pá 18.12.2009 | Martin Voltr

Junioři porazili Kolín gólem dvanáct sekund před koncem

V důležitém zápase přivítali hradečtí junioři tým z Kolína. Do zápasu vstoupili dobře a v deváté minutě využili hned první nabídnutou přesilovku. Postupem času ale Kolín hru vyrovnal a nebýt výborného Tomáše Alexy v bráně domácích, rozhodně by skóre vyrovnal dříve než až na začátku třetího dějství. Hosté pak mohli zápas převážit na svou stranu, ale svými šancemi pohrdli a tak přišla poslední minuta zápasu. V čase 59:34 byl jako teprve třetí hráč svého týmu vyloučen kolínský Martin Barták a Hradec jeho prohřešek nemilosrdně ztrestal. Přesně v čase 59:48 totiž střelu Šimona Macháně krásně tečoval Jan Ježek a rozhodl tak o výhře Hradeckých 2:1. Právě na druhý Kolín tak už mají osmibodový náskok, což ve dvoubodovém systému znamená poměrně významný odstup. Další zápas je čeká hned v sobotu, kdy od 17:00 přivítají Benátky nad Jizerou.