pá 18.8.2006 | Lukáš Souček

Dorostenci zvládli odvetu s Jihlavou na výbornou

V pátek se Hradečtí dorostenci utkali v odvetném zápase s Jihlavou. První střetnutí skončilo lépe pro Duklu, která ve třetí třetině strhla vedení na svou stranu a těsný náskok udržela. Druhé utkání mělo už od začátku odlišný vývoj. Hned v osmé minutě se do samostatného úniku dostal Hynek Zohorna a bravůrně zvládl svůj blafák. Chvíli poté se na zimním stadionu v Jihlavě porouchalo chlazení, a tak ledová plocha místy připomínala vypuštěný bazén. Ve druhé dvacetiminutovce se Energetici rozstříleli. Nejprve zvyšoval na 2:0 Petr Zmítko, následná chytrá střela Ondřeje Matějčka znamenala tříbrankový náskok a dílo po čtyřiceti minutách dokonal Adam Svoboda, když si najel mezi kruhy a z první trefil přesně k tyči. Domácí se ve třetí třetině zvedli a dvakrát gólově udeřili, jenže přišli další dvě hradecké odpovědi v podání Daniela Šebka a Adama Golda, které znamenaly v celkovém zúčtování výhru Hradce 6:2.