Hráč ledna 2019: Filip Pavlík

Po Petru Zámorském, Radovanu Pavlíkovi, Mateji Paulovičovi a Michalu Dragounovi se ocenění "hráč měsíce" dostalo také Filipu Pavlíkovi. Ten předváděl v lednu perfektní výkony a v hlasování fanoušků porazil Petra Koukala a Radka Smoleňáka, když získal téměř polovinu hlasů. Hradeckému zadákovi mohli fanoušci pokládat dotazy, a to do půlnoci středy 13. února, následně na ně hráč s číslem 45 odpověděl. „Káca“ také vybral nejzajímavější dotaz (od Kateřiny Dostálové), která se může těšit na podepsané klubové tričko a dvě vstupenky na hokej.

Redakce si vyhrazuje právo smazat nevhodné, nesmyslné nebo opakující se otázky.

Tomáš (Hradec Králové)
13.2.2019, 20:25
Zdravím Filipe,¨
mám na Vás pár otázek.

1) Jaká největší banalita se Vám stala ve Vaší kariéře? Vzpomínáte na ni rád, nebo by jste na ni úplně zapomněl?
2) Jaký jste kuchař? Uvaříte si něco sám, nebo zajdete radši do restaurace?
3) Jak řešíte svoji image? Strávíte hodiny nakupováním a hledáním vhodného oblečení v obchodním centru nebo máte za 15 minut vybráno?

Předem děkuji za odpovědi a ať se daří!

Odpověď:
Zdravím Tomáši,
moc děkuju za přání. K Vašim dotazům:
1) Žádná banalita se mi během kariéry nestala nebo si aspoň na žádnou nemůžu vzpomenout.
2) Vystudoval jsem hotelnictví a cestovní ruch, takže vaření a starání se o hotel bylo ve škole mojí hlavní náplní. Doma si rád uvařím a baví mě to. Nejradši vařím maso na různé způsoby, hlavně steaky nebo tatarák. Když máme chuť nebo když na vaření není čas, do restaurace si samozřejmě občas skočíme. Záleží taky na tom, na co máme zrovna chuť.
3) Do obchoďáků moc nechodím, takže to mám vždycky jen na chvilku. Image moc neřeším, vezmu si na sebe to, co se mi líbí nebo co mi vybere přítelkyně :-)
Lukáš (Hradec Králové)
13.2.2019, 13:02
Ahoj Filipe doufán že zůstaneš i v ročníku 2019/2020. Seš fakt dobrý hráč. Krom Královského plesu chodíš i na nějaký jiný ples? Teď vám zbývaj 10 zápasů tak každý vhrát za 3 nebo 2 body. Ať se ti daří do konce sezóny 2018/2019 ahoj fanoušek Lukáš z Hradec Králové.

Odpověď:
Ahoj Lukáši,
děkuji za pochvalu a přání. Bohužel mi teď plesy moc nevycházely, ale když jsem byl mladší, tak jsem se na nějaký ten ples dostal. Oba ročníky Královských plesů, na kterých jsem byl, byly fakt super, na jiné ale bohužel teď jako hráč nemám čas. Také doufám, že v Hradci zůstanu. Zatím je to na dobré cestě, takže věřím, že se s klubem dohodneme.
Jana (Hradec Králové)
12.2.2019, 19:44
Ahoj Filipe,
jak dopadl sobotní výběr pejska? Už máte vybrané jméno?
Jana

Odpověď:
Ahoj Jano,
jméno ještě vybrané nemáme, ale pejska už jsme vybrali a jen čekáme, až si ho budeme moct odvézt. Vybrali jsme si maďarského ohaře.
Mr Olympia (Venice Beach)
12.2.2019, 16:18
Ahoj Filipe , prosim Tě co je pro tene nejdulezitejsi?
A - biceps
B - triceps
C - trapez

Odpověď:
Ahoj,
všechny tři partie jsou velmi důležité, proto je cvičíme ve fitku s Ríšou Nedomlelem všechny :-D
Milan (Hradec Králové)
11.2.2019, 20:06
Dobrý den,
je plesová sezóna a tak bych se Vás rád zeptal,zda to lépe klouže po parketu či po ledě.

