so 22.9.2007 | Lukáš Souček

Junioři vedli ve Zlíně deset minut před koncem 3:1, nakonec prohráli 3:5

Velmi dobře rozehrané utkání se nepovedlo hradeckým juniorům dotáhnout do vítězného konce. Nejprve v deváté minutě Jiří Šimoníček vyrovnal na 1:1, aby mohl další třetinu přibližně ve stejný čas poslat Hradec do vedení Petr Pospíšil. Ve 32. minutě navíc zvýšil Salava už 3:1 pro hosty a vypadalo to, že Hradec odveze ze zlínského ledu všechny body. S úderem 50. minuty bylo vše jinak. Zlín totiž snížil na rozdíl jediné branky a o sedm minut později už vedl 5:3. Domácí tak předvedli nevídaný obrat a Hradečtí vyšli na prázdno. Tři body zůstavají ve Zlíně.

Podrobná reportáž z utkání není k dispozici.

Tomáš Luštinec Tomáš Luštinec - asistent trenéra Hradce Králové:
Kvalitní utkání, v němž jsme až do desáté minuty třetí třetiny vedli 3:1. Po nešťastném vlastním gólu a neproměněném samostatném nájezdu nám dal soupeř lekci v koncovce a zápas během chvíle čtyřmi góly rozhodl.