čt 12.11.2009 | Michal Luňák

Mladší dorost se na tři body hodně nadřel

Minulý čtvrtek si hradečtí mladší dorostenci odvezli tři body z Třebíče po jasné výhře 8:1 a o týden později se utkali se stejným soupeřem na domácí půdě. Svěřenci Petra Luštince si jistě vůbec neuvědomili, že ani poslední tým Třebíče nepřehrají bez notné dávky hokejového nadšení a bojovnosti. Hokejová převaha jim byla po dobu čtyřiceti minut takřka k ničemu, bojovná Třebíč si dlouho držela naději na bodový zisk a v Hradci dokonce dvakrát vedla. Až v závěrečné třetině rozhodli Východočeši o své vydřené výhře. Tu jim zajistil dvěma góly Daniel Klemenc, který nejprve ve 48. minutě vstřelil vítěznou branku a jedenáct sekund před koncem pečetil na konečných 5:3. Další utkání čeká na Hradec v neděli, kdy zajíždí do Liberce. Podobný výkon jako ten čtvrteční by jistě opakovat dobré nebylo.