát jste tuhle větu slyšeli? Je to lež. Alibismus. Jsou slabí soupeři. Česko mezi ně míří taky. Že se občas nepovede turnaj? Stane se. Ale že je to pravidelně a ve všech kategoriích? To už je signál.

SVĚTOVÝ POHÁR

Když už projíždíme mezinárodní akce... Nesmí se zapomínat na tuhle. NHL se pořád nemůže ke Světovému poháru rozhoupat, ale prý to za dva roky dokáže. Fajn, proč ho pořádá? Určitě ne proto, aby se trpaslíci pokusili o zázrak. Chce mít na jednom místě největší hvězdy, má to být oslava nejlepšího hokeje, která vzbudí zájem (a vydělá peníze) hlavně v Severní Americe. Takže komu ujede vlak, nedostane svůj tým jako naposledy Němci, Slováci, Švýcaři... Evropský „zbytek“ se sloučí do jednoho celku. A ano, přesně sem už Česko míří. Není už v silné světové top 6, ta už neexistuje. Změnila se na top 5. Zámoří budou zajímat Pastrňák, Nečas a Hertl , Česko ne.

DRAFT A NHL

Skauti tuhle pravdu říkají často. V Česku není kde brát, už se mnohem víc koukají po okolních zemích. Ano, v každém ročníku budou vždycky 1-2 borci, kteří vyniknou. Ať to je Eduard Šalé, snad i Adam Jecho. Jenže padne éra, kdy si na draft myslelo 15 kluků. Proč brát Čechy? Proč je sledovat? Proč by se o ně zámoří mělo vůbec zajímat? Méně a méně hráčů bude chodit na draft, méně jich bude mít v zámoří klíčové role. Vlastně taky padne neustálý pláč, jak mladí odcházejí ven brzy. Přestanou. Protože po nich nebude poptávka. Hvězdy zmizí, zůstane jen druhý sled, tedy ze světového pohledu druhý sled. Nám hrozí ještě dlouhé vzájemné pochvaly, jak se pracuje skvěle.

EXTRALIGA
Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl uříznut.
18.02.2022, 16:10
Česku hrozí hokejové temno. Král zdevastoval prostředí, vládne strach

Myslíte, že je v Českém hokeji zle? Ne. Není. Tohle je teprve začátek. Nejde o jeden výsledek na olympiádě, není podstatný. Ani kdyby národní tým hrál o víkendu o medaile, lépe by nebylo. Devastace hokeje pod vedením Tomáše Krále pokračuje. V červnu odstoupí, on a jeho štáb však urputně pracují na tom, aby i všechno fungovalo v již položených a zajetých kolejích. Hlavně žádné změny v hokejové struktuře a už vůbec ne v létě volby!

Český hokej rád hledá nepřítele všude kolem sebe, v novinářích, v kriticích. Svazová centrála funguje jako propaganda, ráda se chlubí vším, co se povedlo. Teď přibylo hodně dětí na náborech. Teď jsme nakoupili výstroj za XY milionů. Teď představíme členy Síně slávy. A pracujeme dobře. Málo se chválíme. Všichni jste moc negativní.

Tomáš Král nastoupil jako šéf hokejového svazu v roce 2008, od té doby vystavěl pevnou říši. Snoubí se v ní poměrně velký objem peněz, sportovní úpadek, neúspěch a taky strach. Zdroje jsou, to je jediná dobrá zpráva.

Český hokej si neprochází černým obdobím, temná éra spíš teprve startuje. Kluci, kterým bylo šest let, a začínali s hokejem, když se moci chopil Král jako velitel, dospěli. Teď jim je dvacet. A dalších 14 let bude Česko sklízet práci, kterou TK mašina s hromadou známých a kamarádů rozjela. Hokejové Česko se bojí mluvit. Bojí se říct, že Král v pozici šéfa fatálně selhal.

Lidé, které hokej živí, promluví upřímně pod jednou podmínkou. Že nikde neunikne jejich jméno. Mají rodiny, mají hokej rádi, nechtějí na pracák. „Je to hnus. Všichni, co chtějí dělat v hokeji, jsou otrávení. Vy chcete dělat svoji práci dobře, ale nemáte kolikrát kde. A když vidíte, kdo se dostane na svaz? To vás akorát sestřelí a demotivuje. Kdo maká, je bez šance. Pozice dostávají známí a známí známých,“ pronese jeden mládežnický trenér.

U reprezentací pracuje silná plzeňská klika, třeba od roku 2009 nezničitelný Miroslav Přerost. Místo u šestnáctky dostal v létě Milan Razým, který u mládeže naposledy působil v roce 2004.

Znáte chvalozpěvy na fantastický projekt Dukly v Litoměřicích? Oficiálně je to tak, že svaz tady vychovává mladé hráče a ve výborných podmínkách rostou reprezentanti.

Když se zeptáte manažerů? „Spíš je to vrchol hanebnosti. Pak se podívejte, že Královi sedí ve výkonném výboru Daniel Sadil,“ usměje se jeden. Další přidá: „Ano, najednou má šéf Litoměřic Sadil pozici, je šéfem komise mládeže a přitom nikdy u mládeže nepůsobil. Jenže je poslušným členem výkonného výboru. Udělá to, co prezident chce, to je jeho kvalifikace.“

Dál se nedostanete, jen anonymní hlasy. Nad nimi svaz mávne rukou. Tak se ozvěte, vystupte! Neudělá to nikdo, skončil by...

