pá 25.9.2009 | Martin Voltr

V bojovném utkání juniorů s Kolínem branka nepadla

Ve druhém kole Ligy juniorů zavítali do Hradce kolínští Kozlové, a evidentě přijeli bojovat o body. Rychlá první třetina skončila bez branek, větší šance si týmy začínaly vytvářet až od druhé třetiny. Aktivnější byli domácí, ale přinejmenším v bojovnosti s nimi soupeř držel krok a byl to i on, kdo se mohl radovat z prvního gólu, když hned třikrát trefil konstrukci hradecké brány! Jenže gólem neskončila ani žádná z mnoha přesilovek v zápase, přičemž oba týmy měly k dispozici dlouhotrvající výhodu 5 na 3. V úplném závěru nasměroval svou střelu zblízka jen do spojnice tyčí hradecký Šimon Macháň, a tak utkání skončilo spravedlivou remízou 0:0. O další body se junioři pojedou poprat v neděli do Benátek nad Jizerou.