ne 15.11.2009 | Martin Voltr

Junioři mezi sebou přivítali dalšího střelce

Zápas s Nymburkem nezačali hradečtí junioři vůbec dobře. Ale byl to soupeř, který jim pomohl. První brankou zápasu je vybudil k větší aktivitě a darovanou přesilovkou jim umožnil srovnat skóre. Od té doby už bylo na ledě jen jedno mužstvo, což se projevilo zejména v pětigólové druhé třetině. Ve třicáté minutě zvyšoval na 7:1 druhým gólem v zápase dorostenec Daniel Filip, a když bylo ve třetí třetině Hradci dopřáno trestné střílení, bylo jasné, na koho trenér Tomáš Luštinec ukáže. Daniel Filip se této role zhostil na výbornou a ve svém třetím zápase kariéry za juniory si připsal hned tři góly a navrch ještě asistenci! Navíc na hradeckém stadionu padla letos poprvé desetigólóvá hranice, a tak si Nymburk odvezl nepěkný příděl 10:1.