Stačí si vzpomenout třeba na upřímný rozhovor z roku 2017, kdy trenér extraligové juniorky Pardubic Richard Král pro deník Sport mluvil o tom, jak v současné době je hokej pro mladé kluky jen kroužek. On musí postavit každého, kdo přijde. Nemá lidi, chybí kvalita. „Kluci jsou spokojení, že nemusí dělat nic navíc a hrají extraligu juniorů. To je přece super, ne? Nestojí to žádné další úsilí, jen sem chodit. To je špatně,“ říkal.

U tehdejšího vedení Dynama začala panika. Kvůli pravdě. Co když se naštve svaz? „Bavil jsem se s Albym ( Robertem Reichlem ) a taky říkal, že je rád, když mu v Litvínově přijde na trénink patnáct hráčů. Chceme po nich šlapat, chceme být na ně nároční. Jenže na ty kluky nemáte žádnou páku,“ přidal Richard Král.

Ne, že by nechtěl být náročný. Spíš nebylo na koho. Kouč pochvalu nedostal, už nikdy pak takhle tvrdý nebyl, nechtěl škodit klubu.

Názor na Litoměřice na jméno dá bývalý trenér národního týmu Alois Hadamczik . Není na hokeji závislý. Spekuluje se, že se chce postavit Královi a spol ve volbách, i když to sám nikdy nepotvrdil. „Litoměřice jsou akorát projekt na oblbování lidí, vytahuje z hnutí deset milionů korun ročně. Každý tým Chance ligy by chtěl takového sponzora. Říkám, že největší zodpovědnost leží na lidech z výkonného výboru, kteří pro všechny tyhle kroky zvedají ruce. Výsledky reprezentace jsou vizitkou dění na svazu za posledních patnáct let,“ řekl deníku Sport. Jasně, tohle taky centrála smázne, že jde o Hadamczika, co kritizuje pořád.

Tady vidíte mozaiku, jak se pracuje a jak celé hnutí funguje. Tomáš Král má moc, z Tomáše Krále jde strach, Tomáš Král rozděluje peníze a ničí své oponenty, když potřebuje.

V červnu se má konat hodnotící valná hromada, a když delegáti rozhodnou, stane se z ní volební. Tím pádem by se na ní volil nový prezident svazu, protože ten současný kvůli své kauze se zapojením v StB odstupuje. Oficiálně mluví tedy o osobních důvodech.

Jenže potíž je, že skupina lidí kolem něho usiluje, aby se žádné volby nekonaly. Za žádnou cenu. Svaz povedou oficiálně viceprezidenti Aleš Pavlík a Petr B / Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl uříznut.
15.02.2022, 12:12
Myslím, že je čas na zahraničního trenéra reprezentaci.... ne pro to, že by něco víc věděl o hokeji, ale pro to, že by snad mohl nominovat reprezentaci dle formy a dovedností, ne podle kamaráčoftů, známostí a tlaku agentů a dalších "přátel" hokeje...
15.02.2022, 11:32
...musím souhlasit OH mě letos nějak vůbec nezajímají.... možná je to i tím, že tak nějak bylo od začátku jasné, že moc medailí nebude..a hlavně, že nemáme krom Letecké žádné hvězdy...sport na nejvyšší úrovní jde u nás tak nějak do háje....tenhle stát pořád mele a vymýšlí různé programy, dotace a agentury pro podporu sportu a je to k prdu, když není infrastruktura.... Co tím myslím..?...že kdyby těch 12 mld ročně, co chtějí dát do NSA řízené Neusserem stát dal municipalitám na výstavbu sportovišť, pak budou mít i děti, kde sportovat, zaměstnají tím lidi, podpoří ekonomiku, stát získá zpět peníze na DPH a daních...proč si myslím, že to přitáhne lidi a děti ke sportu..?...protože si pamatuji sám sebe, když jsem byl malý a viděl poprvé stadion na Spartaku při školních závodech (mimochodem to je šerý dávnověk), tak jsem se tam chtěl vrátit být tam, trénovat tam a závodit tam...a otravoval rodiče, že bych chtěl do sportovní školy (v té době "Šimkárna") .....no neukecal jsem je..a začal hrát aspoň fotbal v Třebši... Chci říci, že není v obcích potřebná infrastruktura....stát nedokáže využít světových úspěchů naši sportovců k přitažení lidí k těm sportům, což začíná třeba prosazením výstavby potřebných sportovišť...zářným příkladem je Sáblíková a rychlobruslařská aréna (no už pomalu končí tak to už nikoho nas*re, že není hala)...a takto bychom mohli pokračovat....do nekonečna, ale to nemá cenu. Jen poslední příklad...malý hokejisté u nás se pořád budou převlékat v dočasných buňkách, protože se opět škrtla přístavba zimáku....sorry nějak jsem to přehnal s tím psaním, sorry za "plachtu"...to je asi tou olympiádou a těmi tristními výsledky naší historicky největší účasti....:-)
14.02.2022, 11:34
..nemyslím...Sparta půjde nahoru..nejpravděpodobněji 5-6. flek na konci....možná ještě i ta Plzeň bude mít starost zůstat pře ní
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.