Děkuji za odpověď

Milan

Odpověď:
Dobrý den Milane,
já nejsem moc dobrý bruslař, takže mně to někdy neklouže ani po tom ledě :-D Ale pořád mi to tam jezdí lépe než po parketě, na ledě se sklouznu aspoň trochu :-)
Michala (Hradec Králové)
10.2.2019, 22:30
Ahoj Fildo, slíbila jsem Ti zde položení otázky. :) Slib plním. Má číslo 45 pro Tebe osobní význam? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Ahoj Míšo,
v mládeži jsem celou kariéru hrával s devítkou, protože s ní hrál i můj taťka, tak jsem si ji vybral po něm. Když jsem ale přišel do Litvínova, tak by mi ji Martin Ručinský asi nedal :-) Číslo 45 mi tam bylo přiděleno, je to vlastně rozdělená devítka, kdyby se to sečetlo :-)
Kateřina Dostálová (Hradec Králové)
10.2.2019, 20:36
Ahoj Káco,
gratuluji k ocenění o hráče měsíce. Věděl jsi, ještě dřív než jsi sem přišel na první trénink, co se tu od tebe bude chtít? Nebo ne? Myslím třeba, jestli ti trenéři řekli zběžně, co od tebe chtějí... Jaké byly tvé první hokejové začátky? Kdy jsi se rozhodl, že se staneš obráncem? Dostal jsi se k hokeji sám, nebo tě k němu někdo přivedl, třeba rodiče, kamarádi...
Hodně štěstí v Hradci, ať se ti dál daří a doufám, že nám tu ještě nějaký ten rok zústaneš. Takový obránce se hodí vždy, ten který umí a hlavně se nebojí vypálit od modré čáry a položit se do rány soupeře.

S pozdravem fanynka Káťa


Odpověď:
Ahoj Káťo,
předně ti moc děkuju za gratulaci a přání, vážím si toho. Když si mě v Hradci vyhlídli, čekali ode mě asi přesně tu hru, kterou se snažím hrát. Hlavně tedy to, že budu střílet a taky dobře rozdávat puky, aby to fungovalo hlavně vzadu a když bude třeba, tak někde přitvrdit. Můj taťka hrál taky hokej, takže on mě vzal na led, když mi byly asi čtyři roky a s ním jsem dělal první kroky. Dozadu do obrany jsem byl spíš přidělen, nepamatuju si, že bych si to vybíral :-) V útoku jsem nikdy nehrál, ale spíš mě to lákalo do branky. Taťka byl ale zásadně proti, takže jsem zůstal aspoň v obraně, kde mě ty puky taky sem tam trefují :-)
Petr (Hradec Králové)
10.2.2019, 20:12
Ahoj Filipe. Nejdřív ti gratuluju k tomu že si se produktivně obrovsky zvedl. Chci se zeptat proč přezdívka Káca. A kdy ti bude předána cena za nejtvrdšího střelce v extraligové nej za tu parádní bombu.

Odpověď:
Ahoj Petře,
díky za gratulaci. Přezdívku mám po svém taťkovi. Sám ani nevím, z čeho to vzniklo, ale já jsem to po něm jednoduše podědil. Cenu za tvrdost střely by mi měli předat před domácím zápasem s Plzní.
Mike (HK)
10.2.2019, 17:18
Čau Kaco,Tak kdy už prodlouzis smlouvu?je pravda že si v této sezoně měl namířeno zpět do Litvajzu nebo to byla fáma?jak vidíš sérii venkovních zápasů co nás teď čekají?díky za odpověďi

Odpověď:
Ahoj Miku,
jednáme o tom, ale já pořád kontrakt mám, takže myslím, že všechno v pohodě dotáhneme do konce. Já sám jsem určitě nikam namířeno neměl. Bojoval jsem o místo v kádru tady v Hradci, což se mi podařilo. Venku se vždy hraje o něco hůř než doma, ale myslím si, že máme natolik dobrý tým, abychom vozili body i z venku.
Leoš (NIC NEŽ HRADEC)
10.2.2019, 13:33
Ahoj Filipe z kterým z hráču si nejvíc rozumíš.Na jak dlouho máš smlouvu a pokuď ti končí budeš jí chtít prodloužit.


Odpověď:
Ahoj Leoši,
hodně času trávím s Romanem Kukumbergem, jezdili jsme spolu do lesa nebo rybařit. S Ríšou Nedomlelem zase chodím často cvičit do fitka. Ale máme dobrou kabinu, rozumím si se všemi a nikoho neupřednostňuji. Smlouva mi letos končí, ale máme tam opci a rádi bychom ji prodloužili.
Další stránky
12>>