po 21.1.2008 | Lukáš Souček

Junioři měli v Litvínově body na dosah ruky

Do zápasu vstoupili aktivněji domácí, ale úvodní tlak ve vedoucí gól nepřetavili. Když branka nepadla ani v následujících přesilových hrách, dokonce ani ve druhé třetině, musela o výsledku rozhodnout třetina třetí. V té se Litvínov ujal vedení v 53. minutě. O minutu později však hradecký obránce Jakub Rozlivka vyrovnal na 1:1. V čase 58:35 pak domácí rozhodli o svém těsném vítězství. Hradečtí se po sympatickém výkonu na ledě soupeře vrací ze sobotního utkání s prázdnou.

Podrobná reportáž z utkání není k dispozici.

Tomáš Luštinec Tomáš Luštinec - asistent trenéra Hradce Králové:
Po počátečním náporu soupeře přišla řada vyloučení na obou stranách. Od té doby bylo utkání vyrovnané a čekalo se, kdo udělá chybu. Po šťastné brance domácích jsme brzy vyrovnali. Utkání spělo do prodloužení, ale po naší hrubé chybě při vhazování v obranném pásmu nás soupeř srazil do kolen a dovedl utkání do vítězného konce. Hráči si za předvedený výkon zaslouží pochvalu, ale ta body nenahradí.