út 16.9.2008 | Lukáš Souček

Junioři přivezli plný počet bodů i z Jindřichova Hradce

Vítězství se přitom nerodilo lehce, ačkoliv výsledek vypadá jednoznačně. Hradečtí střelci dlouho hledali recept na Lukáše Melišíka, který hájil svatyni domácích. V první třetině ho dokázal překonat pouze David Šafránek. Ve druhé části hry posusnul hradecký tým o něco blíže k bodům Lukáš Zörkler, když zvýšil už na 2:0. Přesto se chleba lámal až ve třetí třetině. Na branku Jana Bergera domácí dokázali odpovědět, ale na zvrat se už nezmohli. Hradečtí ještě pečetili své vítězství dvěma trefami v podání Jakuba Šnejdra a Ondřeje Fiedlera. Oba střelci si v utkání ještě přispali po jedné asistenci.